Dárky

Věnujte k Vánocům porci vitaminů

Dostatek vitaminů a minerálů potřebuje každý člověk, ať je mu pět či padesát let. A zvlášť, pokud jde o zimní měsíce, kdy z každého kouta vystrkuje růžky chřipka a nachlazení. Pokud si lámete hlavu nad výběrem vánočních dárků, zkuste vsadit právě na vitaminy. K dostání jsou teď nádherná vánoční balení pro každého. Vyberte si z vánoční nabídky společnosti Walmark. 

Spektrum 50+

WalmarkNevíte, co koupit svým rodičům? Pořiďte jim multivitaminový přípravek Spektrum 50+, který byl navrhnut speciálně pro potřeby organizmu žen a mužů po padesátce. Sektrum 50+ obsahuje potřebné vitaminy a minerály obohacené výtažkem kořene ženšenu, jež pomáhá zachovat životní sílu, energii a pohodu. Součástí složení je i látka DMAE (Dimethylamincethanol), která má pozitivní vliv na mentální funkce a podporuje činnost paměti. Všechny vitaminy a stopové prvky pocházejí z organických zdrojů. Spektrum 50+ přináší optimální každodenní péči o vaše zdraví v jedné tabletě.

  • Dárkové balení v krásné plechové dóze obsahuje 90 + 30 tablet přípravku, tedy měsíc užívání navíc.
  • Doporučená cena v lékárně je 475 Kč. 

Spektrum Imunactiv

WalmarkVitaminy a minerály potřebuje každý. Ať jde o partnera či kamarádku, dobrým tipem na dárek je doplněk stravy Spektrum Imunactiv. Jde o kompletní multivitaminový a multiminerální přípravek nové generace, který obsahuje všechny vitaminy v doporučených denních dávkách. Navíc je obohacen komplexem Imunactiv®, který obsahuje beta glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek. Vitamin C a zinek pomáhají podporovat imunitní systém. Je vhodný jako doplněk během zvýšených požadavků lidského těla na vitaminy a minerály, hlavně během období zvýšené fyzické a duševní námahy.

  • Dárkové balení v exkluzivní dóze obsahuje 90 + 30 tablet přípravku, tedy měsíc užívání zdarma.
  • Doporučená cena v lékárně je 465 Kč. 

CEM-M® Gummies Imunita

WalmarkVelmi chutné a na trhu jediné želatinové multivitaminy pro dospělé, které přispívají k zajištění každodenního přísunu důležitých vitaminů a minerálů. Navíc jsou obohaceny o echinaceu pro podporu imunity. Jsou dostupné ve dvou osvěžujících příchutích – pomeranč a jahoda.

  • Dárkové vánoční balení obsahuje 120 gummies
  • Doporučená cena je 449 Kč.

Marťánci s Imunactivem

WalmarkDoplněk stravy Marťánci s Imunactivem jsou tabletky ve tvaru malých Marťánků, které obsahují všechny důležité vitamíny a minerály ve 100% DDD. Podporují správný fyziologický růst, vývoj dětského organismu a celkovou vitalitu. Jejich součástí je komplex Imunactiv® - beta glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek. Obsahují pouze přírodní barviva. Tento doplněk stravy je určen pro děti od 3 let.

  • Dárkové balení obsahuje originální „samonavíjecí Klipklap marťanské hodinky“.
  • Doporučená cena v lékárně je 419 Kč.

Kompletní vánoční nabídku společnosti Walmark najdete na www.klubzdraví.cz nebo ve vaší lékárně.

   
12.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme