Ve zkráceném listopadovém kole Věrnostní soutěže 2012 nebudete ukráceny o výhru, milé čtenářky! Tentokrát je tu výhra pro jednu jedinou soutěžící, taková, jaká ještě nebyla. Tušíte správně: 10.000 korun!

Pravidla soutěže

  • Soutěž začíná 1. 11. 2012 v 00.01
  • Soutěž končí 16. 11. 2012 ve 23.59
  • Vyhodnocení soutěže proběhne do pěti pracovních dnů po jejím skončení.

K účasti je nutné být registrovanou a aktuálně přihlášenou čtenářkou našeho magazínu.

Je také nezbytné, mít vyplněné Údaje nutné pro soutěže. Ty najdete po přihlášení jako červeně zvýrazněný odkaz v pravé liště vašeho profilu.

O co v listopadu hrajeme?

Rozdělíme opět celkem 10.000 korun, tedy nerozdělíme, pošleme je totiž jedné jediné výherkyni! Jsou lidé, kteří na podobnou sumu musí osm a půl hodiny denně celý měsíc makat, vám stačí být aktivní čtenářkou magazínu a k tomu špetka onoho příslovečného štěstí...

  • 1. cena 10.000 korun: výherkyni vylosujeme ze čtenářek, které se umístí mezi prvními 35 čtenářkami v celkovém bodovém hodnocení.
  • Cena útěchy: Všem čtenářkám, které se dostanou v jakékoli bodované kategorii včetně celkového hodnocení do 10 místa (včetně), přičteme před Velkou vánoční soutěží 3 kytičky (maximální je počet 10, nad ně přičítat nebudeme). Kytičky, jak jistě víte, budou mít rozhodný vliv na jednu z krásných cen, které pro vás ve Velké vánoční soutěži chystáme.

Vzhledem k tomu, jaké ceny pro vás do VVS chystáme, bude následujících 16 dní asi pěkné maso.

Redakce si jako vždy vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže každého, u koho bude mít podezření ze získání bodů nekalým způsobem. Také si vyhrazuje právo doplnit pravidla tak, aby zamezila podvodnému a nekalému sbírání bodů.

  1. Je zakázáno používat jakékoli roboty k získání bodů.
  2. Je zakázané otevírat stránky bez záměru přečíst si obsah.
  3. Je zakázané spamovat diskuse. Nesmyslné texty, samostatní smajlíci bez jiného obsahu jen za cílem sebrat body.

Tabulka bodového ohodnocení

Činnost Body
Za otevření jakékoliv stránky 1 bod
Za první přečtení článku 1 bod
Za odeslání odpovědi v ostatních soutěžích 1 bod
Za příspěvek do diskuse pod články 1 bod
Za hlasování v anketě u článku 1 bod
Za příspěvek do diskuse 1 bod
Za hodinovou návštěvu 1 bod
Za přečtení článku v aktuálním vydání 1 bod

Kytičky

kytkaPodobné soutěže hrajeme letos každý měsíc. Speciálním bonusem je získávání kytiček, které se zobrazují v diskuzích vedle ikonky vašeho profilu (pokud ikonu nemáte, tak místo ní). Kytičku získají všechny čtenářky, které se v jednotlivých měsíčních soutěžích umístí mezi prvními 1.000 v celkovém bodování. K tomu můžete získat bonusové 3 kytičky, viz nahoře, čili váš celkový zisk kytiček v následujících šestnácti dnech může být 4!

Proč sbírat kytičky?

Jak už jsme mnohokráte proklamovali, kromě zvýraznění v diskuzích budou čtenářky s určitým počtem kytiček mít i šanci na speciální výhru. Jakou? Zatím vám to stále neprozradíme, ale věřte, že počet kytiček bude mít velký vliv na jednu z opravdu lákavých cen ve Velké vánoční soutěži 2012, kterou celá letošní Věrnostní soutěž vyvrcholí.

Takže hurá na to! Peníze čekají...

Reklama