Přezdívka čtenářky Verisky je (jak píše) celkem jasná - vychází totiž z jejího jména. Ale přišla na ni až na jednom dětském táboře, kde se setkala s novou kamarádkou...

Nové přátelství přineslo čtenářce Verisce její nick. Jak se to stalo?


Přeji dobrý den všem,
moje přezdívka je jasná... je to část mého jména, ale až do tábora, kde jsem potkala Renču, jsem to nikdy neslyšela. Doma jsem byla Verča, Verda, Verunka, pro cizí Veronika - Verisku mi nikdo neříkal.
Tak jak to bylo? Bylo mi 14 a měla jsem jet s nejlepší kamarádkou na tábor, hrozně jsem se těšila (milovala jsem tábory), ale protože jsem podala přihlášku pozdě, nevěděla jsem, jestli mě ještě vezmou. Nakonec to dopadlo a my jsme o prázdninách na 14 dní vyrazili na indiánský tábor.
Prvních několik dní bylo super, pak se ale kamarádka „zamilovala“ do jednoho kluka ... Já jsem s jejím obdivovaným měla službu (něco ohledně jídla to bylo) a práci jsme si krátili povídáním (o běžných věcech - žádné důvěrnosti) a to byl kámen úrazu... Nevím, co si kamarádka myslela, ale vykašlala se na mě a ještě o mě rozhlásila něco, co jsem nechtěla. To mi potom nebylo zrovna nejlíp a neměla jsem nikoho, kdo by mě nějak podpořil.
Naštěstí za dva dny přijel další turnus a s ním i Renča, se kterou jsem se seznámila a díky které jsem prožila jeden z nejlepších táborů a ZA TO JÍ DĚKUJI :-) Ona mi také na konci tábora do deníčku, kam ostatní píší, co si o vás myslí, napsala „Milý Verisku“ a od té doby si tuto přezdívku píši, kam to jde ;-)

Veriska

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části našíVěrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama