Magie

Věštec Stanley Bradley: ...„Proč mě svědí koule?“

Dvě videa z EZO.TV, kde se můžete v nočních hodinách na TV Barrandov dovolat televizním věštcům, právě teď trhají rekordy ve sledovanosti na Youtube. V tom prvním radí věštec Stanley Bradley, vlastním jménem Stanislav Brázda mladému narkomanovi. Dnešní rozhovor je právě s panem věštcem, který v nahrávce pronesl: „Brzy vás bude svědět i prdel...“

 

Říká se: „Na blbou otázku blbá odpověď!“ Posuďte sami:

No, dobře mu to nandal, řekne si divák pobaveně. A kdepak asi vzal diagnózu a chybějící hromady prvků, jejichž názvy pána, trpícího svrběním, zasypal?

Dělal si pan Brázda legraci, nebo to myslel v podstatě vážně?

I zajela jsem za panem léčitelem osobně.

 

Roztomilý baráček v Jinočanech, bohatě zdobený a na schodech ve dvorečku spousta medvídků. Pan Brázda byl milý, hovorný a k médiím vstřícný.

d

„Myslel jsem to vážně, skutečně mu tohle všechno chybí, to zjistím jednoduše tím, že se na člověka napojím. Lidé jsou obecně zablokovaní a špatně přijímají energii, čímž se k nim namnoze nedostanou důležité prvky. Nakonec na tohle téma jsem napsal několik knih,“ vysvětlil zkraje a svá slova doložil výtisky a publikacemi.


Takže dokážete diagnostikovat člověka na dálku?
Ano.

Co všechno dokážete?
Velmi dobře se mi daří v případech roztroušené sklerózy a Parkinsonovy choroby.

Ty vznikají hlavně neschopností oslabeného mozku přijímat energii, vitaminy, zejména B12 a minerály. Je třeba organismus odblokovat. Podařilo se mi být užitečný i u některých druhů rakoviny, cukrovky, epilepsie, i u duševních poruch.

Jsem schopen odhalit důvody neplodnosti žen či neschopnosti některých žen plod donosit. U několika lidí s nemocnou štítnou žlázou se mi podařilo odvrátit operaci. Po mé metodě se podstatně zlepšil zdravotní stav lidí po mozkové obrně či ochrnutí po mozkových příhodách. Vyléčil jsem i několik psů a dostihového koně.

A co byste řekl mně?
Zamrzla jste v osmi letech, ale IQ máte 140, máte málo zinku, vitaminu C, nechte si udělat odběry a zjistíte, že máte chlamydie. Jinak máte 80% schopnost organizmu se regenerovat. Strop je 85 %. Brzy dostanete zánět močových cest nebo vaječníků. Podvědomě chcete umřít, protože kouříte, ale vědomě máte životní vitalitu a elán. Jste dobrý člověk. Vedle vás vidím energii nenarozeného dítěte, asi potrat.

Pan Brázda k tomu nepotřeboval nic než kyvadlo a mou ruku. (Nechám se vyšetřit a dám vědět.)

Mohu si vaše schopnosti někde ověřit?
Můžete. Tady je kompletní lékařská dokumentace jednoho dítěte z Brna, které se po mém působení probralo z velmi těžkého stavu, do kterého se dostalo ihned po narození, když lékaři dítěti prakticky nedávali naději. Dítě dnes roční a vyvíjí se dobře. Můžete jim klidně zavolat a zeptat se.

Na konci rozhovoru předkládám v rámci objektivity výsledek telefonního hovoru jak s rodinou zmíněného dítěte, tak s ošetřující lékařkou brněnské nemocnice, která vystavovala závěrečnou zprávu.

Jste ženatý?
Jsem úspěšně sedmkrát rozvedený.

Aha, mám se vás ptát na recept na šťastný vztah?
Myslím, že nejdůležitější je souložit a pracovat na sobě a energiích proudících tělem.

A recept na zdraví?
Jsem zdravý, protože na sobě pracuji a souložím několikrát denně. Myslím, že na 63 let nevypadám, takže je to ověřitelné. Jsem zdravý jako řípa.

b

Zeptám se vás, když máte tolik klientů, je nutné vystupovat TV v pořadech, jako je EZO.TV?
Je to reklama a té není nikdy dost. Jinak je to ale pro provozovatele veliký byznys. Ti, kdo tam věští, z toho nemají skoro vůbec nic. Pakuje se hlavně provozovatel.

Nepřipadá vám to neseriozní?
Je to obchod.

Co máte v plánu dál?
Chtěl bych toho už nechat a věnovat se realitám, protože mi tahle činnost bourá vztahy. Je mi vyčítáno, že si partnerky nevšímám, že ji neposlouchám, což uznávám, protože je to skutečně náročné.


Nakonec vám předkládám informace tak, jak mi je telefonicky poskytla rodina výše zmíněného dítěte a také ošetřující lékařka.

„Když se malá narodila, byla už v bezvědomí. Dlouhou dobu jen ležela a dýchaly za ní přístroje. Byli jsme zoufalí, protože lékaři nedávali malé naději. Říkali, že buď se neprobere, nebo bude těžce postižená. Jejich prognóza byla velmi pesimistická. Obrátili jsme se na pana Brázdu. Ten začal na malou na dálku působit a už po několika dnech se malá začala malinko lepšit. Mysleli jsme, že je to snad zázrak. Pak se chytli i lékaři a malou začali řešit. Pan Brázda jí stále dodával energii a odblokovával ji. Od operace, kterou podstoupila, se stále zlepšovala. Pak podstoupila ještě jednu operaci. Za přispění pana Brázdy se malá neuvěřitelně zlepšila a zlepšuje. Dnes je bez obtíží. Je jí jeden rok. Je sice drobná, ale prosívá, už se začíná stavět, dělá „paci-paci“ a celkově udělala neuvěřitelný pokrok. Jestli si myslíme, že je to zásluha pana Brázdy? Ano, jednoznačně! Neskutečně naší holčičce pomohl!“

To je názor rodiny.

Ošetřující lékařka pediatrické kliniky v Brně:
„Dítě se narodilo v 27. týdnu císařským řezem. Ihned po porodu byla nutná intubace a resuscitace s adrenalinem. Mělo malou porodní váhu, celkově bylo křehké nedovyvinuté. Selhávalo. Děťátko bylo přijato na JIP a připojeno na umělou plicní ventilaci. Jeho celkový stav byl vážný. Od patnáctého dne dýchalo samo a bylo neustále pod kontrolou. Zhruba 23. den došlo ke krvácení do mozku a dítě bylo převezeno na neurochirurgii, kde bylo přistoupeno k drenážnímu řešení hydrocefalu. V době přijetí byla holčička při vědomí. 3. března byl holčičce zaveden takzvaný VP shunt. Je to vlastně hadička v mozku, která odvádí mozkomíšní mok, aby se nehromadil v mozku. S touto hadičkou bude žít vlastně napořád, jen se bude obměňovat délka, jak děcko poroste. Dítě podstoupilo několik zákroků, které snášelo poměrně dobře. Začátkem března byla doporučena vývojová rehabilitace. Nechci soudit, co zmíněný pán odblokoval, nebo ne. Za lékaře mohu říci, že bez okamžité resuscitace, dýchacích přístrojů, medikace, drenáže, oné hadičky a jiných lékařských zákroků by dítě nepřežilo,“ sdělila Ženě-in lékařka.

Úsudek nechám na názoru rozumného čtenáře…


Osobně si myslím, že je velice těžké potvrdit nebo vyvrátit možnost energetické podpory. Energie je ovšem stejně skutečná jako adrenalin a chirurgie, a to i přes to, že není vidět.

To, jak bude ten či onen člověk to či ono snášet je velmi individuální. Bůh zaplať za lékaře a jejich mnohdy neuvěřitelné zkušenosti.

Díky, že existuje vědecký pokrok, který dal lidem právě ony hadičky, kardiochirurgii, neurochirurgii, gama-nůž a další věci, které prokazatelně zachraňují lidské životy. Jen s energiemi bychom se těžko v obdobných případech obešli.

Pokud ale existuje možnost podpořit či posílit nemocného člověka, aby se mu lépe snášely náročné zákroky, aby měl dostatek sil bojovat se svým stavem, aby jeho tělo zvládalo všechno, co jsou schopni dělat lékaři, aby jeho rekonvalescence byla co nejjednodušší a on se uzdravoval, nevidím důvod, proč tyto dva různé způsoby nespojit spíš než je stavět proti sobě.

I sebelepší lékařský zákrok je k ničemu, když tělu chybí potenciál a síla ho unést.

   
16.03.2011 - Magie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [55] kebulkaevulka [*]

  johankaschreierova — #54 I ty bruteSml30

  superkarma: 0 20.03.2011, 10:28:46
 2. [54] johankaschreierova [*]

  od čeho jsou doktoři, když vše vyřeší soulož?

  Sml80Sml32Sml30

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #55
  superkarma: 0 20.03.2011, 10:23:24
 3. avatar
  [53] xsandrra [*]

  Pan Brázda je pro televizi zajímavý exot. Když začně ze sebe sypat rychlostí kulometu všechny prvky a vitamíny, není mu rozumět, aspoň já teda ne. Potom ze sebe vychrlí (skoro) všem stejnou diagnozu, všichni jsou zamrzlí (jak každého nachytá:))).), všichni vyhrají, dožijí se vysokého věku, nad stovku ( on sám určitě těch 140ti), všichni máme ty bakterie, naraženou kostrč, což mě takřka fascinuje:))). A to jeho bleskové kyvadlo nakrátko, to je taky úžasný.  A že má z těch nekřesťanských, neskutečných peněz za telefon málo? Tak proč tam všichni lezou, už je jich tam jako kobylek:))) K tomu ještě všem zjevuje, že ho eroticky vzrušuje ta, či ona věštkyně online. Jj, ať žijí takoví magoři.Sml30Sml24Sml30 

  superkarma: 1 19.03.2011, 13:15:39
 4. avatar
  [52] kebulkaevulka [*]

  Prominte

  superkarma: 1 17.03.2011, 22:50:38
 5. avatar
  [51] kebulkaevulka [*]

  dagmenka — #50 Neumí a neví

  superkarma: 1 17.03.2011, 22:50:15
 6. avatar
  [50] dagie [*]

  Panu Brázdovi věřím. Již dvakrát pomohl mé dceři. Díky jemu se vrátila do života po velmi těžké životní situaci, kdy jí zemřela vytoužená a milovaná holčička. Radil jí, jak situaci zvládat a předpověděl jí kdy se jí narodí zdravé dítě. Tato naděje jí držela při životě. Vše přesně vyšlo. On opravdu ví a umí...

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #51
  superkarma: 0 17.03.2011, 22:33:53
 7. avatar
  [49] kebulkaevulka [*]

  átéčko — #48 Sml67Asi tak

  superkarma: 0 17.03.2011, 14:09:18
 8. avatar
  [48] átéčko [*]

  kebulkaevulka — #47 asi **vno.Sml80

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #49
  superkarma: 0 17.03.2011, 13:55:42
 9. avatar
  [47] kebulkaevulka [*]

  Netta35 — #46 A co pan dokázal,krom sebechváli

  1. na komentář reaguje átéčko — #48
  superkarma: 0 17.03.2011, 13:15:41
 10. avatar
  [46] Netta35 [*]

  Víte jak se pozná génius? Tak,že se na něho sesypou všichni co nejsou géniové...je jedno jak ten člověk vzpadá,ale co dokáže....nemyslíte?Sml80

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #47
  superkarma: 0 17.03.2011, 11:34:13
 11. avatar
  [45] átéčko [*]

  Já jsem se mu pokoušela jednou v noci, kdy mě šíleně bolela hlava, dovolat a zatímco pan Brázda se sám zaposlouchal do svého monologu o sobě, mně utíkaly z účtu stovky za hovor...takže bych to už nikdy nezkoušela - hledat pomoc u takového samožera.

  A taky by mě zajímalo, s kýmže souloží a jak ten jeho sex vypadá, že mu tolik partnerek uteklo. A jak má hezky nabarvené vlasy, aby si připadal mladý

  (taky je proto barvím)Sml30

  superkarma: 0 17.03.2011, 08:15:51
 12. avatar
  [44] PavlO [*]

  ASI PŘED 15 LETY JSEM SE S PANEM BRÁZDOU SETKALA PRACOVNĚ ,BYDLEL V PRAZE V PANELÁKU KDE MĚL I VĚŠTÍRNU.OKAMŽITĚ VYSTŘIHNUL ,ŽE MŮJ MUŽ CUKROVKÁŘ MÁ CUKR V KRVI 18,PRÝ MU TO UKÁZALO KYVADLO ÚPLNĚ PŘESNĚ.NETUŠIL ,ŽE MANŽEL MĚL U SEBE GLUKOMETR A TEN MU UKÁZAL 7.Sml80Sml30

  superkarma: 0 16.03.2011, 22:36:23
 13. avatar
  [43] PavlO [*]

  ASI PŘED 15 LETY JSEM SE S PANEM BRÁZDOU SETKALA PRACOVNĚ ,BYDLEL V PRAZE V PANELÁKU KDE MĚL I VĚŠTÍRNU.OKAMŽITĚ VYSTŘIHNUL ,ŽE MŮJ MUŽ CUKROVKÁŘ MÁ CUKR V KRVI 18,PRÝ MU TO UKÁZALO KYVADLO ÚPLNĚ PŘESNĚ.NETUŠIL ,ŽE MANŽEL MĚL U SEBE GLUKOMETR A TEN MU UKÁZAL 7.Sml80Sml30

  superkarma: 0 16.03.2011, 22:36:22
 14. avatar
  [42] kebulkaevulka [*]

  PavlO — #41 A co?Sml80

  superkarma: 0 16.03.2011, 22:29:03
 15. avatar
  [41] PavlO [*]

  ToraToraTora — #16

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #42
  superkarma: 0 16.03.2011, 22:26:03
 16. avatar
  [40] RenataP [*]

  ToraToraTora — #39 Sml57 seš drsoň!

  superkarma: 0 16.03.2011, 20:46:05
 17. avatar
  [39] ToraToraTora [*]

  RenataP — #38 A já doufám, že jo. Sml57

  1. na komentář reaguje RenataP — #40
  superkarma: 1 16.03.2011, 18:11:24
 18. avatar
  [38] RenataP [*]

  catcat — #37 to je strašný. doufám, že tuhle diskuzi nečte Sml52Sml57

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #39
  superkarma: 0 16.03.2011, 16:45:46
 19. avatar
  [37] catcat [*]

  třeba má pán v pracovně umělou vaginu... Vidím to živě zavěští někomu a strčí ho tam, zavěští druhému a strčí ho tam... Zkrátka osvědčený pracovní postup a při práci se používají různé pomůckySml57 

  1. na komentář reaguje RenataP — #38
  superkarma: 0 16.03.2011, 15:57:16
 20. avatar
  [36] Lukáš Čejka [*]

  maje — #35 tak jak rikas Sml22Sml54

  superkarma: 0 16.03.2011, 14:30:42
 21. avatar
  [35] maje [*]

  Lukáš Čejka — #34 tož mám štěstí, že jdeš kolem. sice nepomůžeš, ale jistě dobře poradíšSml24Sml24

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #36
  superkarma: 0 16.03.2011, 14:25:48
 22. avatar
  [34] Lukáš Čejka [*]

  maje — #33 tam hodne zalezi na nominalni hodnote te bankovky a mene Sml57

  1. na komentář reaguje maje — #35
  superkarma: 0 16.03.2011, 14:23:21
 23. avatar
  [33] maje [*]

  opportunity — #32 i já zkoušela bankovku z vosku a je to skoro půl roku a  stále nic. Sml24Sml24

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #34
  superkarma: 0 16.03.2011, 14:21:38
 24. [32] opportunity [*]

  Pro Michaelu: Sml16 Nedávno jsem přečetla (v kuse) Vaši knihu. Potřebovala jsem (teda ještě potřebuju) něco velice nutně. Při úplňku bylo zataženo, nezbylo než udělat bankovku z vosku, tak nevím... zatím nic. Sml15 Ale mám doufám naději, ta umírá poslední Sml80

  1. na komentář reaguje maje — #33
  superkarma: 0 16.03.2011, 14:11:30
 25. avatar
  [31] selinka [*]

  Lukáš Čejka — #27 a jó, já myslela, že mluvíme o tom "pánovi" Sml24 že se považuje za super hogo fogo čiší z celýho článku Sml43

  superkarma: 0 16.03.2011, 14:10:16

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Lukáš Čejka [*]

  RenataP — #28 no vsak, ne zrovna pozitivni zpavy ihned vyrovnal zpravou lichotivou Sml80  umi vyvazovat zpravy lepe nez redaktori CT Sml54

  superkarma: 0 16.03.2011, 14:09:19
 2. avatar
  [29] RenataP [*]

  Lukáš Čejka — #27 teď si vem, jak by na tom byla, kdyby zmrzla někde v 28ti...Sml52

  superkarma: 0 16.03.2011, 14:05:59
 3. avatar
  [28] RenataP [*]

  Lukáš Čejka — #25 to bylo míšino...ikvéčko, ne?Sml24

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #30
  superkarma: 0 16.03.2011, 14:05:20
 4. avatar
  [27] Lukáš Čejka [*]

  selinka — #26 v clanku preci pise, ze Misa sice zamrzla v 6 letech (opr. v 8 ) ale Iq ma 140 Sml80

  1. na komentář reaguje RenataP — #29
  2. na komentář reaguje selinka — #31
  superkarma: 0 16.03.2011, 14:04:05
 5. avatar
  [26] selinka [*]

  Lukáš Čejka — #25 mínus?

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #27
  superkarma: 1 16.03.2011, 13:59:28
 6. avatar
  [25] Lukáš Čejka [*]

  selinka — #24 140 Sml54

  1. na komentář reaguje selinka — #26
  2. na komentář reaguje RenataP — #28
  superkarma: 0 16.03.2011, 13:57:51
 7. avatar
  [24] selinka [*]

  Lukáš Čejka — #22 pokud pouští takovouhle sebeprezentaci do éteru - o jakémže IQ to mluvíme? Sml57Sml30

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #25
  superkarma: 1 16.03.2011, 13:57:15
 8. avatar
  [23] Lukáš Čejka [*]

  opportunity — #21 treba ji to nestaci ani nekolikrat denne Sml80Sml54

  superkarma: 0 16.03.2011, 13:51:50
 9. avatar
  [22] Lukáš Čejka [*]

  Dante Alighieri — #1 no, ale zase to vyrovnal tim IQ, ne? tak bych na nej nebyl tak prisny Sml57Sml54

  1. na komentář reaguje selinka — #24
  superkarma: 0 16.03.2011, 13:51:21
 10. [21] opportunity [*]

  Souložím několikrát denně  X  partnerka si stěžuje, že si jí nevšímám ??? Tak s kým to teda dělá? Sml80

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #23
  superkarma: 0 16.03.2011, 13:49:10
 11. avatar
  [20] ToraToraTora [*]

  Zázvorka — #17 Rovnou k jádru pudla/věštce Sml67 Sml52

  superkarma: 0 16.03.2011, 13:03:58
 12. avatar
  [19] selinka [*]

  ToraToraTora — #16 nebo že by to byly dary od vyléčených?Sml54

  superkarma: 0 16.03.2011, 12:38:23
 13. avatar
  [18] selinka [*]

  Zázvorka — #17 a já se to snažila kulantně okecat Sml30Sml30

  superkarma: 0 16.03.2011, 12:37:51
 14. avatar
  [17] Zázvorka [*]

  Sorry, ale je to blbec!

  1. na komentář reaguje selinka — #18
  2. na komentář reaguje ToraToraTora — #20
  superkarma: 0 16.03.2011, 12:29:12
 15. avatar
  [16] ToraToraTora [*]

  Kadla — #15 Sml52Sml52 To mu řekni a uštkne tě na dálku Sml52 Vypadá jako oplzlý seladon z výletního parníku. Ty umělé květiny na plotě mluví za vše.....beztak je ukradl někde na hřbitově

  1. na komentář reaguje selinka — #19
  2. na komentář reaguje PavlO — #41
  superkarma: 3 16.03.2011, 12:00:00
 16. avatar
  [15] Kadla [*]

  ToraToraTora — #14 By mě, člověče, zajímalo, jak ho napadlo, že nevypadá na 63... Já bych mu hádala tak 65. Minimálně.

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #16
  superkarma: 0 16.03.2011, 11:57:57
 17. avatar
  [14] ToraToraTora [*]

  Naslouchat partnerce je unavující, ale podrží mu několikrát denně najkonec ho léčitelství prudí a chtěl by dělat v realitách. taková upřímná zpověď člověka oddaného pomoci druhým a přírodním silám.

  1. na komentář reaguje Kadla — #15
  superkarma: 2 16.03.2011, 11:38:33
 18. avatar
  [13] Maši [*]

  Co mu to tam probůh visí za fáborky na tom plotě????? Sml2

  JInak na mně působí arogantně, domýšlivě a celkově nepříjemně, chlubit se souložením je nevkusné a chlubit se zdravím je rouhání Sml57

  superkarma: 2 16.03.2011, 11:20:48
 19. avatar
  [12] kebulkaevulka [*]

  připomíná mi Mr.Beena,vůbec  ve mě nevzbuzuje důvěruSml24,jediný komu plně důvěřuji je DR.ProkopjukSml67

  superkarma: 0 16.03.2011, 09:42:00
 20. [11] CityCat [*]

  Míšo, řeknu to pocitově: projev tohoto léčitele na mě působí negativně, cítím z něj tvrdé sebeprosazování. Nevidím žádný důvod pro to, abyste zveřejňovala cokoliv o svém zdravotním stavu. Jste dostatečně senzitivní osoba, abyste věděla, kde se v případě zdravotních problémů prolíná duchovní podpora a lékařská péče.

  Co se týká uvedeného příkladu s miminkem - bez okamžitého zásahu lékařů by nebylo koho "duchovně" a energeticky podporovat. Dítě narozené v 6 měsíci by bez lékařské pomoci nepřežilo ze zcela prozaického důvodu - nedostatečně vyvinutých orgánů.

  superkarma: 3 16.03.2011, 09:40:11
 21. avatar
  [10] selinka [*]

    Julianna — #8 Bingo! Kadla — #9 a druhé bingo! Sml67

  superkarma: 1 16.03.2011, 09:18:56
 22. avatar
  [9] Kadla [*]

  No, vtip je v tom, že - jak jsem četla nějakou studii - tak máme chlamydie prakticky všichni, celá populace je tím promořená. Takže se pan Brázda jaksi ani nemohl moc netrefit...

  1. na komentář reaguje selinka — #10
  superkarma: 2 16.03.2011, 09:09:47
 23. avatar
  [8] Julianna [*]

  maje — #4 mně taky není moc sympatický, "7 x šťastně rozvedený, na partnerku nemá čas, nevšímá si jí, ale souloží několikrát denně, tak safra s kým, když je jeho práce  náročná...a na žádnou nemá čas.." to mi řekniSml24Sml80Sml57

  1. na komentář reaguje selinka — #10
  superkarma: 1 16.03.2011, 09:08:28
 24. avatar
  [7] selinka [*]

  Michaela Kudláčková — #5 tak to se už teď těšíme Sml22 tady tento pán mi moc sympatický není .... něco v sobě jasně mít musí, jinak by ho už dávno hnali, ale... Sml80

  superkarma: 0 16.03.2011, 09:05:38
 25. avatar
  [6] RenataP [*]

  Pan Brázda na mě působí jako typický psychotronik let porevolučních a to stále....

  Jeho předpovědi mi nevyšly...ač byly velmi sebevědomé a ráda bych jim věřila. Mám z něj pocit, že v sobě něco má, to bezpochyby, ale jde na to příšli zhurta.... Sml80

  superkarma: 0 16.03.2011, 09:03:02
 26. avatar
  [5] Michaela Kudláčková [*]

  maje — #4 ..hele nevim...musím se nechat vyšetřit.. (S tím posledním měl pravdu)Sml80

  ...ale..na zítra vám připravuji právě teď druhý rozhovor a to s panem Vlastíkem Plamínkem (bubínkem) a ten pro mě měl jinou diagnózu, tak nevím. A tam mi spadla brada!!! Vypadá jako cvok a je asi génius! Sml22Sml58

  1. na komentář reaguje selinka — #7
  superkarma: 0 16.03.2011, 09:00:38
 27. avatar
  [4] maje [*]

  takže vlastně ten pán jen dodává víru, že se to zlepší a že mu pomůžou.Sml24Sml24 nevím proč, ale nepůsobí na mě příjemně. nicméně neznám a nesoudím. a Míšo, jak jsi na tom zdravotně ty?Sml58Sml58 měl pan Brázda pravdu?

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #5
  2. na komentář reaguje Julianna — #8
  superkarma: 0 16.03.2011, 08:55:46
 28. avatar
  [3] selinka [*]

  Chm. A na 63 teda vypadá!!

  superkarma: 1 16.03.2011, 08:51:02
 29. avatar
  [2] Michaela Kudláčková [*]

  Dante Alighieri — #1 ..nooo... to je ale legrace...já chudák...Sml54

  superkarma: 0 16.03.2011, 08:48:08
 30. avatar
  [1] Dante Alighieri [*]

  Chlamydie Sml6 A že jsi zamrzla v osmi letech? Sml16

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #2
  2. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #22
  superkarma: 0 16.03.2011, 08:42:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme