Každá žena by měla mimo jiné i krásně vonět. Právě proto máme pro vás v rámci Věrnostního klubu soutěž o 5 balíčků dvou nových vůní Nike ION a Nike HUB. Zahalte se do tónů, z nichž doslova tryská energie, barvy a temperament.

NIKE představuje dvě nové řady vůní, z nichž doslova tryská energie, barvy a temperament. Tyto vůně už svým zevnějškem ukazují, že jsou stvořeny pro odvážné osobnosti, které si užívají svou výjimečnost a rádi se od ostatních odlišují. Tvůrci vůní NIKE se inspirovali základním, nejmenším a nejdůležitějším prvkem naší existence – atomem. NIKE ION je plný elektricky nabitých částic. Ukrývá v sobě ty kladné i ty záporné a společně tvoří dokonalý celek sršící nakažlivou energií. Vedle toho NIKE HUB je oním jádrem atomu, centrem energie, kde se vše rodí a odkud se bere vnitřní síla, které ale také vše okolo k sobě přitahuje.

s

 • NIKE ION PRO ŽENY
  Orientálně - kořeněná vůně

  Jako jedním dechem skotačí vanilka s vůní kávy se šarmem a potěšením v sametově jemné vůni šťavnaté hrušky. Inspirace k čiré spokojenosti.
  Hlava: růžový pepř, květy pomeranče, hruška
  Srdce: káva, jasmín
  Základ: vanilka, pačuli, cedr

sd

 • NIKE HUB PRO ŽENY
  Orientálně - květinová vůně

  Živé a temperamentní ovoce v koktejlu se šibalským růžovým pepřem přechází do exploze omamné vůně bílých květů. Na tuto vůni si vytvoříte závislost!
  Hlava: růžový pepř, broskev, hruška
  Srdce: růže, bílé květy, jasmín, malina
  Základ: benzoin, virginský cedr, pižmo, ambra, karamel, pačuli, vanilka

Cena jednoho balíčku je 538 Kč

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 2 zlatá srdce, 3 červená srdce a 1 růžové srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 14. října v 24.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců.

Za co získáte speciální růžové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát balíček dvou nových vůní Nike ION a Nike HUB, musíte si zahrát novou hru Šibenice. Za odehrání hry získáte růžové srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

 

Reklama