Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in, včetně celé redakce v tento poslední den v roce, za pár hodin vkročíme do Nového roku 2011.

Při včerejším vyhlášení téma na dnešní den, jsem marně přemýšlela, co bych napsala. Budu upřímná, nic mě nenapadalo.

Ovšem Tana M, mě doslova nakopla a já jí moc děkuji. Za prvé za její krásné popsání a poděkování všem redaktorům na ženě-in, nám píšícím, prostě to napsala úžasně krásně.

Musím se vším jenom a jenom souhlasit, protože již řadu let, denně ráno vstávám s myšlenkou na SUPER každodenní počtení nových článku, nových informací při ranní kávě.

Když jsem bydlela v Praze a jezdila na léto, i díky počasí na půl roku do karavanu, kde jsme neměli elektřinu, moc jste mi všichni chyběli.

Díky přestěhování se na vesnici do domečku, jsem s Vámi všemi denně a po celý rok, jsem tomu opravdu ráda a bez nějakého chtění šplhat, prostě tak to cítím. Ať žije Brno 2011, Lukáši, čekáme tě za valem!

A proto Vám všem přeji do Nového roku 2011, jenom a jenom zdravíčko a štěstíčko a děkuji redakci za možnost psaní od nás od čtenářek.

Díky, že jste se vrátili k původnímu, tak jak to tu bývalo, když jsem našla ženu-in.Ještě bych ráda poděkovala za to, že jste i moje psaní, ač není dokonalé, jste mě vzaly ženy-in, takovou jaká jsem, lépe psát neumím, občas mi chybí slovíčka- říkám jim kudrlinky.
Ano moje nemoc se mnou zacloumala, ale jsem nesmírně šťastná, že mohu býti s Vámi všemi a že zde skončilo to neskutečný občasný urážení a ponižování.  Často jsem i poplakala, moc mě to mrzelo.

Díky, díky, že jste tady všichni prima lidi.

Zdraví Věrulinka


Jinak je dnešní téma dne naprosto volné, takže pokud vám leží na srdci něco, co byste rádi hodili do klávesnice, pište, adresu znáte -  redakce@zena-in.cz

Hlavně si pamatujte, co jste napsaly, protože….budete to potřebovat.

Pochopitelně, že ani dnes nezapomeneme na nějakého vypečeného borce a chcípáka, nezapomeneme ani na vypečenou soutěž, a vůbec jsem se rozhodla, že celá dnešní editace bude parádně vypečená.

Připravte se a obrňte se klidem.

Reklama