.

Vepřová játra v alobalu

Cestování

Vepřová játra v alobalu

Bibione leží na severu Itálie, nedaleko velkého přístavu Terst. Ubytovat se tu můžete od nejdražších hotelů až po levné apartmány, které jsou cenově velmi výhodné. Většinou platíte jednotnou cenu za více lůžek, takže když jedete s dětmi nebo se známými, v pohodě se všichni ubytujete.


Pokud nebude chtít jen ležet na pláži, máte mnoho možností, kam se vydat na výlet. Můžete se vypravit do blízkých Benátek a obdivovat toto starobylé romantické město.
Pokud chcete udělat něco pro své tělo – jezdit na kole nebo na kolečkových bruslích, v Bibione a jeho blízkosti najdete mnoho likometrů speciálně upravených tras. Také můžete hrát tenis, minigolf nebo se zapsat do školy vodního lyžování, plachtění a widsurfingu.
Na každém rohu najdete klasické italské pizzerie a když si tady něco dáte, dostanete takovou porci, že by se z ní najedli tři lidé. Pokud si budete sami vařit, potraviny jako těstoviny nebo zelenina a ovoce nejsou drahé.


Bibione je oblíbeným letním mořským střediskem pro české rodiny s dětmi, když půjdete po ulici nebo nakoupit, čaštinu uslyšíte docela často. Maminky s dětmi ocení to, že se pláž velmi pozvolna svažuje do moře a nečeká je hned u břehu hloubka. Pláže pokrývá příjemný jemný písek, žádné ostré kameny.


Cestovní kanceláře nabízejí nepřeberné množství zájezdů do Itálie a Bibione obvykle v nabídce nechybí. Když využijete nabídky zájezdů na poslední chvíli, může vás dovolená vyjít i s cestou na jednoho kolem tří tisíc korun. Nečekejte žádný luxus, ale pokud zrovna nemáte na rozhazování, za týden u moře to stojí.
   
04.07.2000 - Zahraničí - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] arminka [*]

  Bibione nebrat,nikdy jsem tam nebyla a nikdy nebuduSml16

  superkarma: 0 25.09.2012, 23:16:54
 2. avatar
  [5] Andula [*]

  Bibione nikdy.

  superkarma: 0 06.12.2003, 16:35:36
 3. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Simba: To já mám vždycky zařízené, moje současná cestovka mi pro moji věkovou kategorii dokonce nabízí cestovní pojištění zdarma.

  superkarma: 0 05.12.2003, 16:57:04
 4. avatar
  [3] Simba [*]

  Zita: Ta rada na závěr příspěvku je hodně důležitá, pracuji v cestovce a vím, že lidé stále důležitost pojištění na cesty podceňují.

  superkarma: 0 01.12.2003, 13:48:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme