V rámci věrnostního klubu pro vás máme další krásnou cenu, kterou ocení zejména milovnice vína! Pojďme se na ni podívat...

Po stopách seriálu Vinaři s Templářskými sklepy Čejkovice 

Tem­plářské sklepy Čejkovice jsou partnerem nového seriálu, který od září letošního roku vysílá televize Prima. Filmový štáb se nadchl pro jedinečné scenérie vinohradů v okolí Čejkovic. K natáčení některých epizod si vybral i Čejkovickou tvrz a nekonečné templář­ské sklepy. Spolu se seriálem Vinaři budou mít pre­miéru i nové etikety templářských vín.  Více na www.templarske-sklepy.cz

Co můžete vyhrát?

Soutěživé milovnice vína vyhrají v rámci Věrnostního klubu Žena-in od Templářských sklepů jeden pobyt pro dvě osoby na jednu noc v Čejkovicích, kde navštíví místa, kde se seriál natáčel. Zároveň získáte prohlídku templářských sklepů a slavnostní večeři s degustací nejlepších přívlastkových vín od Templářských sklepů. To vše pro dvě osoby v celkové hodnotě 5.000 Kč.

Po stopách seriálu Vinaři s Templářskými sklepy Čejkovice – voucher v hodnotě 5000,-  obsahuje:

  • ubytování pro dvě osoby na jednu noc
  • snídaně
  • prohlídka templářských sklepů
  • slavnostní večeře pro dvě osoby
  • degustace nejlepších přívlastkových vín Templářských sklepů Čejkovice
  • dárek

Voucher Po stopách seriálu Vinaři s Templářskými sklepy Čejkovice v hodnotě 5000,-  získáte tak, že utratíte 5 zlatých srdcí ze svého účtu. Možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 17. 9. v 15.00

cc

Jaké další ceny jsou aktuální?

Přejete si krásný chytrý mobilní telefon? Pak ho získejte u nás! Možnost získat tento krásný telefon končí příští pátek 5.9.!

dfs

Telefon HTC Desire 816 v hodnotě 10 999 Kč získáte tak, že utratíte 10 červených srdcí a 3 zlaté a 1 zelené srdce ze svého účtu. Cenu vyhodnotíme v pátek 5. 9. v 15.00, oznámíme 1 výherce.

Jaké jsou nové ceny ve Věrnostním klubu, které se spustí dnes, nejpozději zítra dopoledne?

výhra

Rychlovarná konvice Gorenje K17E

Rychlovarnou konvici Gorenje K17E  získáte tak, že utratíte 8 červených srdcí a 2 zlaté ze svého účtu. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 10. 9. v 15.00, kdy vyhodnotíme 2 výherce.

výhra

Zlaté Česko

Společenskou hru Zlaté Česko získáte tak, že utratíte 8 červených srdcí a 1 zlaté ze svého účtu.Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 12. 9. v 15.00, vyhodnotíme 5 výherců.


Řasenka Astor Big and Beautiful Lovely Doll

výhra

Řasenku Astor Big and Beautiful Lovely Doll získáte tak, že utratíte 2 zlaté srdce ze svého účtu. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 15. 9. v 15.00, kdy vyhodnotíme 10 výherců.

Další ceny chystáme, včas se vše dozvíte!

Na co dalšího se můžete těšit? Sledujte náš Věrnostní klub!  Vše o Věrnostním klubu najdete na: http://zena-in.cz/vernostni-klub/

Čtěte také:

 

 

Reklama