Bulvár

Věnujme pozornost i jiným lidem


Ahoj ženy-in!

Pod pojmem společnost si každá z nás představí různé skupinky lidí, jejich zájmy, radosti, starosti, ale i problémy. Menšiny, ale i většiny slavných, i těch méně úspěšných. Každá z nás chce vědět, která s celebrit má nějaký ten problém, nebo nějakou tu ostudu, popřípadě co je nového v jejím životě.

Myslím, že bychom měly věnovat pozornost taky lidem postiženým různým handicapem, lidem rozdílné víry, národnosti, vzdělání a jiným.

Zájem a informovanost přináší různé možnosti, jak být součástí společnosti. Né každý z nás žije tak, jak by si zrovna představoval, ale jsou zde i jedinci, kteří žijí v rozdílných světech dobrých, či zlých, často lidmi odsuzováni za svůj životní styl.

Jak se říká, nikdo není dokonalý. Jsme jenom lidi.

S pozdravem Jana


Milá Jani,

děkuji za Váš názor. A pokud jde o informace o lidech "z rozdílných světů", určitě s nimi do společenské rubriky počítáme. 

Užívejte si sluníčka - pokud je to možné - a hodně pijte.

   
20.06.2006 - Společnost - autor: Hana Rychetníkova

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Majdinka [*]

  Ada.D: A jsi spokojená? Nelituješ? Moje sestra se vdala do Jugoslávie, kultura není až zas tak odlišná jako muslimská, ale rozdíly jsou také markantní. Říká, že kdyby měla tenhle rozum a tamty roky, neudělala by to.

  superkarma: 0 20.06.2006, 13:43:33
 2. avatar
  [4] Verana [*]

  Ada.D: tak zrovna tvuj osud by me docela zajimal, zijes jako muslimka z presvedceni, nebo jsi v 18ti ulitla a ted to uz nejak nejde zmenit, videla jsem par evropskych muslimek, vypadali docela spokojene, ale nikdy jsem se zadnou osobne nemluvila, takze jsem nemela moznost se dovedet, co je k teto zmene vedlo, no nejspis manzelstvi

  superkarma: 0 20.06.2006, 13:17:49
 3. avatar
  [2] jiti [*]

  Ada.D: Jako muslimka?? Tak tam by mě žít nedostali ani párem volů

  superkarma: 0 20.06.2006, 12:06:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme