Po těžkém zářijovém kole naší Věrnostní soutěži 2012 jsme se rozhodli trochu podmínky výhry ulehčit. Je tu říjen a vy máte opět velkou šanci, získat krásnou finanční odměnu! Hlavní cena je tentokrát 5.000 korun!

Pravidla soutěže

  • Soutěž začíná 1. 10. 2012 v 00.01
  • Soutěž končí 31. 10. 2012 ve 23.59
  • Vyhodnocení soutěže proběhne do pěti pracovních dnů po jejím skončení.

K účasti je nutné být registrovanou a aktuálně přihlášenou čtenářkou našeho magazínu.

Je také nezbytné, mít vyplněné Údaje nutné pro soutěže. Ty najdete po přihlášení jako červeně zvýrazněný odkaz v pravé liště vašeho profilu.

O co v říjnu hrajeme?

Rozdělíme opět celkem 10.000 korun. Šanci získat finanční odměnu budou mít tři čtenářky, a to podle následujících pravidel...

  • 1. cena 5.000 korun: výherkyni vylosujeme ze čtenářek, které se umístí mezi prvními 200 čtenářkami v celkovém bodovém hodnocení. Druhou podmínkou je, umístit se mezi prvními 15 soutěžícími v turnaji Samolodí nazvaném Řijnové věrnostní Samolodě. K získání výhry je nutné, splnit obě tyto podmínky.
  • 2. cena 4.000 korun: výherkyni vylosujeme ze čtenářek, které se umístí mezi prvními 100 čtenářkami v jedné z bodovaných kategorií (o jakou kategorii nakonec půjde, to se dozvíte až po zkončení tohoto kola Věrnostní soutěže). Druhou podmínkou je, umístit se mezi prvními 25 soutěžícími v turnaji Samolodí nazvaném Řijnové věrnostní Samolodě. K získání výhry je nutné, splnit obě tyto podmínky.
  • Cena útěchy 1.000 korun: výherkyni vylosujeme ze čtenářek, které se umístí mezi prvními 40 čtenářkami v celkovém bodovém hodnocení.

Redakce si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže každého, u koho bude mít podezření ze získání bodů nekalým způsobem. Také si vyhrazuje právo doplnit pravidla tak, aby zamezila podvodnému a nekalému sbírání bodů.

  1. Je zakázáno používat jakékoli roboty k získání bodů.
  2. Je zakázané otevírat stránky bez záměru přečíst si obsah.
  3. Je zakázané spamovat diskuse. Nesmyslné texty, samostatní smajlíci bez jiného obsahu jen za cílem sebrat body.

Tabulka bodového ohodnocení

Činnost Body
Za otevření jakékoliv stránky 1 bod
Za první přečtení článku 1 bod
Za odeslání odpovědi v ostatních soutěžích 1 bod
Za příspěvek do diskuse pod články 1 bod
Za hlasování v anketě u článku 1 bod
Za příspěvek do diskuse 1 bod
Za hodinovou návštěvu 1 bod
Za přečtení článku v aktuálním vydání 1 bod

Turnaj v Samolodích

Turnaj nazvaný Říjnové věrnostní Samolodě bude probíhat po celou dobu říjnového kola Věrnostní soutěže a naleznete ho, po kliknutí na odkaz níže. Abyste se ho mohla zúčastnit, stačí kliknout na odkaz Založit turnajovou hru. Her můžete během října odehrát libovolné množství, počítat se bude jen váš nejlepší výsledek.

Kytičky

kytkaPodobné soutěže hrajeme letos každý měsíc. Speciálním bonusem je získávání kytiček, které se zobrazují v diskuzích vedle ikonky vašeho profilu (pokud ikonu nemáte, tak místo ní). Kytičku získají všechny čtenářky, které se v jednotlivých měsíčních soutěžích umístí mezi prvními 1.000 v celkovém bodování. Další kytičku budete moci získat zase v dalším měsíci, jejich celkový počet tedy bude 10 (hrajeme od února a v prosinci už kytičku získat nelze).

Proč sbírat kytičky?

Kromě zvýraznění v diskuzích budou čtenářky s určitým počtem kytiček mít i šanci na speciální výhru. Jakou? Zatím vám to neprozradíme, ale věřte, že počet kytiček bude mít velký vliv na jednu z opravdu lákavých cen ve Velké vánoční soutěži 2012, kterou celá letošní Věrnostní soutěž vyvrcholí.

Tak hurá do sbírání bodů a hraní Samolodí! Kdo nehraje, nevyhraje.

Reklama