Sice vánoční soutěž se zvonečky již skončila, ale my budeme dělat radost a rozdávat dárky dále. V našem Věrnostním klubu nyní můžete hrát o pět balíčků výborného pitía červenou filtrační konvici Guzzini. Tak pojďte s námi hrát a vyhrávat.

Filtrační konvice Guzzini GP001-červená

Konvice byla navržena společností Guzzini jako součást její řady kvalitního nádobí „Aqua“, která je známá svými vlnitými liniemi a čistotou barev. Je atraktivní na pohled a hodí se do prostředí každého jídelního stolu. Navíc z ní pokaždé získáte čistou a chutnou vodu. Zásobníky membrány z dutých vláken používají jedinečnou mikrofiltrační technologii, která z vody odstraňuje částice větší než 0,1 mikronu, jako jsou bakterie (např. E. coli nebo kolikoformní bakterie), kryptosporidium, řasy a rez.

Cena konvice je cca 1000 Kč

sd

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 3 zlaté srdce a 2 růžová srdce z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 6. 1. v 15.00 hodin. Vylosujeme 1 výherce.

Za co získáte speciální růžové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát filtrační konvici Guzzini, musíte si zahrát naší šibenici a to dvakrát úspěšně. Šibenici naleznete ZDE. Za jedno dokončené kolo získáte 1 růžové srdce, za dvě dokončená kola získáte 2 růžová srdce, která jsou k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Co dále můžete vyhrát?

5x Balíček výborného pití

Ať už si na něm pochutnáte jen tak, nebo si z něj přichystáte míchané nápoje, určitě tento balíček výborného pití oceníte. Co v něm naleznete?

1 láhev výjimečného likéru Dynybyl Griotte zrajícího v dubových sudech. Je plný nezaměnitelné vůně višní, jiskrně červených barev a pravé višňové šťávy.

1 láhev typického představitele dezertních kořenitých vín - Metropol Bianco. Prvotřídní tradiční vermut vyrobený z vybraných révových vín a originálního koření.

dynybylbianco

Co musíte udělat pro to, abyste vyhrála?

Výhra vás bude stát 5 červených srdcí, 1 zlaté srdce a 1 duhové srdce (duhové srdce získáte za absolvování pexesa) z vašeho účtu! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve středu 6. 1. v 15.00 hodin. Vylosujeme 5 výherců.

Za co získáte speciální duhové srdce? Je to jednoduché?

Abyste měli šanci vyhrát jeden z pěti balíčků výborného pití, musíte si zahrát naše nové pexeso, které naleznete ZDE. Za jeho dokončení získáte 1 duhové srdce, které je k této výhře podmínkou.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

 

Reklama