I v novém roce se můžete těšit na Věrnostní klub Ženy-in! Buďte s naším magazínem a hrajte i v roce 2015 o hezké ceny. A na jaké ceny se můžete těšit v týdnu od 29. 12. 2014 do 5. 1. 2015?

AvonV týdnu od 29. 12. 2014 do 5. 1. 2015 můžete hrát o krásnou vůni Little Pink Dress od Avon 50 m, a to tak,  že utratíte 10 červených srdcí. O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko „Chci vůni Little Pink Dress od Avon 50 m a platím za něj 9 červených srdcí.“ Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 5. 1. 2015 ve 12.00 hodin. Vybereme 3 výherce.

Hravý a temperamentní charakter vůně vám dodá šťastný a bezstarostný pocit.

Letní květinové tóny v sobě skrývají jasmín, růžovou pivoňku a mošus.

Little Pink Dress EDP je dokonalou volbou pro ty, kteří mají rádi klasické vůně a zároveň si chtějí uchovat mladistvý pocit.


V týdnu od 29. 12. 2014 do 5. 1. 2015 můžete hrát o jedinečnou knihu Coco Chanel – Lisa Chaneyová, a to tak, že Chanelutratíte 6 červených srdcí. O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko „Chci knihu Coco Chanel a platím za ni 6 červených srdcí“. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 5. 1. 2015 ve 12.00 hodin. Vybereme 3 výherce.

Gabrielle Chanelová (1883–1971) alias Coco Chanel se vyšvihla z chudých poměrů, dosáhla jedinečného společenského úspěchu, způsobila revoluci v dámském odívání a stala se nejvlivnější módní návrhářkou 20. století. Nový životopis této moderní ženy par excellence poukazuje na zásadní novátorství jejího návrhářského stylu. Tématem legend se staly její četné milostné vztahy, jejichž dramatické a tragické podrobnosti často dřívějším životopiscům unikaly: vtipná a uhrančivá Coco byla múzou, patronkou či milenkou Picassa, Dalího, Stravinského a dalších pozoruhodných osobností.
Lisa Chaneyová ve své biografii čerpá z nově objevené milostné korespondence. Poprvé rovněž odkrývá zasutá témata jako Coco a drogová závislost, její lesbické vztahy i poměr s německým důstojníkem za druhé světové války.
Coco Chanel však též pronikavě zasáhla do vývoje moderního umění a předkládaný životopis líčí její osobnost se všemi nuancemi. Odhaluje tak vnitřní motivaci, tvůrčí energii i skrývaná utrpení této emocionální a často nepochopené ženy.

Buďte se Ženou-in a těšte se na další výhry, které již brzy uveřejníme.

Reklama