Novinky

Vesničanku jsem od nikoho nedostala

Jednu speciální panenku si jako malá přála čtenářka Helena. A jak píše, nikdy ji od nikoho nedostala. I když - člověk nikdy neví...

Milá Heleno, kdoví, třeba by Ti ji někdo i dal, kdyby o tom věděl... :-) A není všem dnům konec. Moc děkuju za příspěvek a přeju krásný den!


Dětská přání - vzpomínám si živě, jako malá holka jsem si strašně přála jednu panenku, byla to taková v postatě selka - v bohatém vyšívaném kroji. I když jsme jako děti měli dokonce barbíny (je mi 42!) od tatínka z ciziny, tahleta vesničanka v mých snech vedla. NIKDY jsem jí od nikoho nedostala, dokonce jako dospělá jsem jednou stála v obchodě přímo před ONOU vysněnou..... a diskutovala jsem se svým vnitřním dítětem, tak chceš jí ještě? Já ti jí kdyžtak koupím..... no, bylo už asi pozdě. Dítě ve mně chtělo radši něco od McDonalda.... vidíš, i když už jí nepotřebuju v mojí mysli zůstává dál někde na poličce nedosažitelných trofejí, hned vedle je robot na mytí nádobí (toho jsem na základce taky strašně chtěla, myli jsme tehdy nádobí hadrem :-()

Helena

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Splnilo se Vám dětské přání?

 • Měla jste v dětství nějaké přání?
 • Nebo jich bylo víc?
 • Co to bylo?
 • Splnilo se Vám?
 • Co se Vám naopak asi nikdy nesplní?
 • Jak vzpomínáte na svá dětská přání?
 • Máte nějakou zajímavou historku?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. A jako vždy, jedna z vás získá dárek, knížku Jana Bauera Zachraňte krále (nakl. MOBA) a transparentní sypký pudr od Mary Kay. Příspěvky můžete posílat na mail redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PŘÁNÍ. Moc děkuju všem!

komji

   
07.10.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. avatar
  [1] enka1 [*]

  A řeklas o tom přání NĚKDY někomu?

  superkarma: 0 07.10.2013, 13:32:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme