Dárky

Věnujte krásu a zdraví

Vymyslet dárek pro maminku, babičku či kamarádku možná není na první pohled tak těžké. Ale když se nechcete každý rok opakovat a kupovat svíčky, kosmetiku nebo oblečení, možná si budete muset trochu lámat hlavu. Každá žena chce být krásná a zdravá, tak svůj výběr zkuste nasměrovat touto cestou. Situaci vám usnadní letošní vánoční nabídka společnosti Walmark. Kromě osvědčených „pilulek“ jsou v nich také dárečky, které potěší jistě každou ženu. A buďte si jisti, že zde najdete dárečky jak pro babičku, která ráda luští křížovky, tak i pro kamarádku, která pečuje o svou krásu.     

Vánoční tip pro každou ženu

Viaderm Complete

ViadermViaderm Complete je unikátní nutrikosmetický výrobek pečující o tři oblasti krásy ženy. Složení těchto tobolek obsahuje vyváženou kombinaci přírodních látek, vitaminů a minerálů působících na růst, objem a vitalitu vlasů, pevnost nehtů, hydrataci pleti a zachování jejího mladistvého vzhledu. Ve vánočním balení se navíc skrývají i luxusní náušnice jako dárek. Orientační cena v lékárně je 465 Kč.

GinkoPrim MAX

Ginko PrimTento balíček ocení třeba babička nebo vaše teta. GinkoPrim® MAX totiž obsahuje tři aktivní látky: ginkgo bilobu, DMAE a magnesium, které pomáhají podporovat krevní oběh, zachovávají kognitivní funkce a pozitivně podporují mentální výkon. Mezi kognitivní funkce patří např. schopnost správného vnímání, zvýšené pozornosti, dobré paměti, myšlení a řeči. Pravidelné užívání tohoto doplňku stravy pomáhá udržet dobrou paměť s přibývajícím věkem. Nyní již vaši blízcí nezapomenou, kde odložili své oblíbené pantofle. Jako dárek balíček obsahuje měsíční kúru navíc a krásné hřejivé pantofle. Cena balíčku, který koupíte v lékárně, je 495Kč.

Kompletní vánoční nabídku společnosti Walmark najdete na www.klubzdraví.cz nebo ve vaší lékárně.

   
06.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme