Při chůzi na ulici vám jde pára od pusy, pomalu vytahujete rukavice, kulicha a spoléháte se na teplejší kabát. A v čem chodí váš čtyřnohý miláček? Možná byste i jemu měla pořídit nějaký teplý obleček!

 

Zadržte smích! :) Pokud je váš psí mazel menšího vzrůstu a hmotnosti, není obleček pouhá frajeřina, ale vlastně nutnost. Psíci malého vzrůstu nosí bříško hodně nízko u země, a tak mají k nastydnutí doslova blízko.

ssss

Připravili jsme pro vás fotogalerii psích outfitů, které stojí za prohlédnutí, i když psa třeba vůbec nemáte, anebo by se do toho váš dobrman jen těžko nasoukal... A pokud žádný z modelů nemůžete svému pejskovi dopřát, protože je to zkrátka dost drahý špás? Zkuste to vyřešit podobně, jako jedna z našich čtenářek - ta si oblečky pro psy sama šije, a dokonce je i prodává.

ddddd

„Šít jsem se rozhodla především proto, že jsem hotové oblečky stejně musela upravovat, protože délka nohavic psům nevyhovovala. Naháči mají poměrně dlouhé nohy a nohavičky končily právě v ohybu kloubů, což psy dřelo. A samozřejmě důvod byl i finanční,“ říká o svém koníčku Světla Prokešová.

Čtěte také:

Níže malá ukázka modelů pro pejsky od naší čtenářky. Oblečky jsou vyrobené z fleesu, starých dětských triček, šál... Vše zkrátka v duchu hesla: „Co dům či second hand dal...“ Je to sice piplačka, ale není nic krásnějšího, než když se práce stane koníčkem, nemyslíte?

ddddddssss

Pokud nejste manuálně zručná a nevadí vám do oblečku investovat, mrkněte níže do naší galerie (další fotky se zobrazí kliknutím na první).

Fotogalerie 16 modelů pro pejsky:

Reklama