.

Veselý Pekařov – zábava pro malé pomocníky

Cestování

Veselý Pekařov – zábava pro malé pomocníky


 

Všechny maminky, které tráví hodně času v kuchyni, se mohou velmi snadno přesvědčit, že jejich malé ratolesti mohou být skvělými pomocníky a že pečení s nimi může být zábava. Stačí spolu s dětmi navštívit Veselý Pekařov – akci, kterou značka Hera pořádá na několika letních festivalech. Poslední možnost navštívit vesničku Veselý Pekařov bude na festivalu Jičín - město pohádky, který se uskuteční o víkendu 13. a 14. 9.

 

Nejedna maminka má starost, že pro samou práci v kuchyni zapomene na svou ratolest. Nejsnadnější cesta, jak tomu předejít, je vzít si děti do kuchyně s sebou a najít pro ně vhodnou aktivitu. Značka Hera se snaží maminkám ukázat, že jim děti mohou být v kuchyni nápomocné. Na festivalech Bambiriáda, Mezi ploty, Narozeniny Maxipsa Fíka nebo Jičín - město pohádky si mohou děti vyzkoušet, jaké je to pomáhat maminkám při pečení. Tři z těchto festivalů už letos v létě proběhly. Řady malých pomocníků si vyzkoušely, jaké je to pomáhat v kuchyni. Maminky si libovaly, že se děti na chvíli zabaví, a jejich ratolesti nadšeně slepovaly kolečka marmeládou a zdobily perníčky.  Poslední festival – Jičín – město pohádky nás ještě čeká.

 

Na každém ze čtyř festivalů bylo možné najít vesničku nazvanou Veselý Pekařov, která se skládala z řady různých malých domečků. V každém domečku byla pro děti připravena jiná aktivita – mohly si vyzkoušet lepení koláčků, tvarování těsta nebo zdobení a vykrajování perníčků. Pro všechny děti byly na místě také připraveny malé dárky a zábavný program. Nejinak tomu bude i v Jičíně.

 

Poslední šanci navštívit Veselý Pekařov tak máte příští víkend 13. a 14. září. Na 18. ročníku festivalu Jičín – město pohádky bude k vidění řada pohádkových aktivit, soutěží, divadelních představení, autogramiád, hudebních představení a dalších zábavných programů pro malé i větší.

   
10.09.2008 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Champy [*]

  Prima tip, asi s mrňousem vyrazíme.

  superkarma: 0 10.09.2008, 22:00:26
 2. [4] Pavla_b [*]

  ToraToraTora: no asi tak nějak... jinak nevím, jak se dají koláčky lepit

  superkarma: 0 10.09.2008, 14:54:31
 3. avatar
  [3] ToraToraTora [*]

  Pavla_b: Herkulesem....nejlépe na zeď

  superkarma: 0 10.09.2008, 14:24:46
 4. [2] Pavla_b [*]

  jak se lepí koláčky?

  superkarma: 0 10.09.2008, 13:53:58
 5. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Teda než pečení s herákem, tak radši beru kramle na vinobraní

  superkarma: 0 10.09.2008, 12:23:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme