Pěknou a hlavně optimistickou příhodu nám na dnešní téma posla čtenářka Věrulinka. Děkujeme

Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in. Tedy dneska je téma doslova o mně, mám velikost XXL, no a co? Ovšem, ruce a nohy štíhlý, to je pohled. Proč? Jenom pupek před sebou valím a velké poprsí. Už jsem zhubla 4 kg a to je paráda. S nakupováním oblečení nemám problémy, naštěstí se šijí věci i ve větším provedení, díky moc švadlenky.

Jeden zážitek z letošního léta. Procházím se ulicí ve městě a čučím do výloh, kde co mají krásného. Jedna výloha s oblečením mě zaujala. Úžasně krásný letní šaty, ale už od pohledu mě bylo jasný, že bych musela odřezat pupek a poprsí.

Ach jo, povzdechla jsem sama nad sebou, proč už nejsem štíhlá, jako jsem bývala. Načež manžel zaslechl moje povzdechnutí, ani jsem si neuvědomila, že ho říkám nahlas, ještě že tam stál, jenom on. Viděl můj utrápený obličej a říká,, pojď dovnitř, třeba budou mít jiný, který oblékneš a taky hezký"

Ále nejdu! Manžel už byl v obchodě, takže neslyšel moji otrávenou odpověď. Vešla jsem za ním do obchodu a on držel ty krásnýýýý šaty a ve větší velikosti. Nevěřícně jsem vešla do kabinky, no ano, byly ušitý jako na míru, na moji pupkatou postavu. Stála jsem v kabince, točila se kolem dokola, prostě úžasně mi seděly.

Měla jsem nesmírnou radost, možná si řeknete, že jsem cvok, ale v šatech jsem odešla a co jsem měla na sobě, mi dala paní prodavačka do tašky.

Bylo mi trapně a říkám, nejsem praštěná? Paní prodavačka říká,,ne, nejste první, často dámy odcházejí v novém, hlavně že jste si koupila šaty, které se vám líbí. Máme svoje švadleny a šijí ve všech velikostech."

Zdraví Věrulinka

To se určitě přihodilo každé z nás. Je to ta příjemnější stránka nakupování

Také odcházíte z obchodu v novém, milé ženy-in? Máte podobnou zkušenost? Co vás na nakupování těší a co třeba štve? Napište nám, dnešní téma je tu od toho.

redakce@zena-in.cz

Reklama