MA PROVENCE je výsledkem jedinečné alchymie kraje Provence. MA PROVENCE vás zve k objevování přírodního bohatství Provence ve své každodennosti toaletních potřeb a krásy. Vy jste měli šanci vyhrát v rámci Věrnostního klubu tuto jedinečnou kosmetiku. Nyní se podíváme, na koho se usmálo štěstí a může se těšit na voňavou dárkovou kazetu.

Mýdla, tekutá mýdla a sprchové gely neobsahují chemické konzervační látky, chemická barviva a esenciální oleje. Veškerá kosmetika MA PROVENCE je čistě přírodní a kvalitní. Výrobky v procesu výroby prošly přísnou dermatologickou kontrolou a nikdy nebyly testovány na zvířatech. Nechte se svést smyslností a sladkostí kosmetických výrobků, které vychází z hojného bohatství a krásné rozmanitosti provensálské půdy.

«Estagnon» znamená v Provence lahvička z hliníku, která se tradičně používala a používá k udržení kvality olejů a esencí rostlin a květin. Zcela bezpečně chrání před nežádoucími účinky světla, kyslíku a teploty. A i dnes se tyto hliníkové flakony používají v Provence při výrobě parfémů. Proto i tyto výrobky jsou baleny do těchto obalů, které jsou úsporné a šetrné k životnímu prostředí. Hliníkové lahvičky a fólie jsou 100% recyklovatelné.

MA PROVENCE - Příroda přišla za vámi.

Kazeta obsahuje:

  • Sprchový gel Ma Provence levandule, 250ml
  • Tělové mléko Ma Provence levandule, 200ml
  • Krém na ruce Ma Provence levandule, 75ml
  • Tuhé mýdlo Ma Provence levandule, 200g

Cena kazety je 439,00 Kč

sdDárkovou kazetu Ma Provence LEVANDULOVÝ KVĚT vyhrává:bobulebobjara.starsi23Zdeňka Procházková Výhercům moc gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.  

Reklama