Vážená redakce,klepu na stůl, protože jsem téměř zdravá. Mám akorát vyšší krevní tlak, ale to máme v rodině všichni.

Ovšem zlomeniny mě nějak přitahují.

Měla jsem zlomený prst na noze, protože jsem si při telefonování hrála se stoličkou. Měla jsem zlomenou ruku, protože jsem z té samé stoličky slétla při úklidu skříně. Pak jsem se těžce zranila na lyžích na sjezdovce a měla zlomené srdce. Zlomené srdce zahojil čas.

Zranění na sjezdovce však bylo komplikované. Přetrhané vazy, roztříštěná čéška. Jak se mi to stalo? Na poslední jízdě. Proto už vím, proč se říká, že se nemá říkat poslední. Přede mnou dole na sjezdovce spadnul chlapeček, moje rychlá reakce byla ta, že jsem sebou praštila, abych do něj nenarazila. Bohužel mi nevyskočila jedna lyže.

Otočila se mi celá noha a já tam ležela a čekala na kamarádku až si mě všimne. Na ambulanci mi nohu ještě dorazil doktor. Chtěl, abych ji natáhla. To nešlo, takže mi ji natahoval sám. Ležela jsem 2 dny na dětském oddělení a pak mě převezly na dospělé, protože tam byl doktor, který se na těžká zranění specializoval.

Vůbec jsem netušila, jak to se mnou bylo vážné. Až po operaci jsem se dozvěděla, že mi hrozil vozíček. Měla jsem v noze i několik šroubečků, ty mi ale po roce vyndali. Bohužel mě asi 5 let poté bolela noha při změně počasí. A mám na koleni velkou jizvu ve tvaru otazníku.

Ještě jsem si vzpomněla na dětství, kdy jsem také měla štěstí. Rodiče mě posadili na tříkolku. Bohužel mě nenaučili brzdit.

Jela jsem z dlouhého kopce. Otec si to uvědomil a začal za mnou běžet. Naštěstí si nás všimli lidé a zastavili mě.
A perlička na závěr.

Četla jsem to v jedné knize. Hlavní postavě zemřel otec. Syn se ptal, kde je tatínek. Maminka mu odpověděla, že je tam, kde je jeho zlatá rybka.

Tak si myslel, že tátu spláchli do záchoda. Myslel si, že je za tou ohnutou rourou. Posílal mu tam jídlo a časopisy. Nakonec ho poslali ke cvokaři, protože ho našli s hlavou v míse, jak mu čte fotbalové výsledky.

Přeji všem do nového roku hlavně hodně zdraví, protože to je to nejdůležitější.
Veronika81

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


To je úsměvné a hlavně, že s Tebou to dobře dopadlo. K tomu chlapečkovi, to mě pobavilo. Inu, je to tak, mystifikovat děti se nemá. Bambulárny jsou plné v dětství mystifikovaných chovanců. Míša

Téma pro vaše dnešní příspěvky : Co vás trápí na vašem těle, případně na duchu? Co vás po ránu bolí, jak se snažíte – pokud se snažíte, bolest eliminovat? Jaké bolesti si nosíte z práce? A podobně…

...a už jste byli v Pelhřimově?

Pište, co vás k tématu napadá na redakce@zena-in.cz

Dnes nás ještě čeká Borec a Chcípák a spousta vašich skvělých příspěvků, z nichž se rekrutuje jeden autor, který obdrží nějakou cenu - cenu k tématu? Napadají mě rakvičky a věnečky, ale to by si musel přijet :-)

Reklama