MA PROVENCE je výsledkem jedinečné alchymie kraje Provence. MA PROVENCE vás zve k objevování přírodního bohatství Provence ve své každodennosti toaletních potřeb a krásy. Pokud toužíte vyzkoušet tuto jedinečnou kosmetiku, právě teď máte šanci. V rámci Věrnostního klubu můžete vyhrát jednu ze tří kazet MA PROVENCE.

Mýdla, tekutá mýdla a sprchové gely neobsahují chemické konzervační látky, chemická barviva a esenciální oleje. Veškerá kosmetika MA PROVENCE je čistě přírodní a kvalitní. Výrobky v procesu výroby prošly přísnou dermatologickou kontrolou a nikdy nebyly testovány na zvířatech. Nechte se svést smyslností a sladkostí kosmetických výrobků, které vychází z hojného bohatství a krásné rozmanitosti provensálské půdy.

«Estagnon» znamená v Provence lahvička z hliníku, která se tradičně používala a používá k udržení kvality olejů a esencí rostlin a květin. Zcela bezpečně chrání před nežádoucími účinky světla, kyslíku a teploty. A i dnes se tyto hliníkové flakony používají v Provence při výrobě parfémů. Proto i tyto výrobky jsou baleny do těchto obalů, které jsou úsporné a šetrné k životnímu prostředí. Hliníkové lahvičky a fólie jsou 100% recyklovatelné.

MA PROVENCE - Příroda přišla za vámi.

Kazeta obsahuje:

  • Sprchový gel Ma Provence levandule, 250ml
  • Tělové mléko Ma Provence levandule, 200ml
  • Krém na ruce Ma Provence levandule, 75ml
  • Tuhé mýdlo Ma Provence levandule, 200g

Cena kazety je 439,00 Kč

sd

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 1 červené srdce, 3 červená srdce a 1 duhové srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 2. 11. v 11.00 hodin. Vylosujeme 3 výherce.

Za co získáte speciální duhové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát kosmetickou kazetu MA PROVENCE, musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte 1 duhové srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama