.

Věrnostní klub: Zahrajte si o filmy Řachanda & Jak se zbavit nevěsty

Novinky

Věrnostní klub: Zahrajte si o filmy Řachanda & Jak se zbavit nevěsty

Podzim rozhodně láká k trávení večerů u televize. Pohodlně se usadit, přehodit přes sebe deku, nalít si horký čaj, nebo víno a pustit si dobrý film. Není to ten nejlepší nápad? My pro vás máme ve Věrnostním klubu dokonce dvě DVD a každé pětkrát. Pojďte si o ně zasoutěžit.

Řachanda

Řachanda je pohádka o rozmazlené princezně a dvou kamarádech, kteří se neživí vždycky úplně poctivě. Až když se tato trojice ocitne shodou okolností v kouzelném Černém lese, kde žijí podivné lesní bytosti, kterým vládne Paní lesa, naučí se od nich to, co je nedokázali do té doby naučit lidé. Že tak, jak se chováme k ostatním, tak se pak oni chovají k nám. Neboli že co dáváš, to se ti vrátí. Ale co by to bylo za příběh, kdyby v něm bylo ponaučení, zábava, milé postavy, ale chyběla v něm láska? A tak se stane, že kromě toho, že se princezna Markétka napraví, se také zamiluje do obyčejného Matěje...

řachanda

Natáčení probíhalo v lesích na Královéhradecku, Dětenicích a na hradě Kost a poprvé se na něm potkali otec a syn Polívkové. Další role si s chutí zahráli Denisa Pfauserová, Aleš Bílík, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jan Hrušínský, David Novotný, Petr Čtvrtníček, Jaromír Nosek, Martin Pechlát, Martina Bezoušková, Ester Kočičková, Anna Stropnická, Šárka Vaculíková, Michaela Zemánková a další. „Je to klasický příběh o namyšlené princezně okořeněný kouzelnými postavičkami v kouzelném lese, dvěma šarmantními chlapci, kteří jsou velmi veselá dvojice. Jinak je to klasická „pyšná princezna“, která musí být potrestaná, musí projít přerodem a musí se z ní stát příjemná princezna. Myslím si, že je to pohádka hravá a že je opravdu veselá, plná krásných lokací a vtipných herců,“ popisuje Řachandu režisérka Marta Ferencová.

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí a 1 zlaté srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 20. 10. 2016 v 10 hodin.

DVD Řachanda získá 5 z vás.


Jak se zbavit nevěsty

Jak se zbavit nevěsty se v nové české a velmi romantické komedii bude ptát Lenka Vlasáková, David Matásek, Andrea Kerestešová nebo Jana Švandová. Hlavní postavou je moderní dynamická žena v podání Lenky Vlasákové, která řeší trable s láskou, životem i jednou nepohodlnou nevěstou.

jak se zbavit nevěsty

Film natočil autor jednoho z nejúspěšnějších českých filmů poslední doby, režisér Hodinového manžela Tomáš Svoboda. Zatímco ve snímku o partě kamarádů bavil diváky z mužského pohledu, v „Nevěstě“ přinese zábavu ze světa žen. Titulní píseň k filmu nazpívala Dara Rolins.

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí a 1 zlaté srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 21. 10. 2016 v 10 hodin.

DVD Jak se zbavit nevěsty získá 5 z vás.

   
12.10.2016 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

  1. [1] bouzina [*]

    Dle meho pohadka Řachanda nic moc

    superkarma: 0 13.10.2016, 12:43:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Dětský pokoj - zařizování, rekonstrukce

Náš tip

Doporučujeme