Domácnost

VERTIGO - dveře mnoha tváří

 SOLODOORDveře od společnosti SOLODOOR proměníte ve věšák, zrcadlo či tabuli na kreslení

Dveře, které nebudou jen krásné, ale poslouží ve stísněných prostorách díky svým nápaditým funkčním prvkům. Myslíte, že je to nemožné? VERTIGO VARIANT, dveře mnoha tváří s kvalitní a pevnou rámovou konstrukcí od společnosti SOLODOOR, proměníte ve věšák či zrcadlo, v případě varianty s tabulí na ně mohou děti i kreslit. Více na www.solodoor.cz.

Je to jeden z nejinteligentnějších výrobků společnosti SOLODOOR, tradičního českého výrobce interiérových dveří a zárubní. O čem je řeč? Interiérové dveře modelové řady VERTIGO s rámovou konstrukcí, která se běžně využívá u dveří vchodových. Nejen že lze vybírat z mnoha nadčasových variant s různou skladbou kazet, prosklení a variací vodorovné či svislé kresby dřeva, ale model VERTIGO VARIANT lze originálně a funkčně přizpůsobit i do stísněných prostor.

 SOLODOORDVEŘE, NA KTERÉ MŮŽETE POVĚSIT I KABÁT

Rámová konstrukce umožňuje jako stavebnice měnit jednotlivé části tak, že do nich např. lze vsadit díl s výklopnými háčky nebo závěsným profilem a proměnit tak dveře v praktický věšák. V kuchyni poslouží na utěrky či chňapky, v předsíni na kabáty, v ložnici na oblečení a v koupelně třeba na ručníky či osušky. A pokud se Vám nevešlo do předsíně zrcadlo, nevadí, i zde lze místo ušetřit dveřmi VERTIGO VARIANT v úpravě se zrcadlovou výplní, případně můžete dveře doplnit o malou odkládací poličku na klíče či jiné drobnosti.

NECHTE DĚTI „KRESLIT PO NÁBYTKU“

 SOLODOOR

Rámové dveře VERTIGO VARIANT dopřejí dětem dostatečný prostor pro výtvarné vyjádření, zabaví je a vy budete super rodičem, který je nechá kreslit na část nábytku. Vybírat lze hned z několika variant: v nabídce jsou např. dveře s tabulovou výplní, a to jak v klasické černé či zelené barvě pro psaní a kreslení křídami. Zvolit lze také flipchart, tedy tabulovou výplň s bílou a snadno omyvatelnou magnetickou plochou, na kterou se píše speciálním fixem. Vyplnit horní díl dveří VERTIGO VARIANT lze také nástěnkou s měkkým a poddajným korkovým podkladem, na kterou lze přišpendlit obrázky, fotky či pohlednice. Nejednu z těchto variant s tabulí ocení jak kreativci předškolního věku, děti školou povinné, tak i dospělí majitelé menších kanceláří.

 SOLODOOR

 SOLODOORSpolečnost  SOLODOOR a.s.je tradičním, ryze českým výrobcem interiérových dveří a obložkových zárubní. Založena byla roku 1997 jako nástupnická organizace Dřevařské výroby SOLO Sušice a.s. Objem výroby v současné době činí více než 250 tisíc interiérových dveří a 80 tisíc obložkových zárubní ročně. Společnost zaměstnává kolem 200 zaměstnanců a patří mezi největší zaměstnavatele regionu. Kromě jiného se může pyšnit i známkou kvality CZECH MADE, oceněním, které zohledňuje nejen kvalitu výrobků, ale i působení firmy na životní prostředí, spotřebu energií či péči o zaměstnance. Kompletní nabídku sortimentu i služeb a seznam prodejních partnerů naleznete na www.solodoor.cz.

   
13.01.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Marika11 [*]

  fajinove by sa to dalo dat aj na lamelové dvere? :D

  superkarma: 0 30.04.2014, 19:45:19
 2. [2] karolina78 [*]

  Slyšela jsem, že se v podobném provedení vyrábí i bezpečnostní dveře

  superkarma: 0 13.02.2014, 23:19:50
 3. avatar
  [1] kobližka [*]

  Ještě,že se název dveří skládá ze dvou slov.Jinak podle toho prvního jsem si myslela,že píšete o celkem závažném zdravotním problému.

  superkarma: 0 13.01.2014, 11:07:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme