Zdravím a přeji krásný den všem na ženě - in. Při dnešním téma, se mě vybavil příběh starý 45 let, ale nedá mě na něj zapomenout.

Moji rodiče v tomto ohledu, mě absolutně do života nepřipravili, bohužel.Co jsem se nedozvěděla od kamarádek, to jsem nevěděla, takže jsem byla v absolutně neznalá v sexu, natož jak se rodí děti. Bylo mi skoro 15 let, krásný letní den, seděla jsem s kamarádkou venku a plkaly spolu, když najednou přišel přišel soused, byli to mladí a příjemní lidé, ke kterým jsem často chodila na návštěvu.Věrko, tady máš klíče, jdi nahoru za mojí ženou, manželka bude rodit, já jdu zavolat sanitku do budky.

Klíče jsem převzala a běžela k nim domů,schody jsem brala po třech, odemkla a mladá paní, měla evidentně strašný bolesti. Na její pokyn, prosím tě, vyndej ze skříně prostěradlo a dej mi ho sem na gauč, jsem byla jako v transu, co že se to bude dít, ptala jsem se sama sebe. Vše jsem připravila a paní šla na WC, ovšem v předklonu a její obličej prozravoval, že trpí bolestmi. Čekám, zdálo se mě že je tam nějak dlouho, když najednou slyším pláč dítěte.

Nedá se popsat, co jsem prožívala, hlavou mě lítal děs, zároveň jak je možné, že se jí narodilo miminko na WC? Otevřela jsem dveře od WC, vyděšená, když paní už vycházela ze záchodu, s miminkem v náručí. Pomohla jsem jí si lehnout na gauč, miminko jsem zabalila do připravený osušky a konečně se otevíraly dveře, tatínek i se sanitářem přišli.Okamžitě běžel sanitář dolů, pro nosítka a druhého sanitáře, nevím, třeba to byl lékař, kdo ví.Maminku odvezli do nemocnice a tatínek mi strašně děkoval, ale já nebyla schopná pochopit za co, vždyť jsem nic neudělala zvláštního.

Dokonce otevřel vaječný likér a nalil mě malého panáčka a krásného cvalíka jsme spolu zapili, byl jako každý tatínek šťastný, že má klučíka.Dostal jméno po tatínkovi, Olda. Když se paní vrátila domů z porodnice, koupila mi tu největší bonboniéru, jaká byla tenkrát k sehnání. Na její otázky, jak mě bylo, jsem neuměla ani odpovědět, protože jsem stále přemýšlela, jak miminko na svět přišlo?

Ona byla ta, která mi vše vysvětlila a já jsem vše vysvětlovala kamarádkám a musela jsem jim také vyprávět, co se dělo u nich v bytě, když se malý narodil doma. Takže každopádně souhlasím s tím, aby byly děti v povědomí, ovšem nesmí se to přehánět, všechno má svůj čas.Ano můj čas byl bohužel, strašně pozdní.

Zdraví Věrulinka

Text nebyl redakcí upraven.

Téma na dnešek zní: Mluvíte s dětmi o sexu? Pište nám své názory a zkušensoti na adresu

 redakce@zena-in.cz

Reklama