Novinky

Věřte, obě jsme prožívaly úporné chvilky

to když chtěly být hezky upravené na schůzku s delegátkou a chtěly si natočit vlasy. Ty odmítly poslušnost a jako naschvál se namotaly na kartáč „kulmofénu“. Jak se nakonec z té šlamastiky dostaly, to už se dočtete v příspěvku čtenářky s nickem glady

Se svou dcerou jsme od jejích cca 5 let jezdili spolu pravidelně do dovolenou. Nejdříve po českých a slovenských krajích a později jsme se vypravily i za hranice.
Na počátek zahraničního cestování jsme zvolily Chorvatsko. To jsme navštívily asi 3 x, pěkně jsme se sbalily a autobusem už jsme si to šupajdily k moři. 
Jednoho roku jsem se rozhodla, že si zajedeme někam dál, dcera už byla starší, bylo jí 14 let.
Po důkladném prostudování katalogů padla naše volba na ostrov Korfu.
Cesta byla sice dost úmorná, ale my se těšily, že se dala zvládnout. Projeli jsme celou Itálii až do Brindisi - takže 20 hodin strávených v autobuse a pak 8 hodin lodí do Kerkyry, hlavního města Korfu. No a pak už jen kousek do vysněného letoviska Barbati.
Šťastně jsme dojely, seznámily se s delegátkou, s tím že úvodní informace se dozvíme za 2 hodiny v místní hospůdce.
Ubytovaly jsme se v apartmánu, vybalily všechny všechny věci a ukuchtily něco k jídlu. Pak už jsme se chystaly na schůzku s delegátkou, sprcha, vyfénovat a učesat vlasy, obléct.
Vypadá to úplně jednoduše, ale při natéčení dceřiných vlasů kulmofénem nastal velký a nečekaný problém.
Dcera má a měla i tenkrát dlouhé vlasy a tu byl kámen úrazu. Vlasy se namotaly na kulmofén příliš a prostě nešly odmotat. Věřte obě jsme prožívaly úporné chvilky, když jsem skoro vlásek po vlásku vlasy z kulmofenu odmotávala. Chvilkama jsem si myslela, že to vzdáme a vlasy prostě ustřihneme. Ovšem reakce mé dcery na  stříhání vlasů byla natolik bouřlivá, že jsem trpělivě odmotávala dál. Trvalo nám to více než půl hodiny, ale povedlo se.
Na schůzku jsme přišly sice pozdě, ale šťastné, že dcera má na hlavě skoro všechny vlasy.
Zbytek dovolené už proběhlo krásně a bez problému, takže na  náš nepříjemný zážitek na začátku dovolené jsme skoro zapomněly. Kulmofén už od té doby dcera na své dlouhé vlasy nepoužívá, raději je nosí rovné. Co kdyby......
glady

Milá glady, možná vám teď přijdu jako hnidopich, ale proč musela mít 14letá slečna nakulmované vlasy? Kdyby šla na rande, tak neřeknu, ale na sraz s delegátkou?

Text nebyl redakčně upraven

   
26.08.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [5] cilani [*]

  Tulinka — #4 jj, taky mi to přijde normální...

  superkarma: 0 27.08.2013, 09:39:16
 2. avatar
  [4] Tulinka [*]

  kobližka — #2 cilani — #3 prostě se jen vysprchovala,umyla vlasy Sml80A jak si někdo vlasy fénuje,tak si je slečna chtěla vysušit kulmofénem.Tak bych to pochopila.

  Spíš by mě vadilo,kdyby mě matka tahala za delegátkou Sml30Vím jakej je to vopruz.U nás si to vyžere manžel Sml54

  1. na komentář reaguje cilani — #5
  superkarma: 1 26.08.2013, 16:07:40
 3. [3] cilani [*]

  kobližka — #2 to, že se někdo učeše a upraví si vlasy mi přijde normálnější, než patlání se makeupem a barvičkama.. Běžně si holky jejího věku pletly na noc copánky z mokrých vlasů a pak s tím spaly, aby je ráno měly krpaté, to už mi přijde lepší použít pod dozorem kulmofén, než pařit vlasy v culících.

  1. na komentář reaguje Tulinka — #4
  superkarma: 0 26.08.2013, 14:32:23
 4. avatar
  [2] kobližka [*]

  Tak nějak se podivuju stejně jako paní Haklová Sml79

  1. na komentář reaguje cilani — #3
  2. na komentář reaguje Tulinka — #4
  superkarma: 0 26.08.2013, 14:18:07
 5. [1] Roland [*]

  Také se mi před lety podařilo namotat si vlasy na kumofen, ale na rozmotání jsem byla sama, proto mi to dalo větší úsilí vlasy z kartáče dostat.

  superkarma: 0 26.08.2013, 14:12:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme