.

Věnujte svým blízkým obraz, který sama vytvoříte!

Dárky

Věnujte svým blízkým obraz, který sama vytvoříte!

www.obrazynamiru.cz

Nevíte, jaký originální dárek věnovat pod stromeček vašim blízkým? Víte, že všechno potřebné už mají a vy jim chcete udělat radost něčím neotřelým, zajímavým? Něčím, co budou mít stále na očích a budou z toho mít radost? Pak máme pro vás skvělý tip! Věnujte jim obraz. Takový, jaký si přejí. Vytvořený z nějaké oblíbené fotografie nebo ze snímku, který si vyberete z nabídky na www.obrazynamiru.cz. Na těchto stránkách si můžete buď vybrat fotku pro obraz nebo si nahrát svou vlastní fotku - a objednat si ji jako obraz.

www.obrazynamiru.cz

Obraz, to je originální dárek!

www.obrazynamiru.cz

Vlastní snímek:
Máte doma oblíbeného mazlíčka, máte skvělý snímek svého dítěte, rodiny, místa, které máte rádi? Věšíte si na stěnu fotografie a vždy, když o ně zavadíte pohledem, tak si vybavíte ty chvíle, kdy jste ji fotili nebo atmosféru toho okamžiku? Zvěčněte takový snímek na fotoobraz! Na stránkách www.obrazynamiru.cz si snímek nahrajete velmi jednoduše do stránky a pak je už na vás, jakou zvolíte velikost a zpracování - tipy pláten či fotopapírů máze vypsané ve volbách v menu.

www.obrazynamiru.cz

Snímek z nabídky:
Jestli takový snímek nemáte a dáváte raději přednost fotkám, které jsou krásné a fotil je někdo jiný, pak na www.obrazynamiru.cz najdete databázi více jak 20 000 obrazů různých žánrů a námětů. Nebojte se, že se na stránkách nebudete umět orientovat a že vám unikne snímek, který by se vám mohl líbit. Vše je dokonale vychytané! Vše je pečlivě roztříděno do kategorií a souvisejících odkazů na podobné žánry.

www.obrazynamiru.cz

Pokud máte jasno v tom, co by na vámi vybraném díle mělo být zobrazeno, stačí na úvodní straně v políčku HLEDAT zadat libovolné klíčové heslo (např. kůň, pláž, Český Krumlov), podle kterého se vám zobrazí nabídka odpovídajících obrazů. Nabídku dále může usměrňovat pomocí dalších kategorií uvedených vlevo na stránce:

  • www.obrazynamiru.czorientace - na šířku/výšku/čtverec/panorama - při kliknutí na jednu nabízenou možnost se vám v konečné nabídce objeví obrazy s vámi zvoleným tématem, které jsou dostupné ve vámi vybraném formátu
  • barva - v nabídce se objeví obrazy s vámi zvoleným tématem (popř. i v konkrétním formátu) s převládající barvou dle vašeho výběru
  • nálada - má být váš obraz veselý, vzbuzující energii nebo melancholický? Stačí kliknout na jednu z ikonek s popiskem a nabídka bude zahrnovat obrazy zohledňující i toto kritérium
  • typ obrazu - kategorie, díky které si můžete nechat vámi zvolené téma vyhledat v provedení detail, grafika, letecký záběr, makro (mikroskopické záběry), poster (plakát), reprodukce (např. slavná malířská díla).
  • umístění - kritérium, podle kterého můžete vybírat vhodné obrazy do konkrétních místností v bytě (na výběru vhodných obrazů pro jednotlivé místnosti se podíleli profesionální designeři)

Kritéria můžete kombinovat

www.obrazynamiru.cz

Všechna výše uvedená kritéria lze k vyhledávání obrazů používat v kombinaci nebo je používat samostatně. Např. mám rád žlutou, vyberu si tedy z nabízených možností barvu obrazu a podle tohoto požadavku se mi nabídka na stránkách vytvoří. Nebo: mám rád žlutou a hledám obraz do kuchyně - zvolím proto žlutou barvu obrazu + umístění - kuchyně.

www.obrazynamiru.cz

Podívejte se na nabídku www.obrazynamiru.cz a teď je už jen na vás, jaký námět vás osloví. Uvidíte, že ten, komu jej věnujete z bude mít opravdovou radost!

Dovoz až domů!

Obrazy objednané na www.obrazynamiru.cz jsou vytisknuty, opatřeny rámem (v případě obrazů na plátnech) a dodány objednavateli do sedmi pracovních dnů.

   
25.11.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme