Ano, zdraví je to, co si s přibývajícím věkem přejeme všichni. Není to jen pouhá fráze, je to to nejvíc, co může člověk mít. Kéž by ho Ježíšek opravdu naděloval.

Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Dnešní téma je kouzelné pro nás všechny. Každý si přejeme něco jiného, něco krásného-třeba šperky, ale i něco potřebného k našemu každodennímu používání.

V mém věku už dávám přednost věcem potřebným a proto jsme si s manželem dopředu Ježíška zajistili. Novou sekačka na trávu, frézu na sníh a televizi do ložnice, kde jsme měli starou, říkala jsem jí babička.
Ano jsou to věci, které nemůžu zabalit a dát pod stromeček díky velikosti, tedy mimo televize, ale jsme už ve věku, kdy si nehrajeme na veliká překvapení.Pod stromeček si dáváme maličkosti, aby jsme tradici dodrželi, překvapení si dáváme po celý rok.

Můj dopis Ježíškovi?
Ano, bude krátký, ale výstižný:
Milý Ježíšku mám jedno jediné přání a moc Tě prosím, splň mi ho. Přání je malinko náročné, ale ne nesplnitelné.Jedním slovem toto přání vyslovím,,ZDRAVÍ“.
Děkuji ti milý Ježíšku.
Co více si můžeme přát s manželem, v našem věku, nic.

Jelikož nevím, zda ještě bude téma pro mně do svátků, na které budu psát, si dovolím Vám všem v redakci, Vám všem čtenářkám a čtenářům na ženě-in popřát krásné Vánoce a hodně zdraví do Nového roku 2012.

Zdraví Věrulinka

pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

prani

___________________

Věrulinko, děkujeme za krásné přáníčko a přejeme stálé zdravíčko !!!
Saša

 

Téma dnešního dne 20. prosince 2011 zní:  Píšete dopisy Ježíškovi?

  • Píšete už jako dospělé ženy-in?
  • Dodržuje se tato tradice u vás v rodině?
  • Píšou jenom vaše děti?
  • A píšete i vy dětem?
  • Kam dáváte dopis pro Ježíška?
  • Řídí se Ježíšek alespoň zčásti podle vašich přání?
  • Anebo vám třeba psaní Ježíškovi připadá v dospělosti hloupé...

Co člověk, to názor.

Dopis „do redakce“ pište na e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek bude odměněna malým dárkem: luxusní vlasovou kosmetikou Alterra, která obsahuje vlasový šampón, balzám a vlasovou kúru.

kosmetika

 

Reklama