Jenom samotné slovo nákup, a jsem otrávená. Jasně jíst musíme, občas něco pro radost, či vylepšení bytu si ráda koupím, ale když nemusím jsem nejšťastnější člověk pod sluncem.

Kliku mám, že manžel vše obstará a nakoupí, sežene, jeho nakupovací vášeň je pro mně abnormální. Na dotaz, pojedeš se mnou, si rovnou odpoví, nepojedeš.Zná mě, ale co nadělá, nic.Jedu, když není vyhnutí, abych si rozhodla, zda tu, nebo onu věc chci, zda se mě bude líbit.Ovšem to mi dalo hodně práce, abych ho odnaučila kupovat věci do bytu beze mně.

Bývaly doby, bez nás, za vás o vás, nakupoval a doma jsme se pohádali, protože já bych to nikdy nekoupila, díky že už jenom přijede a sdělí, kde co se mu líbilo a že musím jet s ním a podívat se na to. Ovšem nákup potravin, jaký může být problém?

Jo, je a někdy velký, protože lístek s nákupem má sebou, z toho lístku, zapomene 2 věci, ale 10 věcí navíc, to je pro něj hračka. Na můj dotaz, proč to kupuješ, nepotřebuji to, se cítí dotčen, protože myslel, jakou mě udělá radost. To máš ráda, toto máš ráda, ale ano, mám, ale cožpak to můžu sníst vše najednou, vždyť se to dřív zkazí. Mermocí chtěl slepice, aby jsme měli domácí vejce, ale já už vím proč je chtěl.

No co nesníš, dáš slepičkám.

No je pravda, slepice zbaští všechno, ale je to normální? Ne není. Na druhou stranu, budu upřímná, dělám si to sama, mám s ním jezdit a nakupovat si sama a nebylo by co řešit.

Ale můj odpor k nakupování zachází až do fóbie, která snad není ještě diagnostikovaná.Nesnáším fronty, nemůžu v marketech dýchat, dělá se mi doslova špatně, odcházím a čekám u auta, až manžel nákup dokončí.

A tak i nadále, budu při jeho odjezdu, opakovat jednu a tu samou větu, nekupuj blbosti a vědět dopředu, že se tak nestane.

Zdraví Věrulinka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


No hlavně že na tom není stejně i manžel, kdo by vám pak nakupoval? :)

  • Kdo u vás v rodině chodí na nákupy?
  • Kdo tahá tašky plné jídla?
  • Jezdíte na velké nákupy?
  • Na jak dlouho jste schopni nakoupit?
  • Platíte jídlo vy, nebo partner?
  • Hádáte se při nakupování?
  • Co předvánoční nákupy, jak to zvládáte?

Pište na redakce@zena-in.cz,

předmět: nákupy

Příspěvky, které do redakční pošty přijdou, budeme zveřejňovat, jeden z příspěvků bude oceněn. Čtenářka, jejíž příspěvek vybereme, se bude moci těšit na (nejen) nákupní tašku a hydratační péči proti kruhům pod očima Garnier Caffeine Roll-On - hydratace a krycí korektor v jednom.

Tak pište, těším se na vaše příspěvky a doufám, že se pobavíme!

taška a roll on

Reklama