Bulvár

Veronika Nikita Petrová: „Odmalička miluji adrenalin“

Ženy jsou obecně považovány za něžná a křehká stvoření, která by muž ani květinou neuhodil, jak se říká... až na některé výjimky. Mezi ně by se mohla řadit i Veronika. Žena, která je andělem s opravdu drsným ďáblem uvnitř, za kterého by se nemusel stydět leckterý chlap.

Veroniko, ty jsi pro mě takovou ženou z oceli, ale to je tím, že tě znám a vím, čím se zabýváš. Pro ty, kteří tě neznají, prozraď, o co se jedná a proč to tak je?
To nevím, asi genetika? (smích) Odmalička miluji adrenalin a dělám různé adrenalinové sporty a šílenosti. Vyvrcholilo to přihlášením do konkurzu reality show Operace Izrael, která se vysílala na Stream.cz a je to nejtvrdší reality show v historii ČR. Hledali jednu holku a dva kluky, kteří pojedou na vojenský výcvik Krav Maga v Izraeli, který běžně podstupují tajní agenti a bezpečnostní složky. To jsem si prostě nemohla nechat ujít!

sd

Operace Izrael určitě byla hodně fyzicky náročná, ale co psychika? Neměla jsi někdy nutkání to vzdát?
Hodněkrát, ačkoliv jsem se tyhle myšlenky snažila zapudit. Prostě jsem se pro něco rozhodla a tečka. Řekla jsem si, že musím vydržet alespoň dva dny, abych neudělala ostudu. Nakonec jsem vydržela čtyři dny, pak mě vzhledem k mým zraněním odvolal lékař. Byly to ale nejdelší čtyři dny v mém životě. Spočítala jsem, že během těchto 96 hodin jsme naspali cca 10 hodin. Zbytek byla šikana, trénink a přesuny s bagáží.

Když to tak poslouchám, tak tohle mi k ženě vůbec nesedí. Proč se jemná a křehká dívka jako ty vrhá do takových věcí, které by zvládl málokterý muž?
Nevím, stále mě něco vevnitř žene dál. Baví mě překonávat a posouvat své hranice. Jemná a křehká sice jsem, ale to je jen jedna z mých částí osobnosti.

A co tvá rodina, nevymlouvala ti to?
Neměli šanci. Znají moji tvrdohlavost, bohužel. A navíc o Izraeli jsem jim řekla den před odletem. Zuřila tam válka, každý den jsem sledovala, kolik vojáků zemřelo v Gaze. Chtěla jsem, aby se rodiče strachovali co nejkratší dobu.

Po návratu z této akce sis naordinovala odpočinek, nebo ses rovnou vrhla do nové výzvy?
Po návratu jsem se musela dát do kupy, bylo to psychicky i fyzicky náročné. Tělo si řeklo, že potřebuje pauzu, tak jsem mu ji dopřála a pár měsíců jsem cvičila jen sporadicky, a to především jógu.

sd

Od Operace Izrael už uběhlo pár měsíců a nyní tě čeká nová výzva, prozraď nám k ní něco víc…
Jelikož jsem se začala cítit lépe, řekla jsem si, že je na čase zvednout zadek a něco vymyslet. Dozvěděla jsem se o extrémním překážkovém běhu Army Run, který se běží v armádním prostoru 22. srpna, a rozhodla jsem se to společně s mojí kamarádkou a trenérkou Nikolou Bartákovou zdokumentovat. V pořadu Nikita běží o život na Stream.cz, dáváme rady, ať už zkušeným sportovcům, nebo začátečníkům, jak se na takovýto druh běhu připravit, a také tam máme 8týdenní trénink, u kterého může začít opravdu každý. Doporučuji těm, co stále lamentují nad svojí postavou a neví, jak do toho. Je to vymyšlené tak, že se na to každý může kouknout zpětně a začít trénovat sám/sama podle sebe.

K tomu, abys tohle všechno zvládla, musíš mít velmi dobrou fyzičku. To trávíš celý den zavřená v posilovně, nebo jak u tebe vypadá příprava na tyto akce?
Fyzičku si člověk navyšuje postupně. Je pravda, že odmalička, zhruba od 3 let jsem jezdila na lyžích, v 15 přišel snowboard a wakeboard, to vše jsou ale sezonní záležitosti. To hlavní přišlo, kdy jsem jednoho krásného dne sotva vyšla do 7. patra paneláku. To mi bylo 27 let a já si řekla, k sakru, co budu dělat v šedesáti? Vždyť už to bude jen horší a horší. (smích) Tak jsem úspěšně zabojovala se závislostí na cigaretách, vyřadila jsem i alkohol, protože to jde ruku v ruce, začala cvičit a zdravě jíst. Výsledky pak už přišly samy.

sd

Mě by zajímalo také, co muži ve tvém okolí. Přece jen pro ně musíš být taková ocelová pěst, nebojí se tě?
To se musíš zeptat jich. Je pravda, že se mě asi častokrát bojí oslovit a neví, na druhou stranu, já nehledám do života žádného třasořitku, ale opravdového chlapa. (smích)

Jaká jsi v soukromém životě? Jsi taky taková drsňačka, protože na mě tak působíš?
Drsňačka? Mně to nepřijde, ale je pravda, že vlivem okolností života jsem si vytvořila určitou slupku drsňačky. Jinak jsem dost akční a pořád něco vymýšlím. Baví mě sport, příroda, můj pejsek, a asi to bude znít směšně, ale já miluju například sledování kvízových pořadů a vůbec různých obdobných soutěží.

Možná je to zbytečná otázka, ale kdyby tě někdo přepadl, myslíš, že by ses mu ubránila?
Záleží na situaci. Každopádně základy sebeobrany Krav Maga mám a jsem ráda, že vím, jak se zhruba v takovýchto případech chovat. Doporučuji všem si takový kurz udělat, a určitě především ženám.

sd
Zdroj foto: Facebook

Ty jsi kromě jiného i herečka, kde jsme tě mohli vidět?
Začínala jsem před deseti lety seriálem 3+1 s Miroslavem Donutilem, dále to byly seriály Přešlapy, Ošklivka Katka, Helena, Vyprávěj, Kriminálka Anděl, Expozitura 2 a další. Větší role v seriálech Poste restante, Ordinace v růžové zahradě 2, Doktoři z Počátků a teď točím seriál pro TV Prima, kde si plním sny v roli policajtky, resp. tajné agentky. Víc ale prozradit nesmím.

Nedá mi to se tě nezeptat na tvou přezdívku Nikita. Jak jsi k ní přišla?
Nikita je moje přezdívka od střední školy, kdy běžel seriál Brutální Nikita. V té době jsem byla hodně podobná hlavní protagonistce tohoto seriálu, Petě Wilson. Přezdívka mi zůstala i na Rádiu Spin, kde jsem působila, nebo teď v Operaci Izrael.

Na závěr mi prozraď, co chystáš do budoucna? Plánuješ opět nějakou další pořádně tvrdou výzvu?
Ano. Myslím si, že nejtvrdší výzva je založení a udržení rodiny. Respekt všem, co to úspěšně a bez rozvodu zvládají, zvláště v dnešní době. Stále věřím v lásku na celý život, a když už se pro rodinu rozhodnu, nerada bych se, a to především i kvůli dítěti, rozváděla. Ale i to se samozřejmě může stát. Už jsem o rodině dokonce začala přemýšlet, tak uvidíme, co osud přinese.

Zde můžete vidět, jak probíhá příprava a samotná Operace Izrael. Drsné, že?

Čtěte také:

   
14.08.2015 - Rozhovory - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. avatar
  [30] peetrax [*]

  kobližka — #29 Sml22

  superkarma: 0 17.08.2015, 20:56:55
 2. avatar
  [29] kobližka [*]

  gerda — #28 To bude asi tím,že ten článek je zaměřený právě na tuhle její aktivitu,aby se případně lidi,které to zajímá,něco dozvěděli.

  1. na komentář reaguje peetrax — #30
  superkarma: 2 16.08.2015, 10:39:29
 3. avatar
  [28] gerda [*]

  peetrax — #27Možná bych to řekla jinak - lepší je, když je člověk všestranný a z článku, jak je podán, to vypadá, že krom této aktivity jiné nemá. Možná má, možná se mýlím, ale k tomu informace prostě nemám.Sml80

  1. na komentář reaguje kobližka — #29
  superkarma: 0 16.08.2015, 07:01:46
 4. avatar
  [27] peetrax [*]

  gerda — #26 co my víme, kde je její "užitečnost"? Třeba svým životem inspiruje ostatní, kteří aspoň zvednou zadek a jdou zkusit něco dělat, třeba se trochu hýbat. Třeba posílá peníze na dobročinné nadace, jen se tím nemá potřebu chlubit. O to šlo? Sml80

  Kadla — #25 i kdyby...? Sml80 Pokud to zrovna jí takhle vyhovuje? Mně osobně třeba tohle žíly netrhá. Možná bys poznala, jak je nepříjemné tohle maloměšťácké klepání, až bys byla ty tou, která je propírána a na kterou jsou promítány tyhle předsudky a stereotypy. Sml24

  1. na komentář reaguje gerda — #28
  superkarma: 3 15.08.2015, 20:49:03
 5. avatar
  [26] gerda [*]

  Kadla — #25děkuji, vystihlas to.Sml16 Ono se to dost těžko vysvětluje a možná jsem to nenapsala šikovně.

  1. na komentář reaguje peetrax — #27
  superkarma: 0 15.08.2015, 12:35:21
 6. avatar
  [25] Kadla [*]

  Já Gerdě rozumím, jak to myslela. Osobně si myslím, že lidé, kteří neustále vyhledávají adrenalin, mají nějaký osobní problém ... protože nedokážou vystačit sami se sebou - nemají duševní rovnováhu a klid, nemají nadhled nad svým nitrem. Potřebují neustálé vzrušení, akci... Ne adrenalin, ale hinduismus nebo buddhismus na ně :-) Nijak to děvče neodszuji, ale vnitřně šťastná nebude... potřebuje neustálé impulzy zvenku...

  1. na komentář reaguje gerda — #26
  2. na komentář reaguje peetrax — #27
  superkarma: 0 15.08.2015, 11:17:42
 7. avatar
  [24] gerda [*]

  peetrax — #23já věděla, že mě někdo chytí za slovoSml30

  superkarma: 0 15.08.2015, 04:47:18
 8. avatar
  [23] peetrax [*]

  gerda — #18 jako stále mladé děvče bez rodiny se starám zejména o sebe a má nejoblíbenější činnost je vyvalit se někde s knihou, nikoliv pletení sítí. Asi jsem tím pádem odsouzeníhodná. Sml14 Prozatím jsem na světě pro zábavu, užitečnost přijde na řadu později. A co jako? Sml80

  1. na komentář reaguje gerda — #24
  superkarma: 1 14.08.2015, 23:02:30
 9. [22] manasik [*]

  zajímavé...

  superkarma: 0 14.08.2015, 21:49:13
 10. avatar
  [21] kobližka [*]

  gerda — #19 No,ono ještě k věci - to by bylo dost málo kdyby byl člověk hodnocený podle toho,jestli plete,vyšívá,stojí celý den u plotny....pro někoho je to ztracený čas,někoho to zase naplňuje,Podle toho já lidi teda nehodnotím.Proč by se mladá holka,která nemá rodinu,nemohla starat jen o sebe Sml80 proč by nemohla mít koníčky,když na ně má finance,které jí naplňují a kterým věnuje svůj čas Sml80 V tomhle se asi neshodneme...nemusíme být všichni nějak užiteční,abychom si obhájili svoje místo na světě.Já hodnotím člověka podle toho,ja se chová k jiným lidem,jak je empatický a tak.

  superkarma: 4 14.08.2015, 15:39:54
 11. [20] Leena [*]

  gerda — #19 ano, jen neubližovat je možná trochu málo,

  ale my ani nevíme, co všechno Nikita dělá.

  V Opraci Izrael byla určitě ozvláštněním a pokud třeba někoho namotivovala zvednout zadek ze židle, tak její život nebyl zbytečnej Sml58

  Nebo z toho, že se rozhodla se svym životem něco udělat, přestala kouřit... z toho by si kdekdo mohl vzít příklad!

  superkarma: 3 14.08.2015, 15:25:36
 12. avatar
  [19] gerda [*]

  kobližka — #11jo, a ještě k věci - bylo by to dost málo, kdyby byl člověk hodnocený jen podle toho, zda někomu neubližujeSml52Sml52Sml52

  1. na komentář reaguje Leena — #20
  2. na komentář reaguje kobližka — #21
  superkarma: 0 14.08.2015, 14:39:57
 13. avatar
  [18] gerda [*]

  Markéta Škaldová — #16 Markéta Škaldová — #17prostě žena nebo dívka, která je zaměstnaná - u zaměstnavatele, nebo sama podniká a zásobuje trh svými produkty, pracuje ve své domácnosti, plete sítě, pěstuje ovce, vyučuje jazyky....zkrátka odvádí nějakou práci - ať už hmatatelnou anebo duševní - zkrátka stará se i o něco jiného, než o sebe. No, a jestli po této práci chodí posilovat a cvičit, je to pro mě koníček a nadstavba, kterou si samozřejmě po té skutečné práci plně zasluhuje.

  1. na komentář reaguje peetrax — #23
  superkarma: 1 14.08.2015, 13:48:56
 14. [17] Markéta Škaldová [*]

  gerda — #15Mám otázku, kdo je normální žena podle vás(viz komentář)?

  1. na komentář reaguje gerda — #18
  superkarma: 2 14.08.2015, 12:52:32
 15. [16] Markéta Škaldová [*]

  gerda — #10 tak každý je podle mě nějakým přínosem, asi záleží na úhlu pohledu... kobližka to napsala skvěle...Sml59

  1. na komentář reaguje gerda — #18
  superkarma: 3 14.08.2015, 12:51:37
 16. avatar
  [15] gerda [*]

  kobližka — #14ale to bylo jen takové akademické filosofování...Sml52 Je jasné, že normální ženy toho zvládnou daleko víc, než tahle dívčina, která nežije ničím jiným.Sml58

  1. na komentář reaguje Markéta Škaldová — #17
  superkarma: 2 14.08.2015, 12:36:28
 17. avatar
  [14] kobližka [*]

  gerda — #13 No,ale tvůj koment č.10 nic takového nerozlišoval,tak jsem právě nevěděla,co teď se mnou bude Sml52Sml52Sml52

  1. na komentář reaguje gerda — #15
  superkarma: 0 14.08.2015, 12:32:23
 18. avatar
  [13] gerda [*]

  kobližka — #12srovnáváš se se svobodnou dívčinou bez rodiny? To nemyslíš vážněSml58Sml58Sml30

  1. na komentář reaguje kobližka — #14
  superkarma: 0 14.08.2015, 12:10:13
 19. avatar
  [12] kobližka [*]

  gerda — #10 No,ty bys tomu dala Sml30Sml30Sml30Sml30 prej užitečnej,jinak zavři oči brouku....jo? Jsem v důchodu,užitečná teda zřejmě nejsem,tak co se mnou???? Sml30Sml30Sml30Sml30

  1. na komentář reaguje gerda — #13
  superkarma: 3 14.08.2015, 11:46:51
 20. avatar
  [11] kobližka [*]

  tepito — #3 To by to vypadalo,kdyby se najednou všichni stali ochránci zvířat ....to bychom se asi ani nenajedli Sml33

  Ať si každý naplní svůj život,čím se mu líbí.Ubližuje snad někomu? Neubližuje,tak co....Sml80

  1. na komentář reaguje gerda — #19
  superkarma: 4 14.08.2015, 11:35:07
 21. avatar
  [10] gerda [*]

  Markéta Škaldová — #8otázka ovšem je, jestli má být člověk na světě pro svou zábavu anebo proto, aby byl nějak užitečný Sml30

  1. na komentář reaguje kobližka — #12
  2. na komentář reaguje Markéta Škaldová — #16
  superkarma: 0 14.08.2015, 11:14:47
 22. avatar
  [9] Tulinka [*]

  Dělá dobře.Když ji to baví Sml67

  superkarma: 0 14.08.2015, 10:52:35
 23. [8] Markéta Škaldová [*]

  tepito — #3To, že někdo dělá, co ho baví, znamená, že nemá rozum? Když zrovna nechrání zvářata, lesy, louky, ...? Sml52

  1. na komentář reaguje gerda — #10
  superkarma: 5 14.08.2015, 10:41:47
 24. [7] bobani [*]

  ujetá baba

  superkarma: 0 14.08.2015, 09:46:10
 25. avatar
  [6] Suzanne [*]

  Je dobrá! Sml67 A dělá, co ji naplňuje, to se mi líbí.

  superkarma: 1 14.08.2015, 08:21:26
 26. [5] Bucík [*]

  Veronika je borec. Obdivuji její vytrvalosst a pevnou vůli, o fyzičcce nemluvě.

  superkarma: 0 14.08.2015, 07:44:26
 27. avatar
  [4] gerda [*]

  Ta měla být raději chlap. Za tak urputnou snahou se jim vyrovnat vidím spíš komplex.

  superkarma: 0 14.08.2015, 07:42:52
 28. avatar
  [3] tepito [*]

  Hmmm- a co takhle zkusit dělat něco užitečnýho? Třeba se stát ochránkyní zvířat? U toho je adrenalinu až až... Ale k tomu musí být i rozum.

  1. na komentář reaguje Markéta Škaldová — #8
  2. na komentář reaguje kobližka — #11
  superkarma: 0 14.08.2015, 07:17:39
 29. avatar
  [2] renda4141 [*]

  Ta holčina je ze železa. Sledovala jsem ji po celou dobu na Streemu a byla to fakt síla. Moc jí fandím a držím jí palce. Sml16Sml67

  superkarma: 1 14.08.2015, 05:38:14
 30. avatar
  [1] rendvo [*]

  Vždycky když si přečtu takovýhle článek tak se nad tím zamejšlím jak jsem líná Sml16 nejhorší je, že mě to vydrží vždy jen chvíli se sebou něco dělat. Tlustá sice nejsem, ale fizičku bych potřebovala zlepšit, jenže když ono se táááááák nechcééSml30 Nějaký čas jsem jezdila na kole a na jumping, jenže od té doby co se mi narodil syn jsem nějak zlenivěla.Sml68

  superkarma: 0 14.08.2015, 00:36:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme