.

VĚRNOSTNÍ KLUB: Vyhrajte multifunkční troubu Whirlpool Jet Chef za deset tisíc a další krásné ceny!

Bulvár

VĚRNOSTNÍ KLUB: Vyhrajte multifunkční troubu Whirlpool Jet Chef za deset tisíc a další krásné ceny!

Léto je před námi a my jsme pro vás připravili krásné ceny! Pojďte se seznámit s cenami, které jsme pro vás přichystali! Hlavní cenou je Multifunkční trouba Whirlpool Jet Chef. Chtěli byste ji vyhrát? Pak se zapojte do sbírání srdcí a těšte se na štěstí, které může potkat zrovna vás!

Co musíte udělat, abyste získala multifunkční troubu?

 • Multifunkční trouba Whirlpool Jet Chef  JT 479ix. Cena je aktivní od 18. 5. – 14. 6. 2015

výhryTradiční výkon při přípravě jídla s rychlostí mikrovlnné trouby s využitím předností inteligentní technologie 6.smysl, která řídí a kontroluje celý proces přípravy jídla. Velký vnitřní objem 33 l a otočný talíř 36 cm poskytují dostatek místa pro přípravu lasagní, celého kuřete nebo velkého kusu masa s možností použití velkého čtvercového nádobí. Více na: /www.whirlpool.cz/

Pro troubu musíte splnit speciální úkol!

Výhra vás bude stát 4 zlatá, 15 červených a 4 zelená srdce. Zelená srdce získáte tak, že v každém týdnu od 18. 5. – 14. 6. 2015 zahrajete hru pexeso – odehrajete jej do úspěšného konce, a zelená srdce se Vám automaticky připojí k ostatním! V každém týdnu potřebujete pro splnění podmínek 1 zelené srdce. Potřebujete celkem 4 zelená srdce, sesbíraná po jednom v každém týdnu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 16. 6. v 15.00 hodin. Vybereme 1 výherce, který bude zveřejněn v úterý 16. 6. 2015 odpoledne, po 15.00.

Cena této výhry je 10 790 Kč (dle ceníku Whirlpool).

Pexeso najdete ZDE: zena-in.cz/hry/pexeso/ Stav svých zelených srdcí můžete sledovat na stránce Věrnostního klubu: zena-in.cz/vernostni-klub/

Jaké další ceny na vás čekají?

 • Holicí strojek pro muže, kteří si zakládají na svém vzhledu! Cena je aktivní od 15. 5. – 29. 5. 2015

výhryPřemýšlíte čím potěšit svého partnera, který o sebe rád pečuje? Co takhle praktický dárek v podobě holicího strojku? Vyberte mu Braun cruZer 5 face - univerzální holicí strojek pro jedinečný a moderní styling vousů. Více na: braun.braun.com/cz/home.html Doporučená maloobchodní cena je 1 899 Kč.

Výhra vás bude stát 2 červená srdce a 5 zlatých! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 29. 5. v 15.00 hodin. Vylosujeme 1 výherce.


 • Balíčky s tajemstvím od Mary Kay. Cena je aktivní od 15. 5. – 2. 6. 2015

výhryJedinečný příběh úspěchu začal před více než padesáti lety, kdy Mary Kay Ash založila společnost Mary Kay Cosmetics. Dodnes společnost Mary Kay ctí odkaz Mary Kay Ash – inspiruje, obohacuje a motivuje ženy dokázat velké věci. Více na: www.marykay.cz/cs-CZ/Stranky/default.aspx . Cena jednoho balíčku s tajemstvím je cca 500 Kč.

Výhra vás bude stát 4 červená srdce a 1 zlaté! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 2. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 4 výherce.


 • Balíček Garnier Ambre Solaire. Cena je aktivní od 18. 5. – 5. 6. 2015

výhryV každém balíčku najdete: Garnier Ambre Solaire Resisto dětské mléko na opalování 200ml OF 50+. Nekompromisně vysoká ochrana dětské citlivé pokožky při pobytu na slunci. Účinky: poskytuje odolnou ochranu proti UVA a UVB záření, hydratuje pokožku. Výhody: vysoce voděodolný, hypoalergenní složení (minimalizuje alergické reakce), bez parfemace a parabenů, testováno pod lékařským dohledem. Cena jedné výhry je cca 450 Kč.

A dále bude balíček obsahovat:

Garnier Mléko na opalování Ambre Solaire Golden Protect SPF 30 - Ochranné mléko s jantarovou texturou pro zářivou pokožku se zlatavými odlesky. Vhodné pro velmi světlou pokožku nebo Zkrášlující hydratační mléko po opalování Ambre Solaire Golden Touch - Mléko po opalování speciálně vyvinuté pro výživu pokožky dehydratované sluncem. Dodává sametový vzhled a zlatavé opálení.

Výhra vás bude stát 4 červená srdce! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 5. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 3 výherce.


 • Šampon Priorin pro zdravé vlasy. Cena je aktivní od 18. 5. – 9. 6. 2015

VýhryŠampon Priorin® Extra dodá Vašim vlasům hydrataci, přirozenou pružnost, lesk i objem. Díky obsahu přírodních složek zajišťuje Priorin® Extra šampón šetrnou a zároveň intenzivní péči o vlasy. Tyto složky dodávají vlasům důležité živiny, hydrataci, lesk a objem. Šampón Priorin® Extra pečuje také o pokožku hlavy a napomáhá ji zklidňovat. Posiluje zevně normální strukturu vlasů. Cena výhry je 224 Kč. Více na: www.priorin.cz

Výhra vás bude stát 5 červených srdcí! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 9.6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců.


 • Krásné vlasy s Philips Moisture - Jedinečné pečující vysoušení vlasů. Cena je aktivní od 18. 5. – 12. 6. 2015

VýhryNový vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect (HP8280) s příkonem 2 300 W byl navržen tak, aby ženám v péči o vlasy v domácím prostředí poskytl skvělé výsledky s maximální péčí. Nový vysoušeč vlasů mimo jiné disponuje speciálním snímačem MoistureProtect, který 30krát za vteřinu provádí diagnostiku vlasů a poté automaticky přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení jejich přirozené hydratace. Technologie ThermoProtect zároveň poskytuje dodatečnou ochranu před přehřátím vlasů. Více na: www.philips.cz. Orientační maloobchodní cena je 2 299 Kč.

Výhra vás bude stát 4 červená srdce a 4 zlatá! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 12. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 1 výherce.


 • Srdíčkové řasenky Mary Kay. Cena je aktivní od 20. 5. – 19. 6. 2015

VýhryLash Love™ Řasenku ve speciální edici si zamilujete - pro její nový vzhled a pro to, jak úžasné budou vaše řasy. Obal Lash Love™ Řasenky se srdíčky je inspirovaný mottem Objevte svět, který milujete a byl navržen exkluzivně pro evropský trh. Cena jedné řasenky je 390 Kč. Více na: www.marykay.cz

Výhra vás bude stát 2 červená srdce a 1 zlaté! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 19. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců.


 • Hladký účes zářící zdravím - Nová žehlička na vlasy Philips MoistureProtect. Cena je aktivní od 20. 5. – 23. 6. 2015

výhryNová žehlička na vlasy Philips MoistureProtect (HP8372) s třemi nastaveními teplot poskytuje dosažení těch nejlepších výsledků při zachování maximální péče. Její součástí je speciální snímač MoistureProtect, který 30krát za vteřinu provádí diagnostiku vlasů a poté během tří vteřin automaticky přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení jejich přirozené hydratace. Orientační maloobchodní cena je 2 299 Kč. Více na: www.philips.cz/

Výhra vás bude stát 4 červená srdce a 4 zlatá! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 23. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 1 výherce.


 • Kuchařka Levně a chutně vaříme s Novou. Cena je aktivní od 29. 5. – 26. 6. 2015

VýhryObrovský úspěch prvního dílu kuchařky s názvem Vaříme s Láďou Hruškou dokázal, že koncept levného a chutného vaření je současným fenoménem. Vařit s vámi budou i známé tváře TV Nova v čele s Lucií Borhyovou, Reyem Korantengem a řadou dalších, kteří vám navíc přináší své vlastní tipy, jak si tyto recepty ještě vylepšit. Uvařte si s TV Nova chuťovky, u nichž se vám budou sbíhat sliny. Cena kuchařky je 179 Kč. Více na: www.bux.cz/knihy/184337-levne-a-chutne-varime-s-novou.html

Výhra vás bude stát 3 červená srdce! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 26. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců


 • Fytofontana, cena je aktivní do 26. 5. 2015

VýhraKosmetická řada švýcarských přípravků Fytofontana Stem Cells s kmenovými buňkami, představuje vědecký vrchol v kosmetice. Desetiletí trvající vědecké výzkumy Dr. Fikera, vysoký obsah nejmodernějších účinných látek a jejich jedinečná kombinace zaručuje, že tato řada představuje nejvyšší kategorii kosmetických přípravků v péči o pleť. Tajemství inovace spočívá v jedinečné kombinaci TrioStem3 komplexu a peptidů.

2x Fytofontana Stem Cells Pigment Emulsion

Přípravek cíleně a velmi šetrně působí na poruchy pigmentace a na celkovou obnovu pokožky. Účinně zesvětluje silně pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti. Pro zesvětlení pokožky se doporučuje aplikovat na celou tvář a krk. Pro řešení lokálních pigmentových skvrn, se aplikuje pouze lokálně. Přidaná kombinace výtažku rostliny Punarnava (Boerhavia diffusa) a biotechnologického oligopeptidu-34 má několikanásobný synergický bělící účinek díky několika biochemickým procesům.

Hodnota ceny je: 862 Kč.

2x Fytofontana Stem Cells Pigment serum

Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek

Hodnota ceny je: 862 Kč

Více informací najdete na: www.f-cosmeceuticals.cz/cz


A jaké jsou budoucí ceny? Vskutku zajímavé. Například rychlovarná konvice, krásný porcelán na sváteční okamžiky, nebo průvodce na toulky po Česku… brzy odhalíme více!

Vice najdete na známé stránce: zena-in.cz/vernostni-klub

 

   
22.05.2015 - Věrnostní klub - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. [22] babos [*]

  Krásné ceny, jen vyhrátSml16

  superkarma: 0 30.05.2015, 19:30:10
 2. [21] janavys [*]

  Vidím mobil a jen za jedno červené ? Sml58

  Tak tady se jeden šťastlivec bude mít! Sml22

  To mu gratuluji předem!!! Sml67 Sml59Sml22 Sml30

  superkarma: 0 27.05.2015, 06:43:10
 3. [20] theplana [*]

  Chodím sem nakukovat, ceny opravdu úžasné Sml67

  superkarma: 0 24.05.2015, 12:37:35
 4. [19] digi46 [*]

  Výhry jsou suprovéSml67 budu doufat, že i na mě se jednou usměje štěstíSml22

  superkarma: 0 23.05.2015, 08:50:37
 5. avatar
  [18] janaa1 [*]

  nádhera, ale mě se tady na ženě in vyhrávat nedaří,asi je nás tu moc .-)

  superkarma: 1 23.05.2015, 08:45:02
 6. [17] MarciZ [*]

  kouzelné výhry Sml59Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 22.05.2015, 20:53:45
 7. [16] FAXÍK [*]

  Moc pěkné ceny. Sml67

  superkarma: 0 21.05.2015, 12:59:30
 8. [15] Vendi [*]

  Prima ceny. Sml16

  superkarma: 0 21.05.2015, 10:32:33
 9. [14] theplana [*]

  Holící strojek by se hodil a trouba ,obojí Sml67 suprové.

  superkarma: 0 21.05.2015, 08:34:32
 10. [13] prototype [*]

  Tak jdu sebrat pexeso, protože vyhrát troubu, to by bylo něco.Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 19.05.2015, 13:36:17
 11. [12] Klára Křížová [*]

  enka1 — #11ano tak to je

  superkarma: 0 19.05.2015, 13:21:17
 12. avatar
  [11] enka1 [*]

  libuno — #10 Co ti nekoresponduje?Sml80 Pexes si můžeš odehrát kolik chceš, ale v 1. týdnu se ti započte jen jedno srdce a první týden 24.5. končíSml24, na druhé srdce máš druhý týden a datum se v přehledu změní, tak to bude v 3. i 4. týdnu, v článku výš je uvedená celá doba soutěžeSml24. Mně to přijde úplně jasné

  1. na komentář reaguje Klára Křížová — #12
  superkarma: 0 19.05.2015, 12:48:41
 13. [10] libuno [*]

  Možnost získání

  Pexeso

  Min. 1 dohraná hra v týdnu = 1 x http://zena-in.cz/vernostni-klub/img/pag...

  Od: 18.05.2015 00:00:01

  Do: 24.05.2015 23:59:59

  Tak si tu též někdy připadám jak blbec. Informace výše uvedené v článku a na stránkách klubu spolu naprosto nekorespondují.

  Min. 1 dohraná hra v týdnu = minimálně? Toto je jednoznačné sdělení?

  1. na komentář reaguje enka1 — #11
  superkarma: 0 19.05.2015, 12:24:15
 14. avatar
  [9] enka1 [*]

  marde — #8 Jedno za týdenSml24

  superkarma: 0 19.05.2015, 08:41:33
 15. avatar
  [8] marde [*]

  Nenačítají se odehrané hry za pexesoSml80

  1. na komentář reaguje enka1 — #9
  superkarma: 0 19.05.2015, 08:34:39
 16. [7] janavys [*]

  Ach ta trouba, ta tedy je ...Sml67

  superkarma: 0 18.05.2015, 15:05:11
 17. avatar
  [6] enka1 [*]

  Eliana — #1 přála bych ti ji, ale sobě takySml58

  superkarma: 0 18.05.2015, 14:00:48
 18. [5] Klára Křížová [*]

  trouba bude aktivní během chvíle, ještě na ni pracujeme :) díky za strpení Sml16

  superkarma: 0 18.05.2015, 13:19:47
 19. avatar
  [4] vladka321 [*]

  Tak tato trouba je luxusní výhra, jen mít ještě to štěstíčko a dostatek bodíků Sml22

  superkarma: 0 18.05.2015, 13:10:12
 20. [3] Oolin [*]

  Hmmm, trouba vypadá skvěle, to zkusím, musím nasyslit bodySml30Sml30Sml30Sml30Sml30

  Nebo holicí strojek....taky mi dosluhujeSml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 18.05.2015, 13:01:36
 21. avatar
  [2] lenig [*]

  ještě nevidím tyto novinky jako aktivní Sml80

  superkarma: 0 18.05.2015, 12:59:10
 22. avatar
  [1] Eliana [*]

  Tak trouba by mne potěšilaSml22, tak tfuj tfuj štěstí...Sml57

  1. na komentář reaguje enka1 — #6
  superkarma: 0 18.05.2015, 12:43:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme