Bulvár

Veselý obličej Emotikona

Pro malé odlehčení dnešního veskrze vážného tématu si přečtěte humornou příhodu od čtenářky s nickem Eliana, za kterou moc děkujeme.

Dobré ráno milá redakce, vím, že dnešní téma je velmi vážné a často se týká i týrání dětí a nepřiměřených trestů, ale naší velkou rodinnou koluje jedna spíše velmi humorná příhoda.

Můj bratr se mým rodičům narodil jako třetí dítě a hlavně se tatínkovi splnil sen a bratr posílil mužskou část rodiny. Po mých dvou sestrách to bylo pro tatínka radostné osvěžení a celá rodina byla na syna velmi pyšná. A tak se mu i ledacos promíjelo. Náš táta byl takový mírumilovný domácí pracant a kutil a neříkám, že nám občas jednu nešoupnul na zadek stejně jako matka, ale on neměl konflikty moc rád.  

Bráška dobře prospíval, jen s chozením na nočník měl velké problémy, protože měl kolem 4let nějaké období vzdoru. Přesto mu bylo občas odpuštěno nějaké to cvrnknutí do kalhot, tedy alespoň si to všichni mysleli. Přišla neděle a babička brášku načinčala do bílé košilky, pěkných svátečních kalhot a naleštěných botiček.

Celá rodina se vyfikla a šlo se na návštěvu (já se narodila až o 4 roky později Veselý obličej Emotikona ). Bráška našpulil pusu, že nikam nejde a jak si dupl nožkou, tak se pokajdil jako alík - bílá košile byla na zádech hnědá a z kalhotek se mu v jarním dni doslovně kouřilo.

Můj mírumilovný tatínek zrudl, zbělal a chytl brášku pod paží a nesl ho dozadu na dvůr, kde stála pumpa. Řvoucího bráchu postavil na zem, stáhl mu kalhoty a zadek mu pořádně umyl pod jarní ledovou vodou.... Maminka, babička i sestry vyváděly, jak jinak... Tatínek si utřel zpocené čelo, předal bratra dámskému osazenstvu, oblékl si sako a odešel středem.

Od té doby si bráška do kalhot už nikdy necvrnkl a ani domácí vztahy se nijak nepošramotily, i když babička to tátovi nemohla dlouho zapomenout. Dodnes tuto příhodu vzpomíná celá rodina  a vypráví se to při každé rodinné sešlosti Veselý obličej Emotikona

Eliana

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To by mě zajímalo, jestli si na tuhle příhodu pamatuje bráška ...

Máte také nějakou zajímavou historku spojenou s trestem? Jak vidíte, nemusí být všechny jen vážné a nemusí být jen o bití a fyzickém násilí. Jak trestali rodiče vás? Musela jste klečet na hrachu, dostala jste domácí vězení nebo zákaz oblíbené činnosti?

Napište nám o svých zkušenostech na adresu: redakce@zena-in.cz

 

 

   
02.03.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [9] Králíček4 [*]

  Opravdová léčba šokem a ejhle ono to funguje.Sml30

  superkarma: 0 02.03.2010, 16:22:34
 2. [8] jastura [*]

  karinečka — #5 Vás viděl chodit na záchod, tak se chtěl asi taky někde v klidu vy...Sml52. nenanosil si tam leporela ať má co číst?

  superkarma: 0 02.03.2010, 15:34:02
 3. avatar
  [7] mio [*]

  Eliana — #4 a já si myslela, že klasičtí smajlíci jsou už out, a teď se to vypisuje ( dva velice vysmátí emotikoni)

  superkarma: 0 02.03.2010, 14:25:01
 4. avatar
  [6] Eliana [*]

  karinečka — #5 ..tak to je taky dobrý Sml52

  superkarma: 0 02.03.2010, 14:10:13
 5. avatar
  [5] karinečka [*]

  Můj milovaný synátor se sice dlouho nepočůrával,měl ale jinou úchylku.Dokud ještě nosil plíny,chodil nám kakat do skříně.Chraň bože,když jsme plínu sundali a čekali,že půjde na nočník...posral si punčocháčky a bylo mu to úplně jedno.Kde jinde než ve skříni,že?Přesto za to nikdy nedostal na zadek,prostě jsem si vyčíhla momentík,kdy opět mířil do skříně a ve správný okamžik ho usadila na nočník a ejhle,byl kone kakání v nábytkuSml30.

  1. na komentář reaguje Eliana — #6
  2. na komentář reaguje jastura — #8
  superkarma: 0 02.03.2010, 14:06:05
 6. avatar
  [4] Eliana [*]

  ...jinak ten prapodivny nazev clanku...evidentne se tam prepajcnul smajlik a misto nej se objevil text: Vesely oblicej  Emotikona... a tak to redakce pojmenovala po smajlikovi :-)))

  1. na komentář reaguje mio — #7
  superkarma: 0 02.03.2010, 14:01:30
 7. avatar
  [3] ifulinkaa [*]

  segra měla taky rázný konec počůrávání-byly jí necelé tři roky,byla jsme u známých,děti si hrály v pokojíku a segra si sedla na bednu s hračkama.Byl to takový vysoký válec z papírové lepenky,zahučela do ní,řvala sice jako tur,ale už se nikdy nepočurala :-D

  superkarma: 0 02.03.2010, 11:53:59
 8. avatar
  [2] Eliana [*]

  ....bráška si to pamatuje velmi dobře :-) a směje se tomu dodnes Sml52 (a my jemu taky)

  superkarma: 0 02.03.2010, 11:00:39
 9. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml52Sml52Sml52 jsem se pořádně nasmála, ale jo byla to léčba šokem a jak vidno pomohla Sml67Sml52

  superkarma: 0 02.03.2010, 10:59:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme