Pozici letáků ve velkoměstě a na vesnici nám ve svém příspěvku popisuje čtenářka Věrulinka. A divily byste se, jak je tato pozice rozdílná. Věrulinka přikládá jako důkaz i jednu letáčkovou fotografii.

Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Letáky a zase jenom letáky, to jsem opakovala denně v Praze. Válely se všude na zemi, protože jsme všichni měli na schránce cedulku,,neházet letáky“.Když jsme vstoupili do družstva a vyměnily se zámky u vchodových dveří, již se nikdo nedostal s letákama do domu. Ale nezbavili jsme se letáků, klidně je nechávali před dveřmi. Sice svázané, kdo chtěl si leták odebral, ale spíš se s nimi bavila mládež a letáky naschvál dávala různě pod schody, k výtahu, kam je napadlo. Ovšem ne svázané balíky, ale rozházely je kam se dalo.Cpali nám je do schránek, ovšem roztrhaný na kousky, prostě se mládež bavila.

Po přestěhování na vesnici, jsem si říkala, hurá, já se zbavím letáků. Opak je pravdou.Při první návštěvě naší doručovatelky, jsem dostala dotaz, zda nám může házet letáky, nevím proč, ale řekla jsem ano, čemuž jsem nakonec ráda.Proč?

Díky dojíždění na nákupy do města, nebo jiných vesnic, jsem v obraze co kde mají a za kolik. Tady obchodníci neudávají klamnou reklamu, jako v Praze. Tady opravdu když je v letáku, že kuře stojí 1kg 49.90Kč, tak tolik stojí. Jeden příklad uvádím, ale vše, co okolní obchodníci dají do letáku, dodržují. Jednou za týden dostaneme letáky do schránky a já je pročítám a důkladně, protože víme s manželem kam a pro co pojedeme. Tady na vesnici dostaly letáky přezdívku,,mapa nákupů“.

Posílám foto letáku, který byl ve schránce včera.Ještě je na zadní straně pokračování, což jsem nefotila.Nejen že je mají pěkně napsaný, ale vložený do průhledných desek. Prostě malí obchodníci v okolí si nedovolí lhát, vědí, že by přišli o zákazníky. Na rozdíl od pražských marketů si zákazníků váží a my se k nim rádi vracíme a dopředu víme, že vždy nakoupíme, co jsme si naplánovali.

Zdraví Věrulinka

letak

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

____________

Až by se chtělo zvolat: Vesničko má středisková. Moc děkuji za tento milý a optimistický příspěvek. Ta druhá polovina úplně pohladila..
Přeji krásný den a stále pěkné vztahy mezi obchodníky a zákazníky.
Saša

Téma dnešního dne 8. listopadu: Reklamní letáky

  • Nacházíte ve vašich schránkách reklamní letáky?
  • Vyhazujete je nebo do nich rády nahlédnete?
  • Porovnáváte ceny?
  • Nakupujete podle nich?
  • Kdy nejvíce? (Vánoce, Velikonoce, výprodeje)
  • Byla jste někdy podle reklamního letáku napálena?
  • Obtěžují vás?
  • Nevadí vám?

Vše o letácích pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
Jednu nakupující nenapálím, ale odměním malým dárkem:
3 x luxusní  tělový krém AVON – naturals: s mlékem a medem, s vanilkou a s růží a broskví

krem

Reklama