Bulvár

Veřejná omluva Miroslavu Kalouskovi

Pane Předsedo,
Žádal jste mne o VEŘEJNOU OMLUVU, pokud prý nejsem zbabělec, když vás policie nezačne vyšetřovat. Vrchní státní zástupce mi napsal, že pokyn policii nedá. Dál už to hnát asi nemá cenu.

V příloze uvádím VEŘEJNOU OMLUVU. Stačí tahle jedna stránka? Je to pro vás dost VEŘEJNÉ, když omluvu adresuji známým i méně známým mediím a novinářům/-kám, členům/-kám horní a dolní komory parlamentu, Nejvyššímu státnímu zastupitelství v Brně a Policejnímu prezidiu a MV ČR v Praze, veřejným orgánům a spolkům pro lidská práva, kolegům/-ním, známým i méně známým, přátelům i padouchům? Kdyžtak napište.

 

S pozdravem Dušan Dvořák

 


 

Vážený pane předsedo KDU – ČSL

Na moje sdělení z 12. ledna 2005, že na vás 13. února 2005 podám podnět k trestnímu stíhání za vaše prohlášení „Válka proti drogám“ z února 2004 mající doložitelně za následek nárůst drogově závislých a mrtvých lidí, zvýšení počtu nevinných lidí zavřených v kriminálech a nárůst zisků drogové mafie, jste mi 26. ledna 2005 mj. odpověděl, že jsem hlupák a očekáváte, když vás trestní orgány nebudou vyšetřovat, že se vám, pokud nejsem zbabělec, veřejně omluvím. I když spravedlivé by bylo rozhodnutí soudu, různá státní zastupitelství jsou jiného názoru.

K připomenutí: Celé vaše sdělení k trestnímu podnětu je uvedeno v pravém rámečku v článku http://www.reflex.cz/Clanek19792.html Snažím se nebývat zbabělcem.

Omlouvám se.

Omlouvám se vám, že jsem hlupák, který předpokládal, že žije v právním státě, kde žádný demokratický politik nemůže hlásat militantní nenávistnou a na lžích postavenou ideologii mající za následek nemoci a smrt lidí a prospěch darebáků.

Ani okresní, ani krajské, ani vrchní státní zastupitelství vaše lži a podvody a teroristické návrhy proti vlastnímu obyvatelstvu nevyhodnotilo jako důvod, abyste byl vůbec vyšetřován policií jako nyní ideolog „Války proti drogám“ Jiří Vacek.

Dobře víte, že celá odborná obec v průběhu roku 2004 všem ústavním činitelům předložila spoustu vědeckých a ze života drogově represivních států doložitelných faktů o celospolečenské škodlivosti „Války proti drogám“ a žádala vás slušně a korektně, ať od „Války proti drogám“ upustíte.

A vy?

Stupňoval jste dál své nesmyslné požadavky a ohlupoval veřejnost, vládu a další ústavní činitele a získával i díky těmto lžím body ve dvojích volbách.

Až teprve poté, co na vás bylo apelováno, zazněly argumenty a byly provedeny všemožné pokusy vás přivést k rozumu a odpovědnému chování, jsem na vás letos v únoru podal podnět k trestnímu stíhání. Mým cílem nebylo a není, abyste byl s vašim ideologem Jiřím Vackem v teplácích. Mým cílem bylo a je, aby byla odsouzena vaše militantní a zhoubná ideologie. Aby do budoucna žádný český politik a politická strana, kteří se nazývají demokraté, nemohli jen tak zdvihnout tuto „kartu“, protože na jejím konci jsou zmařené lidské životy.

Omlouvám se vám.

Jen hlupák jako já může očekávat, že pouze 15 let po odstranění nedemokratického režimu změní někteří politici své hodnoty a myšlení a právní systém zaručí, aby jejich smrtonosná opatření nemohla být vůči lidem prosazována.

Omlouvám se vám, že jsem hlupák, který neví, jak to tady chodí.

To víte, každej sme ňákej.

 

S pozdravem     Dušan Dvořák, autor „Válka je vůl“ http://www.artlanguage.info/

 

V Olomouci 29. května 2005

   
30.05.2005 - Společnost - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [12] Jupíí [*]

  Feng: náhodou tady se toho ztratí, v tom množství

  superkarma: 0 30.05.2005, 20:30:53
 2. [9] Rikina [*]

  emma: ne-e, ačkoliv Reflex čtu, tak ne úplně každé číslo, a taky ne úplně všechny články. Ale jestli to bylo napsané v podobném duchu, jako tohle, tak jsem o moc nepřišla Vcelku nemám dojem, že by překupníci a dovozci drog potřebovali zrovna pana Kalouska, aby jim píchnul, myslím, že to zvládají docela dobře i bez něj, a obviňovat ho z "teroristických návrhů proti vlastnímu obyvatelstvu", to je zoufalý výkřik do tmy nějakého bojovníka proti všemu a všem. Aspoň takový to na mě dělá dojem. Můj osobní názor, nic víc...

  superkarma: 0 30.05.2005, 15:58:11
 3. avatar
  [8] emma [*]

  vy jste nečetli předposlední Refelx? tam je této kauze Dvořák-Vacek-Kalousek věnováno pár stran...

  víte, boj proti drogám je dobrý, ale musí to být boj proti překupníkům a velkodovozcům, a ne proti "malokonzumentům" či "nemocným".

  superkarma: 0 30.05.2005, 15:47:53
 4. avatar
  [7] Meander [*]

  Co je to za strašidelný blábol? To je jak příspěvek od Zkopaného na doktorka.cz

  superkarma: 0 30.05.2005, 14:44:19
 5. [6] Rikina [*]

  Dušan Dvořák by se ještě mohl omluvit i lidem, kteří tento jeho podivný hysterický výlev nedopatřením přečetli, a zkazilo jim to náladu. Kalosek je mi celkem jedno, a jeho stranu nevolím, ale tohle je hluboce pod jakoukoliv úroveň, a poměrně dost to vypovídá o panu Dvořákovi...

  superkarma: 0 30.05.2005, 12:45:51
 6. avatar
  [5] Radek Kříž [*]

  Feng: sorry ja beru za demagogii to co predvadi Kalousek...

  superkarma: 0 30.05.2005, 12:03:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme