Kupte si audioknihu Spolek přátel krásné literatury a bramborových koláčů, kterou načetly Veselé poutnice a herečka Jaromíra Mílová. Podpoříte tak dobrou věc...

Vážení přátelé,

S naším „dámským spolkem“ jsme (za pomoci profesionálů a pod vedením herečky ND paní Jaromíry Mílové) nahrály audioknihu:

Spolek přátel krásné literatury a bramborových koláčů

spolek

Vydává ji právě v těchto dnech společnost Tympanum.

Výtěžek z prodeje jde na podporu Domácího hospice Cesta domů (http://www.cestadomu.cz/), jehož existence a činnost je zcela závislá na sponzorských darech a jehož provoz náš spolek dlouhodobě různými formami podporuje.

Více podrobností o audioknize (včetně možnosti poslechnout si krátkou ukázku) najdete na stránkách Cesty domů (http://www.cestadomu.cz/audiokniha) i na stránkách vydavatelství Tympanum (http://www.tympanum.cz/cs/e-shop/121-spolek-pratel-krasne-literatury-a-bramborovych-kolacu/).

Na stránkách našeho sdružení Veselé poutnice (http://www.veselepoutnice.cz/) se pak dočtete něco málo o tom, jak celý projekt vznikl, a můžete si prohlédnout fotky, které dokumentují, jak jsme se učily číst, jak jsme nahrávaly ve studiu a jak jsme cestovaly na ostrov Guernsey, kde se příběh knihy odehrává, abychom během krásné, byť deštivé dovolené pořídily fotografie na přebal cédéčka a do bookletu, který audio CD doprovází. Fotografie ze slavnostního představení audioknihy na benefičním koncertě pro Cestu domů, který se konal 12. 10. 2012 u příležitosti Světového dne hospiců, najdete na http://cestadomu.smugmug.com/Akce/2012.

Budeme moc rády, když si audioknihu koupíte a podpoříte tak činnost Cesty domů. Audio CD lze zakoupit v e-shopu Cesty domů (http://eshop.cestadomu.cz/eshop-produkt-detail/audiokniha-spolek-pratel-krasne-literatury-a-bramborovych-kolacu.html#lightbox/1/) nebo v e-shopu společnosti Tympanum (http://www.tympanum.cz/cs/e-shop/121-spolek-pratel-krasne-literatury-a-bramborovych-kolacu/).

V e-shopu Cesty domů i v jejím „kamenném“ obchůdku u Strossmayerova náměstí v Praze 7 (Krámek na Cestě domů, Bubenská 421/3, P-7) můžete kromě audioknihy zakoupit i Rodinný kalendář na rok 2013 s fotografiemi z našeho putování po ostrově Guernsey. Také výtěžek z jeho prodeje jde plně na provoz Cesty domů.

Zároveň bychom Vás chtěly poprosit o rozšíření informace o této akci mezi Vaše přátele, příbuzné, kolegy v práci a další známé. Doufáme, že se Vám i jim bude audiokniha nebo kalendář hodit jako vánoční (či jiný) dárek. Jeho zakoupením obdarujete dvakrát!

Předem děkujeme za jakoukoli formu podpory a přejeme krásný poslech!

Veselé poutnice

Reklama