Je tu poslední den v roce. Je tu Silvestr a spolu s ním i den snad plný radosti, zábavy a veselí. Neváhejte a užijte si ho.
Nebudu vás dnes zdržovat dlouhým psaním.
Na svět je možné se dívat dvěma způsoby. Buď jako na sklenici poloplnou, nebo poloprázdnou.
Když se ohlédnu za posledním rokem, instinktivně bych se držel světa poloprázdného. Média nás drtila příkrovem depresivních zpráv, z Hradu nám vládne přiopilý car a politici se snažili dokázat, že klesnout jde ještě níže než ke dnu.
Ale ono to přece není vše. Podívejte se kolem sebe, na své blízké a hlavně na děti.
A podívejte se do budoucnosti. Vidíte? Ano, bude lépe! Ale musíme se o to snažit.
Pečení holubi ještě nikdy nikomu do huby nelétali.
A tak vám všem přeji do celého nového roku hodně zdraví, štěstí a spokojenosti!
A dnes si to užijte, jak se vám bude chtít. A pamatujte, že přísloví říká, že jak vám bude zítra, tak vám bude po celý rok!
Všem vám, věrným i nevěrným čtenářkám našeho magazínu, děkujeme za návštěvy a těšíme se, že se uvidíme mnohokrát i v příštím roce!
Nový komentář
Komentáře
Dnes jsem pěkně líná, takže??? Budu celý rok?? takže už zítra budu bilancovat, proč jsem se nerozeběhla s elánem..Napravím to. Ještě není půlnoc.
Takže ať vám všem tady nový rok 2014 přinese jen dobré zprávy, pohodu, pracovní úspěchy, vylepšení zdraví, a rád se tu zase potkám se svými ,,známými", ať se vám všem daří

Doufám, že to bude pravda. Všem hodně štěstí a zdraví
https://email.seznam.cz/imageshow/enQD8b...
Přeju dobrou chuť k novoročnímu obědu.
Všem přeji krásný a příjemný rok 2014
malykocourek — #12 asi tak, jeden za 18 a druhý .......aspoň dnes bychom měli na politiku zapomenout, pokud se chceme veselit
Do nového roku Vám všem přeji hlavně pevné zdraví, hodně spokojenosti, spoustu radosti, osobních i pracovních úspěchů a jen dobré lidičky kolem sebe!
dadma — #27 Nyní čtu, že čivavu,tak ti jsou vzteklouni.
ladouch — #11 I my máme psa a bez problémů.Já si myslím, že si kočka nejprve na procházce vybrala našeho pudlíka.Když jsme šli ven ,tak vždy šla za námi.Sice se pes trochu rozčiluje, když chce k jeho misce,ale jinak pohoda.A syn má labradora a kočky a dobrý.Záleží jakého máš psa?
přidávám se s přáním všeho dobrého v novém roce
Děvčata, přeju pěkně prožitý poslední letošní den a příští rok ať je třeba hezčí než ten letošní...
Přidávám se k přání všeho nejlepšího v příštím roce všem na Ženě-in.
gerda — #21
ladouch — #20 no jo, oni si musi naucit rozumet, jedne mluvi anglicky a jeden nemecky.. hi hi, takze nektera gesta je trochu matou, ale za par dni je to OK
DanaD — #10 jen aby si to pánové nevyložili po svém
DanaD — #13 No budu o tom uvažovat, máme čivavu, tu by kočka lehce převálcovala, ale když ho vezmeme k synovi, který má kočičku, tak Vilda je úplně mimo a nejradši by jí roztrhal, strašně po sobě jdou.