Věrnostní klub Žena-in vám při pátku přináší radost: Vyhlašujeme výherce! Kdo vyhrál balíček léčebné kosmetiky z konopí od značky Annabis?

Jsou to tyto výherkyně:

  • fortuna
  • kukátko
  • rys9viera
  • petula66
  • danouch84

Pozor : Dnes zaktivníme krásnou cenu - Balíček My Burberry (kosmetická taštička a Body Mist My Burberry 30ml) v hodnotě 590,- získáte ji tak, že utratíte 10 červených srdcí a 1 zlaté.Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pátek 28.10. v 15.00

vvv

Jaké další ceny chystáme? Co přijde brzy?

·         Krásné vůně Agent Provocateur

·         Chytrou multifunkční troubu Whirlpool v hodnotě 9990,-

·         Kávovar Nescafé Dolce Gusto - kávovar řady Oblo

·         Vysavače Samsung

·         Balíčky s výtečnými pochoutkami od firmy Krahulík

·         A další a další krásné ceny – takže sbírejte pečlivě své body

Jaké výhry jsou aktivní?

Věrnostní klub

  • Pánve Titanium v hodnotě 2399,- od značky Eta získáte tak, že utratíte 1 zlaté srdce ze svého účtu a 15 červených. O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko „Chci pánve Titanum od značky Eta a platím za něj 1 zlaté srdce ze svého účtu a 15 červených“. Vybereme 2 výherkyně.  Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 15. 10. v 15.00.

Věrnostní klub

  • Panasonic Multicooker v hodnotě 3690,- získáte tak, že utratíte 2 zlatá srdce ze svého účtu a 21 červených. O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko „Chci Panasonic Multicooker a platím za něj 2 zlatá srdce ze svého účtu a 21 červených.“  Vybereme 1 výherce. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu v 22. 10. v 15.00.

Věrnostní klub

  • Balíček se sušenkami Kolonáda v hodnotě 500,- získáte tak, že utratíte 10 červených srdcí. O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko „Chci balíček se sušenkami Kolonáda a platím za něj 10 červených srdcí. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 20.10. v 15.00. Vybereme 3 výherce.

Vše najdete na zena-in.cz/vernostni-klub

 

Reklama