Pamatujete si na písničku z oblíbeného večerníčka: „…chvátám, chvátám, nemám chvíli klid“? Také máte pocit, že by se tahle písnička mohla stát vaší ranní hymnou? Asi nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že ano. Rána skutečně bývají pro většinu z nás plná velkého shonu. Většinou se proto soustředíme jen na ty nejzákladnější úkony. Uděláme ranní hygienu, oblékneme se, prohrábneme vlasy hřebenem, tvář poprášíme pudrem a rychle z domu.

Bebe

Na takové věci, jako je ranní rozcvička, kterou tělo připravíme na všechny fyzické nástrahy, které na ně po celý den čekají, už většinou čas nemáme. BeBe Dobré ráno tohle všechno dobře ví, a proto se snaží ranní vstávání co nejvíce usnadnit a pokud možno i zpříjemnit. Nyní je tu další novinka, která má napomoci tomu, abyste začali váš den radostněji a s větším elánem.

BeBe Dobré ráno pro vás připravilo nový cvičební program s názvem „60 sekund30 dní1 výzva“. Jedná se o projekt, do kterého se může zapojit opravdu kdokoli. Během pouhé jedné minuty si můžete protáhnout tělo a nastartovat metabolismus v pohodlí svého domova několika jednoduchými kardio cviky, aniž byste při tom potřebovali jakékoli cvičební pomůcky. Zaregistrujte se do 10. října na stránkách www.bebevyzva.cz a máte možnost nejen udělat něco pro sebe, ale také vyhrát řadu atraktivních cen, jako například poukázky na zkrášlovací procedury, sportovní oblečení či iPad. Dopřejte si ráno chvilku pro sebe a dostaňte své ráno do toho správného rytmu. Přidejte se, protože stačí jen jedna jediná minuta a vaše tělo vám bude vděčné.

Reklama