Nakonec naštěstí dobře, protože si naše čtenářka Vitulka svého tehdejšího přítele nakonec vzala. Ale! Zažila si horké chvilky. Ono, když se díváte na chlapa, kterého milujete, jak tancuje se svou starou láskou, žárlivosti se asi jen tak neubráníte...

Rozhodla jsem se také přispět k tématu žárlivost. Vždycky jsem si o sobě myslela, že nejsem žárlivý tip. Ale před téměř devíti lety jsem poznala svého již manžela a rázem bylo všechno jinak. Nejenže jsem s ním v hodně krátké době poznala věci nepoznané, ale dostala jsem se i na místa, která jsem netušila, že existují. Jako např. vesnické zábavy. Když jsme se chystali poprvé, ani mě nenapadlo se manžela ptát, zda tam bude mít nějakou svou bývalou přítelkyni. Prostě jsem byla zamilovaná a byla jsem ráda, že mě vezme mezi své kamarády. Hned u vchodu na taneční parket mi to začínalo docházet. Během deseti minut stihnul pozdravit nejen tucet svých kamarádů, ale i spoustu dívek, žen. Na tom by nebylo nic zvláštního, vždyť je to vesnická zábava a je zřejmě dost známý v širokém okolí, pomyslela jsem si. Pak mě ale seznámil s jedním kamarádem a jeho ženou a ta mi začínala postupně představovat ony kamarády a jejich protějšky. Byla mezi nimi i má předchůdkyně nyní s novým přítelem. Měla přezdívku trenažerka, raději ani nebudu vysvětlovat, z jakého důvodu. Ale na první pohled moc sympatická dívka. A s mým tehdy ještě přítelem se bavili úplně v pohodě a v klidu. Začalo mi to vrtat hlavou, kdo asi stál za jejich rozchodem, a jakto, že jsou tak v klidu. Ale pak ho vyzvala k tanci. A já začínala pociťovat dost velkou žárlivost. Jak ho držela a jak se na mého přítele dívala. Nevydržela jsem to a šla pro jejího přítele a chovala jsem se, jako bychom soupeřily v přímém přenosu. Naštěstí můj manžel byl a je dodnes velice rozumný muž a jelikož měl v sobě už nějakého panáčka, vůbec si ničeho nevšiml. Teď už se takto nechovám, přeci jen čas plyne a já už snad dospěla a nyní si čas od času s manželovou ex-přítelkyní i dobře popovídám.

Vitulka

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

Děkuju za příspěvek napsaný od srdce... Petra :)

Téma dne: žárlivost. Zajímá mě následující:

hh

  • Jak žárlíte? Jestli vůbec...
  • A jak žárlí váš partner na vás?
  • Máte nějakou zkušenost s žárlivostí?
  • Co nejšílenějšího jste kdy ze žárlivosti vyvedly? Pokud je to tedy publikovatelné...

Pište mi na e-mail redakce@zena-in.cz. Posílejte mi příspěvky na toto téma do dnešní 15. hodiny (příspěvěk ideálně o rozsahu cca 10 řádků, do předmětu e-mailu napište: zarlivost). Budu se snažit všechny vaše postřehy zveřejnit a jednu z vás za její „psaní“ nakonec tradičně ocením dárkem. Tentokrát je ve hře kniha Barvy lásky. Máte se tedy na co těšit!

 

Reklama