Takovou dávku věnců jsem vážně nečekal. Pane jo! Tetička25 se sama přiznává, že je věncovým šílencem, a já na ni mám jedinou otázku: „Tetičko25, kolik věnců ročně uvážeš?“


Milá redakce!

Do dnešního tématu dne přispěji menší várkou věnců pro inspiraci, které jsem vytvořila pro nás i kamarádky. Jsem takový věncový šílenec a věnce tvořím celý rok jako amatér, ale čas adventu to jsou přímo žně. Nevím, jestli Kuba zobrazí všechny, tak zde je popis postupně...

První foto - tady nemusíte být nijak zruční, ani není potřeba žádné náčiní, na skleněný tác jsem postavila 4 svíčky, zasypala semínky a zapíchla nazdobené větvičky.

věnec

Druhé foto - pohodu Vánoc u vás vyvolává vůně skořice, hřebíčku, pomeranče, tak proč ne na věnci, který si pověsíte na dveře.

věnec

Třetí a čtvrté foto - že jste klasici a věnec musí být zelený, musí vonět jehličí, tak už si jen vyberte barvy, které budou ladit k vašemu bytu a na zelený základ, ať koupený či vyrobený nalepte to, co se líbí právě vám!

věnec

věnec

Páté foto - tak to jste vy, co bez kafíčka ani ránu - máte ho k snídani, k obědu, k večeři i mezitím... a Vánoce by měly být bez kafe? Ani nápad. Proč nemít vůni kávy na věnci? Je polepený kávovými zrníčky a lepila jsem pistolí jedno vedle druhého.

věnec

Šesté a sedmé foto - vyhazujete skořápky z ořechů, z pistácií, není to škoda? Dá se říci, že skoro zadarmo, můžete mít další věnec, ať na stůl nebo na dveře.

věnec

věnec

Osmé foto - tak ještě trochu moderny, která se někomu bude líbit, někomu zase ne.

věnec

Přeji všem krásný adventní čas!
Tetička25

Advent na Ženě-in

O adventu a adventní výzdobě máme dnes celé vydání magazínu Žena-in! Posílejte mi fotografie s krátkým popisem na téma: Naše adventní výzdoba. Čekám na ně na redakčním mailu: redakce@zena-in.cz.

Reklama