Novinky

Veronika Kašáková je novou tváří Oriflame

Modelka a patronka nadačního fondu Veronika Kašáková si splnila sen. Od února 2017 se stane  tváří švédské přírodní kosmetické značky ORIFLAME, která dříve spolupracovala s topmodelkou Terezou Maxovou.

kasakova

„S obrovskou vděčností a zodpovědností jsem přijala nabídku spolupráce od značky Oriflame, která je pro mě splněním snu. Tuto značku obdivuji již od dob, co jsem se začala o kosmetiku zajímat. Mám s ní skvělou zkušenost a filozofie této švédské značky mi je velmi blízká.  Jsem dojatá, protože je pro nás velkou ctí propojit nadační fond s tak úspěšnou kosmetickou značkou. Společně pomůžeme v tomto roce padesáti dětem s podporou vzdělání a osmnácti vybraným dětem s profesionálním týmem odborníků pomůžeme zvýšit sebevědomí v projektu Proměny s Veronikou,“ usmívá se půvabná blondýnka.

„Osobně jsem se potkala s Terezou při žádosti, aby křtila mou knížku Zpověď holky z děcáku a ona mne podpořila ve všem, o co jsem ji požádala. Byla jsem nadšená. Splňovala přesně to, co jsem si o ní myslela už jako dítě,“ dodává nadšeně Veronika.

hjjj

Nadační fond Veroniky Kašákové pomáhá a podporuje děti v dětských domovech napříč celé České republiky. Jeho hlavní misí je, aby z dětských domovů odcházeli plnohodnotní, samostatní a vzdělaní lidé. Vzdělání mladistvých a dětí zajišťuje systematickými semináři a workshopy zaměřenými na život před příchodem do dětského domova, v něm, a na život po odchodu, tedy reálné postavení se na vlastní nohy.

Za uplynulý rok Veronika Kašáková navštívila 44 dětských domovů, zanechala za sebou 500 motivovaných dětí a ujela celkem 15 000 km.

verca

Veronika Kašáková by sama jednou chtěla mít velkou rodinu. Ráda by měla svoje děti, ale ráda by i děti adoptovala. S přítelem Milanem se nedávno přestěhovali do nového bytu, prozatím se věnuje dětem z dětských domovů, což bere jako své hlavní poslání a založení vlastní rodiny se výhledově nebrání, jen na to zatím neuzrál ten správný čas.

   
02.02.2017 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. [2] MARIE MATEJKOVA [*]

  Držím palce,ať se i nadále daří. Také dík,za to,jak se věnuje dětem z dětských domovů. Ukazuje jim i cestu,že lze být úspěšný. Sml59

  superkarma: 0 02.02.2017, 15:32:25
 2. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  je hezkáSml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 02.02.2017, 14:10:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme