Zajímá-li vás, jako písničku má nejraději herčka Iva Pazderková, naladili jste ty správné rádiové vlny! Posloucháte rádio ŽENA-IN.cz a právě hrajeme písničku na přání pro Ivu Pazderkovou. Přidali jsme jí k tomu i malou věštbu...

Když vyslovíte jméno herečky Ivy Pazderkové, každému hned naskočí postava blbé blondýny, kterou si vymyslela pro pořad Na stojáka. Každý její známý a novinář si také hned vybaví skladbu Hej, mistře Jakuba Jana Ryby, která zní jako vyčkávací tón z Ivina telefonu. Rozhodl jsem se právě Ivě zavolat, abych zjistil jakou písničku má nejraději a abych jí také udělal malou věštbu.

iva pazderkovaPřekvapení - Ivina nejoblíbenější písnička není Hej, mistře, ale Ordinary World od Duran Duran. A jakou věštbu za ru informaci Ivě posílám?

Věštba

Ivo, vy jste člověk romntický, na venek trochu bláznivý, ale kdo vás zná, ví, že jste velice uzavřená a tak trochu vnitřně se sebou stále nespokojená. Naštěstí máte povolání, které vás staví do úplně protichůdné role, musíte se rozdávat lidem a to vás vnitřně vyrovnává. Jste melancholická, ráda děláte věci pečlivě a pořádně, preciznost je vaše druhé jméno, ačkoli byste to možná o sobě nikdy neřekla. Pozornost lidí vám lichotí, ale někdy vás i obtěžuje. A počem nejvíc toužíte? Myslím, že chcete jednou mít spokojenou rodinu, domek někde v přírodě a malé hospodářství...

Duran Duran: Ordinary World

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

  • Posílejte mi odkazy na vaši nejoblíbenější písničku, kterou najdete na portále YOUtube!

Napište mi k těmto odkazům, co konkrétně se vám na téhle písničce líbí, napište ještě dalších pár skladeb, které máte ráda (celkem maximálně 5), a já vám prozradím, jaké jste - ano, budu vám opět (jako již několikrát) věštit. Tentokrát z oblíbené hudby.

Kromě věštby dvě z vás, které si nechají nahlédnout do Osudu, budou mít šanci získat krásný dárek. Totiž knížku Poselství run od Renaty Herber (vydal Knižní klub).

Vaše písničky očekávám 9. 11. 2011 do 15.00 hodin na e mailové adrese...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama