Zdravím a přeji krásný den.

Vánoce proběhly, jak mají. Dárků hodně, papírů a mašliček ještě více, díky Ježíšku, moc ti děkujeme.

Ale zážitek, který chci napsat nás rozladil, sice až v neděli, tedy včera, ale otrávil nám život, hlavně dceři a mému manželovi. Dcera měla odjíždět zpět do Prahy dle jízdního řádu, v 11.55. Jaké bylo naše překvapení, když autobus nejel.Čekali jsme na zastávce snad už 3/4 hodiny, bylo už jasný, že autobus nepojede. Jeli jsme na konečnou stanici, kde čekalo lidí hodně, taktéž zbytečně. Co jiného dělat, další měl jet v 16.10, ale dcera měla něco v Praze dohodnutého na čas.

Takže manžel mě vysadil doma a dceru do Prahy odvezl - mě se tam nechtělo za nic na světě. Jediný, co mi stále leží v hlavě, jak je to možný. Jasně, mohlo se stát cokoliv, ale víme už od léta, že si na dispečinku mění jízdní řády, jak a kdy se jim zachce. Jezdí sem MHD pražská, na internetu jsem se podívala, jízdní řád tam najednou není a reakce lidí hrozný, jenom tam nadávají, ovšem nikdo jim neodpoví, snaha je marná.

Vše dopadlo dobře, ale mě zaskočilo, že se nemůžeme na nic spolehnout. Ach jo, a jak říká manžel, když nejde o život, nejde o nic, jj říká to jinak-smích, vy víte jak. Zdraví Věrulinka

Tak to bych byla naštvaná taky. Asi se řidič ožral a vůbec nevyjel. Simona

Co vy jste zažily ve sváteční dny? Taky vás něco vypeklo stejně jako Věrulinku? Pošlete nám své zážitky, moc se na ně těšíme, ceny čekají!! Adresa:

redakce@zena-in.cz

Reklama