Doposud jste měly velké šance k získání zajímavých finančních odměn v naší Věrnostní soutěži 2012. Je tu září a my jsme se rozhodli přitvrdit. Dvoutisícové odmeny získají jen ty čtenářky, které se budou skutečně snažit!

Pravidla soutěže

 • Soutěž začíná 3. 9. 2012 v 00.01
 • Soutěž končí 30. 9. 2012 ve 23.59
 • Vyhodnocení soutěže proběhne do pěti pracovních dnů po jejím skončení.

K účasti je nutné být registrovanou a aktuálně přihlášenou čtenářkou našeho magazínu.

Je také nezbytné, mít vyplněné Údaje nutné pro soutěže. Ty najdete po přihlášení jako červeně zvýrazněný odkaz v pravé liště vašeho profilu.

O co v září hrajeme?

Tentokrát jsme se rozhodli přitvrdit. Rozdělíme opět celkem 10.000 korun, ale šanci získat finanční odměnu budou mít pouze čtenářky, které se budou opravdu snažit. Peníze totiž rozdělíme takto...

 • 1 výherkyni vylosujeme ze čtenářek, které se umístí mezi prvními 15 čtenářkami v celkovém bodovém hodnocení. Získá 2.000 korun a stavebnici LEGO v hodnotě cca 1000 korun, kterou si vybere z naší aktuální nabídky.

LEGO

 • 1 výherkyni vylosujeme ze čtenářek, které se umístí mezi prvními 17 čtenářkami kategorie: přečtení článku v aktuálním vydání. Získá 2.000 korun!
 • 1 výherkyni vylosujeme ze čtenářek, které se umístí mezi prvními 19 čtenářkami v kategorii: otevření jakékoli stránky. Získá 2.000 korun!
 • 1 výherkyni vylosujeme ze čtenářek, které se umístí mezi prvními 21 čtenářkami v kategorii: příspěvek do diskuze pod články. Získá 2.000 korun!
 • 1 výherkyni vylosujeme ze čtenářek, které se umístí mezi prvními 23 čtenářkami v kategorii: hodinová návštěva. Získá 2.000 korun!

Redakce si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže každého, u koho bude mít podezření ze získání bodů nekalým způsobem. Také si vyhrazuje právo doplnit pravidla tak, aby zamezila podvodnému a nekalému sbírání bodů.

 1. Je zakázáno používat jakékoli roboty k získání bodů.
 2. Je zakázané otevírat stránky bez záměru přečíst si obsah.
 3. Je zakázané spamovat diskuse. Nesmyslné texty, samostatní smajlíci bez jiného obsahu jen za cílem sebrat body.

Tabulka bodového ohodnocení

Činnost Body
Za otevření jakékoliv stránky 1 bod
Za první přečtení článku 1 bod
Za odeslání odpovědi v ostatních soutěžích 1 bod
Za příspěvek do diskuse pod články 1 bod
Za hlasování v anketě u článku 1 bod
Za příspěvek do diskuse 1 bod
Za hodinovou návštěvu 1 bod
Za přečtení článku v aktuálním vydání 1 bod

Kytičky

kytkaPodobné soutěže hrajeme letos každý měsíc. Speciálním bonusem je získávání kytiček, které se zobrazují v diskuzích vedle ikonky vašeho profilu (pokud ikonu nemáte, tak místo ní). Kytičku získají všechny čtenářky, které se v jednotlivých měsíčních soutěžích umístí mezi prvními 1.000 v celkovém bodování. Další kytičku budete moci získat zase v dalším měsíci, jejich celkový počet tedy bude 10 (hrajeme od února a v prosinci už kytičku získat nelze).

Proč sbírat kytičky?

Kromě zvýraznění v diskuzích budou čtenářky s určitým počtem kytiček mít i šanci na speciální výhru. Jakou? Zatím vám to neprozradíme, ale věřte, že počet kytiček bude mít velký vliv na jednu z opravdu lákavých cen ve Velké vánoční soutěži 2012, kterou celá letošní Věrnostní soutěž vyvrcholí.

A na zvěr nové heslo: Kdo se snaží, dostane odměnu!

Reklama