Bulvár

Věrnostní klub: Krásné ceny jsou již aktivní!

První dva týdny v únoru vždy patří přípravám na Valentýna. Stejně je tomu i na našem magazínu. Proto jsme pro vás připravili krásné ceny, které se vztahují k Valentýnu a které vám udělají radost. Protože cen je opravdu hodně, budeme mít svátek lásky a láskyplných cen celý únor! Pojte se podívat, kolik srdcí a úkolů v únoru budete plnit. Krásné ceny Věrnostního klubu jsou již aktivní!

Na jaké ceny se můžete těšit? Podívejte se, jak jsou krásné!

VýhryMobilní telefon jako výhra vás určitě potěší! Soutěžíme o 1 chytrý telefon Smartphone Lenovo S 850 v hodnotě 6000 Kč. Ultralehký a stylový, navíc v růžové barvě potěší novou majitelku, jednu ze čtenářek Žena-in. Více na www.lenovo.cz

Cena je aktivní od středy 4.2. do 2.3. 2015 do 15.00

Výhru si můžete označit, pokud získáte 3 speciální růžová srdce a 3 zlatá srdce.  Růžová srdce získáte tak, že si zahrajete valentýnské pexeso. Za 1 dokončenou hru získáte 1 růžové srdce. Možnost hrát pexeso a získat toto speciální srdce je časově omezena,  pouze pro získání ceny Smartphone Lenovo.  Pexeso si můžete zahrát zde: zena-in.cz/hry/pexeso/

VýhryVyhrajte Gucci Guilty limitovanou Diamond Edici pro sebe a svého partnera! Balíček dámské a pánské vůně Gucci Guilty z limitované Diamond Edice je v hodnotě 5 190 Kč. Více najdete na stránkách www.fann.cz

Od 2. 2. do 26. 2. 2015 můžete hrát o balíček s produkty Gucci Guilty z limitované Diamond Edice, a to tak, že utratíte 9 červených srdcí a 3 zlatá srdce ze svého účtu. O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 26. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 1 výherce.

VýhryVyhrajte skvělý tablet Vodafone Smart tab 4G. Z nového Vodafone Smart Tabu 4G opravdu nadšení. Navrch mu totiž přibyla ještě podpora LTE, takže si s ním můžete užít i všechnu tu slávu s Turbo Internetem a rychlými daty. Tablet Vodafone Smart tab 4G v hodnotě 4 577 Kč vyhraje 1 z Vás!

Výhra je aktivní od 3. 2. do pondělí 23. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 1 červené srdce! Podmínkou soutěže je odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v rubrice soutěže pod názvem Vyhrajte Smart Tab 4G, chytrý tablet pro každého ZDE zena-in.cz/kategorie/souteze-spolecnost/soutez/5105?detail. O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve pondělí 23. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 1 výherce.

VýhryVyhrajte Splněná přání erotika - romantickou hru od Albi! Už vás nenapadá, jak udělat radost své drahé polovičce? Splňte jí přání v podobě erotických poukázek, které stvrdíte svým podpisem. Odhalte, které erotické praktiky nebo zážitky váš protějšek ještě nevyzkoušel a chtěl by je zažít. Zkuste partnera či partnerku překvapit. Romantickou hru Splněná přání erotika v hodnotě 99 Kč vyhraje 5 čtenářek. Více na www.albi.cz

Výhra je aktivní od 2. 2. do pondělí 9. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 5 červených srdcí! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 9. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 5 výherců.

VýhryVyhrajte polštářek s nápisem „Dnes ANO, miláčku“ na jedné straně a „Dnes NE, miláčku“ na druhé straně. Polštářek je z příjemné hebké plyše a užijete si s ním krásné i zábavné chvilky. Vyhrajte polštářky „Dnes NE a dnes ANO“ od společnosti ALBI! Polštářek v hodnotě 399 Kč získají 3 z Vás. Více na www.albi.cz

Výhra je aktivní od 2. 2. do čtvrtek 12. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 5 červených srdcí a 1 zlaté srdce! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 12. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 3 výherce.

VýhryKrásné a voňavé svíčky neodmyslitelně patří k romantice. Prémiová značka vůní do domácnosti Heart & Home od společnosti ALBI, které provoní a rozzáří váš domov, je na romantické chvilky to pravé. Soutěžte o luxusní svíčky Heart & Home Skořicové koření. Svíčky v hodnotě 220 Kč vyhraje 5 z Vás. Více na www.albi.cz

Výhra je aktivní od 2. 2. do pondělí 16. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 7 červených srdcí! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 16. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 5 výherců.

VýhryMáte ráda čokoládu? Víte, že čokoláda působí jako zaručené afrodisiakum? Soutěžte o krásné Valentýnské srdce Lindt Lindor, které zdobí nádherné kamínky! Valentýnské srdce Lindt Lindor v hodnotě 229 Kč vyhraje 5 z Vás. Více na http://www.lindt.cz/  nebo na Facebooku Lindt CZSK

Výhra je aktivní od 2. 2. do pondělí 16. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 5 červených srdcí! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 16. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 5 výherců.

VýhryToužíte se svému partnerovi na Valentýna líbit? Pak hrajte o Nutritic Intenzivní hloubkově vyživující obnovující krém od Laroche – Posay. Ultrajemný krém intenzivně obnovující vrchní vrstvu epidermis. Nutritic Intenzivní hloubkově vyživující obnovující krém v hodnotě 382 Kč vyhraje 5 z Vás. Více na www.laroche-posay.cz

Výhra je aktivní od 2. 2. do čtvrtka 19. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 3 červená a 2 zlatá srdce! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 19. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 5 výherců.

VýhryHrajete si ráda? Zpestřete si Valentýna. Soutěžte o venušiny kuličky Smart balls Teneo od www.sexshopprozeny.cz Tyto venušiny kuličky jsou vhodné pro trénink pánevního dna. Kuličky pomáhají poševnímu svalstvu navrátit jeho pružnost a kondici. Inovovaná technologie Vám zajistí tiché a velmi zřetelné prožitky díky rychlé rotaci vnitřní kuličky. Venušiny kuličky Smart balls Teneo v hodnotě 490 Kč vyhrají 3 z Vás!

Výhra je aktivní od 2. 2. do pondělí 23. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 3 červená a 3 zlatá srdce! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 23. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 3 výherce.

VýhryHrajte o jedinečnou publikaci Láska prochází kuchyní - Uvařte, zabalte a věnujte jedlý dárek od společnosti www.smartpress.cz Láska prochází kuchyní vybojovala v Pekingu 1. místo v kategorii DESIGN v mezinárodní soutěži Gourmand World Cookbook Awards za rok 2013. Kniha Denisy Bartošové obsahuje báječné recepty a především originální nápady na balení jedlých dárků všeho druhu – pro děti, ženy (maminky, dcery, kamarádky…) i muže (partnery, tatínky…). Tuto skvělou inspiraci v hodnotě 499 Kč vyhrají 2 z Vás.

Výhra je aktivní od 2. 2. do čtvrtka 26. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 7 červených srdcí! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 26. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 2 výherce.

VýhryVyhrajte Sladký design – pečení a zdobení s Hankou Rawlings, Hanka Rawlings od společnosti www.smartpress.cz. Ve třinácti kapitolách vás kniha seznámí s variacemi základních receptů na korpusy, sušenky, cupcakes, mini dortíky nebo dortová lízátka. Sladký design vám otevře dveře k profesionálnímu zdobení. Vyrobit dezerty jako z té nejlepší cukrárny pro vás díky názorným fotografiím a podrobným instrukcím bude hračka! Tuto knihu v hodnotě 599 Kč vyhrají 2 z Vás.

Výhra je aktivní od 2. 2. do pondělí 9. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 7 červených srdcí!O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 9.2. v 15.00 hodin. Vybereme 2 výherce.

VýhrySoutěžte o Sladké bary – 50 snadných receptů, díky kterým se blýskete, kterou napsala Stáňa Mutlová a vydává ji www.smartpress.cz. Naučte se péct zbrusu nové sladkosti a aranžovat je tak krásně, že vám je pochválí i tchyně! Stáňa Mutlová je jedna z prvních Češek, které propadly umění tzv. sweet barů – sladkých stolů a koutků. Roky své recepty ladila k dokonalosti ve svém vypečeném podniku Punk Rock Cakes a teď je sepsala do kuchařky, jakou ještě český trh neviděl! Tuto knihu v hodnotě 499 Kč vyhrají 2 z Vás.

Výhra je aktivní od 2. 2. do čtvrtka 19. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 5 červených srdcí! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 19. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 2 výherce.

VýhryVyhrajte úžasné Valentýnské srdce s Višňovým likérem s vodkou z gurmánské prodejny VOM FASS! Likér je nejen krásný, ale i lahodný a pohladí každého obdarovaného po srdci. Více inspirace najdete na www.vomfasspraha.cz  Valentýnské srdce s Višňovým likérem s vodkou v hodnotě 240 Kč vyhrají 2 z Vás!

 Výhra je aktivní od 2. 2. do čtvrtka 12. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 5 červených srdcí! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 12. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 2 výherce.

Na vzhledu záleží! Preciznost hraje v životě velkou roli, ať už se jedná o úspěch v kariéře, nebo v lásce. Gillette si to dobře uvědomuje, a tak přišel s Fusion ProGlide, který zajistí maximální přesnost při holení. Soutěže o balíček Gillette pro svého partnera v hodnotě 410 Kč. Balíček vyhraje 5 Výhryz Vás.

Výhra je aktivní od 2. 2. do čtvrtka 26. 2. 2015 do 15.00. Tato výhra vás bude stát 4 červená a 1 zlaté srdce! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 26. 2. v 15.00 hodin. Vybereme 5 výherců.

POZOR!

Nepřehlédněte speciální úkoly u výhry telefon Smartphone Lenovo S 850 v hodnotě 6000 Kč a Tabletu Vodafone Smart tab 4G.

Vše najdete na známé stránce Věrnostního klubu. Nezapomeňte, svátek lásky je u nás celý únor! Těšte se na výhry a krásné ceny!

 

   
03.02.2015 - Věrnostní klub - autor: Marta Pušová

Komentáře:

 1. [23] Jane1 [*]

  Růžové srdce se dá získat 1x za den?

  superkarma: 0 04.02.2015, 17:24:26
 2. avatar
  [22] KatenkaSemJa [*]

  já si ještě nic nevybrala ... chci si také něco vybrat!! :D

  superkarma: 0 04.02.2015, 12:47:07
 3. [21] Stendy [*]

  Já už taky vybrala na co mě stačila červená srdíčka.Sml16

  superkarma: 0 03.02.2015, 16:04:53
 4. avatar
  [20] Allma [*]

  tami21 — #8 já třeba zrovna ne, máme dva a už ležíSml15jeden je koupený a druhý jsem vyhrála předloni na vánočním firemním večírku. Snad je časem dcera zase vytáhne.

  superkarma: 0 03.02.2015, 14:56:12
 5. avatar
  [19] datura [*]

  Hm, tak já bych si vybrala asi jen tři výhry Sml24

  superkarma: 0 03.02.2015, 14:07:51
 6. avatar
  [18] Claire [*]

  Tak láká mne tam jedna knihaSml67Sml67Sml67 a ještě další - asi jako každého tadySml16

  superkarma: 0 03.02.2015, 13:49:37
 7. [17] free [*]

  Já jedinkrát za článek krásnou knížku... kterou mi ovšem Česká pošta nedodala ani po přímé komunikaci s ředitelem. Vzdala jsem boj. Na placení znalce písma, abych dokázala, že podpis není můj, už jsem neměla nervy.

  superkarma: 0 03.02.2015, 11:35:16
 8. [16] hanzaj [*]

  všechny výhry jsou krásné,snad se zadaří něco vyhrát...Sml61 Sml16

  superkarma: 0 03.02.2015, 11:23:39
 9. avatar
  [15] jazuzinka [*]

  datura — #14já tady už nevyhrála asi 5 let a před tím dvakrát za článek (jak to tenkrát bylo). tak jdu taky utrácet srdíčka, třeba to vyjde

  superkarma: 0 03.02.2015, 11:17:27
 10. avatar
  [14] datura [*]

  Evuš — #11já vyhrála v září, tak mám asi na pár let vybráno Sml52

  1. na komentář reaguje jazuzinka — #15
  superkarma: 0 03.02.2015, 11:06:49
 11. [13] Fourci [*]

  Opravdu krásné ceny, jdu se připravit o srdíčkaSml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 03.02.2015, 11:05:14
 12. avatar
  [12] hubajda [*]

  vsechny ceny jsou pekne jen mit trochu stesti

  superkarma: 0 03.02.2015, 10:54:43
 13. [11] Evuš [*]

  Prima ceny, vybrala bych si, ale už jsem dlouho nic nevyhrála, tak třeba to vyjde nyní.

  1. na komentář reaguje datura — #14
  superkarma: 0 03.02.2015, 10:27:54
 14. avatar
  [10] Jindriska8 [*]

  Přemýšlím,co vyberu,možná všechnoSml30

  superkarma: 0 03.02.2015, 09:45:00
 15. avatar
  [9] Hanula [*]

  tami21 — #8 Sml16je to náhoda - co když se zrovna zadaří.....Sml67

  superkarma: 0 03.02.2015, 09:32:46
 16. avatar
  [8] tami21 [*]

  Já mám také vybraný tablet, ale šance na výhru je mizivá, protože tuto výhru bude chtít každá žena. Sml15 Takže čím více zájemkyň, tím nižší šance získat výhru.

  1. na komentář reaguje Hanula — #9
  2. na komentář reaguje Allma — #20
  superkarma: 1 03.02.2015, 09:25:07
 17. avatar
  [7] Hanula [*]

  theplana — #4 Sml16i já....

  superkarma: 0 03.02.2015, 08:53:07
 18. [6] prototype [*]

  Výher je požehnaně Sml67 Teď jen být ve správnou chvíli na správném místě v osudí. Sml67 Mám vybráno a budu si fandit, aby to klaplo.Sml59Sml59Sml59Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 03.02.2015, 08:33:08
 19. avatar
  [5] glady [*]

  připravte se ........................HRAJEM Sml30Sml30Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 03.02.2015, 08:29:15
 20. [4] theplana [*]

  Sml16 Tablet, jen o něm sním, tablet, ten já musím prostě mít Sml58 Super výhry všechnySml67

  1. na komentář reaguje Hanula — #7
  superkarma: 0 03.02.2015, 08:18:39
 21. [3] janavys [*]

  Všechny výhry jsou úžasné, snad něco vyhraju.Sml59 Ale srdce se obětovat musí, to se prostě nedá, nesoutěžit.Sml67

  Teď jen správně zvolit, aby to vyšlo.Sml16Sml22Sml67

  superkarma: 0 03.02.2015, 08:11:13
 22. avatar
  [2] Facta [*]

  už to začíná...už mám vybraný TABLET......Sml59Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 03.02.2015, 08:10:37
 23. avatar
  [1] lenig [*]

  Už jsem si večer něco vybrala....Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 03.02.2015, 08:07:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme