a užívá si poklidného advent u krbových kamen s grogem v ruce, i když je venku jako na jaře. Ale to nic nemění na tom, aby se nedala do výroby adventního věnce. Ten její je pečený.

Zdravím a přeji krásný den všem na ženě -in. Jak jsem prožila advent, dá se říci krásně a v poklidu. V pátek jsem si navařila, abych se mohla v sobotu věnovat pečení cukroví. Mám hotovo, letos jenom 4,5 kg, ale ještě mě čekají vosí hnízda před svátkama.

V neděli jsem si zadělala na adventní věnec, ale bohužel jsem zjistila, že jsme zapomněli s manželem na svíčky, ach jo. No, dala jsem na něj tyto, co vidíte na fotce, snad se nic neděje. Že by se nám chtělo jet 8km tam a 8km zpátky pro svíčky, přiznám se, nechce se nám.

vevence

Adventní věnce máme 3, dva umělé od loňska, proto jsem se rozhodla si udělat jeden svůj z kynutého těsta, foto posílám. Jeden je v obýváku, můj upečený v neděli, je nejhezčí. Druhý v ložnici a třetí v kuchyni. Manžel se mi směje, zda nemám ještě jeden do koupelny a kumbálu. Odvětila jsem, že se příští rok polepším. Jinak tento den prožíváme zcela v poklidu u krbových kamen a s grogem v ruce. Počasí je absolutně neodpovídající tomuto období, venku je jako na jaře.

Zdraví Věrulinka

Milá Věrulinko, vy jste pilná včelička. Ale přiznám se, že včera bylo tak krásně, že by se mi nechtělo trávit čas pečením.

Pošlete nám také nějakou inspiraci na adventní věnec nebo výzdobu? Která z vás má nejzajímavější nápad?

Své fotografie adventní výzdoby posílejte na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama