V rámci Věrnostního klubu jsme pro vás dnes v 15 hodin přichystali vyhodnocení další krásné a lákavé ceny Věrnostního klubu! Jste napnuté, kdo telefon HTC Desire 816 v hodnotě 10 999 Kč vyhrál? Cena to byla lákavá a přihlášených o tuto výhru bylo opravdu hodně. Před víkendem Vás nebudu dlouho napínat, ať si můžete v klidu vychutnat krásné páteční odpoledne, a jdu rovnou k výherkyni.

mobilv

Výherkyní telefonu HTC Desire 816 v hodnotě 10 999 Kč se stává nick: tajnostii

 

Výherkyni z celého srdce gratuluji!

Všem Vám, na které se dnes štěstí neusmálo, přeji krásný a pohodový víkend. Užijte si ho, třeba budete mít štěstí, pokud zavítáte na houby. Já se o víkendu do lesa chystám určitě!

Zůstaňte i nadále s Věrnostním klubem Žena-in a hrajte o další pěkné ceny!

Co můžete vyhrát?

Soutěživé milovnice vína vyhrají v rámci Věrnostního klubu Žena-in od Templářských sklepů jeden pobyt pro dvě osoby na jednu noc v Čejkovicích. Zároveň získáte prohlídku templářských sklepů a slavnostní večeři s degustací nejlepších přívlastkových vín od Templářských sklepů. To vše pro dvě osoby v celkové hodnotě 5.000 Kč.

Po stopách seriálu Vinaři s Templářskými sklepy Čejkovice – voucher v hodnotě 5000 Kč  obsahuje:

  • ubytování pro dvě osoby na jednu noc
  • snídaně
  • prohlídka templářských sklepů
  • slavnostní večeře pro dvě osoby
  • degustace nejlepších přívlastkových vín Templářských sklepů Čejkovice
  • dárek

Voucher Po stopách seriálu Vinaři s Templářskými sklepy Čejkovice v hodnotě 5000,- získáte tak, že utratíte 5 zlatých srdcí ze svého účtu. Možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 17. 9. v 15.00

cc

výhraRychlovarná konvice Gorenje K17E

Rychlovarnou konvici Gorenje K17E  získáte tak, že utratíte 8 červených srdcí a 2 zlaté ze svého účtu. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 10. 9. v 15.00, kdy vyhodnotíme 2 výherce.

výhraZlaté Česko

Společenskou hru Zlaté Česko získáte tak, že utratíte 8 červených srdcí a 1 zlaté ze svého účtu.Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 12. 9. v 15.00, vyhodnotíme 5 výherců.

výhraŘasenka Astor Big and Beautiful Lovely Doll

Řasenku Astor Big and Beautiful Lovely Doll získáte tak, že utratíte 2 zlaté srdce ze svého účtu. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 15. 9. v 15.00, kdy vyhodnotíme 10 výherců.

Další ceny chystáme, včas se vše dozvíte!

Na co dalšího se můžete těšit? Sledujte náš Věrnostní klub!  Vše o Věrnostním klubu najdete na: ena-in.cz/vernostni-klub

Čtěte také:

Reklama