Bulvár

Věrnostní klub: Vyhlášení výherců zahradních nůžek Fiskars

Máme tu krásný den – pátek. Práce na zahradě už dávno začala a některé z Vás se mohou těšit na skvělého zahradního pomocníka v podobě nůžek od Fiskars. Výherkyně jsou 3 – což znamená do budoucna i  3 zvelebené zahrady.

Které z Vás se stávají šťastnými výherkyněmi:Fiskars

 • Hanyna
 • ivettaa
 • musilovahana

Výherkyním gratulujeme  a přejeme mnoho zastřižených stromků, keříků a květin.

 

Během příštího týdne se můžete těšit na krásné nové ceny jako jsou např. :

 • Fytofontana, cena je aktivní do 26. 5. 2015

VýhraKosmetická řada švýcarských přípravků Fytofontana Stem Cells s kmenovými buňkami, představuje vědecký vrchol v kosmetice. Desetiletí trvající vědecké výzkumy Dr. Fikera, vysoký obsah nejmodernějších účinných látek a jejich jedinečná kombinace zaručuje, že tato řada představuje nejvyšší kategorii kosmetických přípravků v péči o pleť. Tajemství inovace spočívá v jedinečné kombinaci TrioStem3 komplexu a peptidů.

2x Fytofontana Stem Cells Pigment Emulsion

Přípravek cíleně a velmi šetrně působí na poruchy pigmentace a na celkovou obnovu pokožky. Účinně zesvětluje silně pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti. Pro zesvětlení pokožky se doporučuje aplikovat na celou tvář a krk. Pro řešení lokálních pigmentových skvrn, se aplikuje pouze lokálně. Přidaná kombinace výtažku rostliny Punarnava (Boerhavia diffusa) a biotechnologického oligopeptidu-34 má několikanásobný synergický bělící účinek díky několika biochemickým procesům.

Hodnota ceny je: 862 Kč.

2x Fytofontana Stem Cells Pigment serum

Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek

Hodnota ceny je: 862 Kč

Více informací najdete na: www.f-cosmeceuticals.cz/cz


 • Multifunkční trouba Whirlpool Jet Chef  JT 479ix. Cena je aktivní od 18. 5. – 14. 6. 2015

výhryTradiční výkon při přípravě jídla s rychlostí mikrovlnné trouby s využitím předností inteligentní technologie 6.smysl, která řídí a kontroluje celý proces přípravy jídla. Velký vnitřní objem 33 l a otočný talíř 36 cm poskytují dostatek místa pro přípravu lasagní, celého kuřete nebo velkého kusu masa s možností použití velkého čtvercového nádobí. Více na: /www.whirlpool.cz/

Pro troubu musíte splnit speciální úkol!

Výhra vás bude stát 4 zlatá, 15 červených a 4 zelená srdce. Zelená srdce získáte tak, že v každém týdnu od 18. 5. – 14. 6. 2015 zahrajete hru pexeso – odehrajete jej do úspěšného konce, a zelená srdce se Vám automaticky připojí k ostatním! V každém týdnu potřebujete pro splnění podmínek 1 zelené srdce. Potřebujete celkem 4 zelená srdce, sesbíraná po jednom v každém týdnu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 16. 6. v 15.00 hodin. Vybereme 1 výherce, který bude zveřejněn v úterý 16. 6. 2015 odpoledne, po 15.00.

Cena této výhry je 10 790 Kč (dle ceníku Whirlpool).

Pexeso najdete ZDE: zena-in.cz/hry/pexeso/ Stav svých zelených srdcí můžete sledovat na stránce Věrnostního klubu: zena-in.cz/vernostni-klub/


 • Holicí strojek pro muže, kteří si zakládají na svém vzhledu! Cena je aktivní od 15. 5. – 29. 5. 2015

výhryPřemýšlíte čím potěšit svého partnera, který o sebe rád pečuje? Co takhle praktický dárek v podobě holicího strojku? Vyberte mu Braun cruZer 5 face - univerzální holicí strojek pro jedinečný a moderní styling vousů. Více na: braun.braun.com/cz/home.html Doporučená maloobchodní cena je 1 899 Kč.

Výhra vás bude stát 2 červená srdce a 5 zlatých! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 29. 5. v 15.00 hodin. Vylosujeme 1 výherce.


 • Balíčky s tajemstvím od Mary Kay. Cena je aktivní od 15. 5. – 2. 6. 2015

výhryJedinečný příběh úspěchu začal před více než padesáti lety, kdy Mary Kay Ash založila společnost Mary Kay Cosmetics. Dodnes společnost Mary Kay ctí odkaz Mary Kay Ash – inspiruje, obohacuje a motivuje ženy dokázat velké věci. Více na: www.marykay.cz/cs-CZ/Stranky/default.aspx . Cena jednoho balíčku s tajemstvím je cca 500 Kč.

Výhra vás bude stát 4 červená srdce a 1 zlaté! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 2. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 4 výherce.


 • Balíček Garnier Ambre Solaire. Cena je aktivní od 18. 5. – 5. 6. 2015

výhryV každém balíčku najdete: Garnier Ambre Solaire Resisto dětské mléko na opalování 200ml OF 50+. Nekompromisně vysoká ochrana dětské citlivé pokožky při pobytu na slunci. Účinky: poskytuje odolnou ochranu proti UVA a UVB záření, hydratuje pokožku. Výhody: vysoce voděodolný, hypoalergenní složení (minimalizuje alergické reakce), bez parfemace a parabenů, testováno pod lékařským dohledem. Cena jedné výhry je cca 450 Kč.

A dále bude balíček obsahovat:

Garnier Mléko na opalování Ambre Solaire Golden Protect SPF 30 - Ochranné mléko s jantarovou texturou pro zářivou pokožku se zlatavými odlesky. Vhodné pro velmi světlou pokožku nebo Zkrášlující hydratační mléko po opalování Ambre Solaire Golden Touch - Mléko po opalování speciálně vyvinuté pro výživu pokožky dehydratované sluncem. Dodává sametový vzhled a zlatavé opálení.

Výhra vás bude stát 4 červená srdce! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 5. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 3 výherce.


 • Šampon Priorin pro zdravé vlasy. Cena je aktivní od 18. 5. – 9. 6. 2015

VýhryŠampon Priorin® Extra dodá Vašim vlasům hydrataci, přirozenou pružnost, lesk i objem. Díky obsahu přírodních složek zajišťuje Priorin® Extra šampón šetrnou a zároveň intenzivní péči o vlasy. Tyto složky dodávají vlasům důležité živiny, hydrataci, lesk a objem. Šampón Priorin® Extra pečuje také o pokožku hlavy a napomáhá ji zklidňovat. Posiluje zevně normální strukturu vlasů. Cena výhry je 224 Kč. Více na: www.priorin.cz

Výhra vás bude stát 5 červených srdcí! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 9.6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců.


 • Krásné vlasy s Philips Moisture - Jedinečné pečující vysoušení vlasů. Cena je aktivní od 18. 5. – 12. 6. 2015

VýhryNový vysoušeč vlasů Philips MoistureProtect (HP8280) s příkonem 2 300 W byl navržen tak, aby ženám v péči o vlasy v domácím prostředí poskytl skvělé výsledky s maximální péčí. Nový vysoušeč vlasů mimo jiné disponuje speciálním snímačem MoistureProtect, který 30krát za vteřinu provádí diagnostiku vlasů a poté automaticky přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení jejich přirozené hydratace. Technologie ThermoProtect zároveň poskytuje dodatečnou ochranu před přehřátím vlasů. Více na: www.philips.cz. Orientační maloobchodní cena je 2 299 Kč.

Výhra vás bude stát 4 červená srdce a 4 zlatá! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 12. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 1 výherce.


 • Srdíčkové řasenky Mary Kay. Cena je aktivní od 20. 5. – 19. 6. 2015

VýhryLash Love™ Řasenku ve speciální edici si zamilujete - pro její nový vzhled a pro to, jak úžasné budou vaše řasy. Obal Lash Love™ Řasenky se srdíčky je inspirovaný mottem Objevte svět, který milujete a byl navržen exkluzivně pro evropský trh. Cena jedné řasenky je 390 Kč. Více na: www.marykay.cz

Výhra vás bude stát 2 červená srdce a 1 zlaté! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 19. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců.


 • Hladký účes zářící zdravím - Nová žehlička na vlasy Philips MoistureProtect. Cena je aktivní od 20. 5. – 23. 6. 2015

výhryNová žehlička na vlasy Philips MoistureProtect (HP8372) s třemi nastaveními teplot poskytuje dosažení těch nejlepších výsledků při zachování maximální péče. Její součástí je speciální snímač MoistureProtect, který 30krát za vteřinu provádí diagnostiku vlasů a poté během tří vteřin automaticky přizpůsobí teplotu tak, aby nedošlo k narušení jejich přirozené hydratace. Orientační maloobchodní cena je 2 299 Kč. Více na: www.philips.cz/

Výhra vás bude stát 4 červená srdce a 4 zlatá! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 23. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 1 výherce.


 • Kuchařka Levně a chutně vaříme s Novou. Cena je aktivní od 29. 5. – 26. 6. 2015

VýhryObrovský úspěch prvního dílu kuchařky s názvem Vaříme s Láďou Hruškou dokázal, že koncept levného a chutného vaření je současným fenoménem. Vařit s vámi budou i známé tváře TV Nova v čele s Lucií Borhyovou, Reyem Korantengem a řadou dalších, kteří vám navíc přináší své vlastní tipy, jak si tyto recepty ještě vylepšit. Uvařte si s TV Nova chuťovky, u nichž se vám budou sbíhat sliny. Cena kuchařky je 179 Kč. Více na: www.bux.cz/knihy/184337-levne-a-chutne-varime-s-novou.html

Výhra vás bude stát 3 červená srdce! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 26. 6. v 15.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců


A jaké jsou budoucí ceny? Vskutku zajímavé. Například rychlovarná konvice, krásný porcelán na sváteční okamžiky, nebo průvodce na toulky po Česku… brzy odhalíme více!

Vice najdete na známé stránce: zena-in.cz/vernostni-klub

   
22.05.2015 - Věrnostní klub - autor: red

Komentáře:

 1. avatar
  [23] Hanyna [*]

  Kristina Pelikánová — #21 Dobrý den, chci se zeptat, jestli jste opravdu nůžky minulou středu odeslali. Do dnešního dne mi totiž nedorazily. Sml15

  superkarma: 0 02.06.2015, 13:06:54
 2. avatar
  [22] Jitullinka [*]

  Sice pozdě, ale přece - velká gratulace všem šťastným výherkyním Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 29.05.2015, 12:49:08
 3. [21] Kristina Pelikánová [*]

  Hanyna — #5 musilovahana — #19 ivettaa — #20Tak to máme radost, že máte i vy radostSml16nůžky jsou již připravené a ve středu poputují na poštu

  1. na komentář reaguje Hanyna — #23
  superkarma: 0 25.05.2015, 12:26:38
 4. [20] ivettaa [*]

  moc děkuji za gratulace. Výhrou jsem uplně nadšená, nemůžu se dočkat až dojdou...Sml16

  1. na komentář reaguje Kristina Pelikánová — #21
  superkarma: 0 25.05.2015, 11:33:24
 5. [19] musilovahana [*]

  Děkuji za gratulace. Manžel měl obrovskou radost z výhry.

  1. na komentář reaguje Kristina Pelikánová — #21
  superkarma: 0 24.05.2015, 11:38:45
 6. [18] Violeta [*]

  Sml69velká gratulka výherkyním.

  superkarma: 0 23.05.2015, 10:27:27
 7. [17] Madiva33 [*]

  Gratuji k pěkné výhřeSml59na nůžky jsem také měla zálusk.

  superkarma: 0 23.05.2015, 07:51:09
 8. [16] gebena [*]

  Gratulace, nádherná a užitečná cena. Také jsem měla políčeno, tak snad příště Sml16

  superkarma: 0 23.05.2015, 06:54:37
 9. [15] kimil [*]

  Blahopřeji, krásná výhraSml67

  superkarma: 0 23.05.2015, 06:42:49
 10. [14] hada [*]

  no co na to říct víc já mám ale takovou smůlu, všem moc gratuluji užite si jeSml30

  superkarma: 0 22.05.2015, 23:52:17
 11. avatar
  [13] Jandywoman [*]

  Gratuluji všemSml59

  superkarma: 0 22.05.2015, 22:41:10
 12. avatar
  [12] Jindriska8 [*]

  Gratuluji všem!Sml67

  superkarma: 0 22.05.2015, 21:50:16
 13. [11] MarciZ [*]

  gratulujiSml59

  superkarma: 0 22.05.2015, 21:07:21
 14. avatar
  [10] vmarta [*]

  gratuluji Sml59Sml59

  superkarma: 0 22.05.2015, 18:30:09
 15. [9] FAXÍK [*]

  blahopřeji k výhře Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 22.05.2015, 18:24:32
 16. avatar
  [8] mufik1 [*]

  Veliká gratulace, skvělá výhra Sml59

  superkarma: 0 22.05.2015, 17:41:12
 17. [7] setury [*]

  Sml16 gratuluji Sml67

  superkarma: 0 22.05.2015, 17:02:50
 18. [6] slávenka [*]

  gratuluju mocSml16

  superkarma: 0 22.05.2015, 16:24:43
 19. avatar
  [5] Hanyna [*]

  Jupííí!Sml36 Mám ohromnou radost!Sml59Moc jsem si je přála. Děkuji!!!

  Hanula — #4 Děkuji Sml16

  1. na komentář reaguje Kristina Pelikánová — #21
  superkarma: 0 22.05.2015, 16:11:06
 20. avatar
  [4] Hanula [*]

  Sml16moc gratuluji - hlavně HanyněSml67

  1. na komentář reaguje Hanyna — #5
  superkarma: 0 22.05.2015, 15:56:09
 21. avatar
  [3] datura [*]

  jj, taky bych je užila, tak aspoň gratuluji těm šťastným Sml16

  superkarma: 0 22.05.2015, 15:55:15
 22. avatar
  [2] vladka321 [*]

  Také gratuluji, velice potřebná věcička Sml67

  superkarma: 0 22.05.2015, 15:49:36
 23. [1] Roland [*]

  Moc gratuluji výherkyním a tiše závidím.

  superkarma: 0 22.05.2015, 15:42:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme