Bulvár

Veselý tatínek

Veselý tatínek

Léta mu říkám „tatínek“ nebo „taťka“, slovo otec či táta k němu prostě nepasuje. Vždycky se dokázal pořádně zasmát a přenášel to i na nás, na své dcery.

Jako malé děti jsme se dívaly na hodně seriálů a pořadů v televizi. Největší radost jsme ovšem měly, když nemusel taťka do práce, garáže, na zahradu nebo jinam a sedl si a díval se s námi. Jak se objevila  humorná scénka, z plných plic se rozesmál a my s ním. Vypadalo to u nás jako u smíšků (mamka tehdy platila za vážnou osobu, co prala, uklízela a vařila). Největší popularitu měl  večerníček „Jen počkej“, pak samozřejmě oblíbené seriály jako „Návštěvníci“,  „Létající Čestmír“ a film „S tebou mě baví svět“.  Vydržel se s námi skutečně hodiny dívat a dohromady jsme se smáli úplně všemu, co nám přišlo směšné a také způsobu, jak se tatínek všemu nádherně řehtá a glosuje a nás znovu nutí se smát již odehranému.

Musím přiznat, že bez něho nás televize tolik nebavila,  a tak jsme ho vždycky informovali: „Tatínku, večer dávají Jen počkej...“

„No to se budu dívat.“

A hned jedna holka běžela za druhou: „Bude se dívat. Hurá!“

Dnes už máme roky své domovy, ale když přijdeme na návštěvu, opět se těšíme, že se pobavíme jeho smíchem. Akorát došlo s léty k jedné změně – dlouhý film ho tak v půlce uspí a místo smíchu se po místnosti rozléhá dokonalé hlučné chrápání. Ale vlastně se taky bavíme, ono dá dost práce chlapa v křesle, nebo na gauči vzbudit a přesvědčit, že ruší.  Nakonec se všemu smějeme a taťka neví proč.

A jestli se liší ženský a mužský humor? Já myslím, že ne. Smějeme se většinou stejným věcem. Popichování, kterým se muži často baví, do seznamu vtipných scének nezahrnuji.

(Ženy ostatně taky rády přihazují polínka do šklebícího ohniště). Stačí si zajít do kina na komedii – ještě jsem tam neviděla, že by se ženy  mračily, zatímco se muži třískají smíchy a naopak. Smíchem burácí celý sál!

Přeji všem více veselých tatínků, které celý život nepřechází důvod se zasmát!

Krásný den, Margaretka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Já jsem se svého času strašně nasmála se svou mámou, která skvěle napodobovala sousedy a příbuzné. Někdy jsem myslela, že se smíchy udusím. Simona

Jak je to u vás v rodině, milé čtenářky. Taky máte rodiného smíška? A sdílíte humor se všemi muži? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

   
10.02.2010 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Věrulinka [*]

  Můj taťka byl taky veselá kopa, proč odešel tak brzy Sml15

  superkarma: 0 10.02.2010, 14:06:37
 2. avatar
  [4] OlgaMarie [*]

  OlgaMarie — #3 P.S. Ale nebyl to můj táta, byl to  manžel.Sml30

  superkarma: 0 10.02.2010, 13:59:24
 3. avatar
  [3] OlgaMarie [*]

  Nadpis mi připomněl Knihu Katapult od Vladimíra Párala. Jinak se tohle odehrávalo i u nás. Včetně chrupkání, jak léta běžela.Sml16

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #4
  superkarma: 0 10.02.2010, 13:58:08
 4. avatar
  [2] mio [*]

  Tak svého rozesmátého tátu jsem pravda mockrát nezažila..zato tchán je veselá kopa a zaplaťpánbůh to po něm podědil i můj muž.

  superkarma: 0 10.02.2010, 13:37:27
 5. avatar
  [1] átéčko [*]

  Tak to jsi měla krásné dětství!!!Sml67

  superkarma: 0 10.02.2010, 12:28:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme