Mám kamaráda, kterej je dobrejch patnáct let s jednou ženskou. A teď se konečně rozhoupal se s ní rozvést. Hučeli jsme do něj v hospodě dost dlouho, že je sto let za vopicma, ale on furt, že dobře vaří, stará se, nevydělává málo...

Ale bábě je pětačtyřicet, kozy u pasu, stehna jako nakynutý těsto... mezi lidi s ní už jít nemůže, každý by se mu vysmál. My teda učitě. Vo něco takovýho bysme si my, kluci z naší party, ani vidle nevopřeli. Vždyť mladá taky vydělá, navaří a uklidí, no ne? A tak Lojza podal před svátky žádost o rozvod.

Zapíjeli jsme to na Štědrý den až do večera. Pašák jeden. Bába prej doma brečela, ale kapra nachystala, napekla, naklidila, koupila dárky a čekala jak vovce, až Lojza přijde z hospody. Asi doufala, že ho uhučí pod stromečkem, ale na to jí s… pes. Lojza je rozhodnutej! A taky... jak přišel, padl a usnul. Prej se vzbudil až na Boží hod v poledne. A ona, že to nevadí, jestli by si nedal toho kapra od večera a rybí polívku. Úplně ji vidím, jak se naklání nad chudáka Lojzika, prsa se jí houpou jemu nad obličejem a ona na něj poulí ty uslzený modrý voči a doufá, že tu žalobu vezme zpátky. Musel prchnout za náma Na růžek. Tam jsme to všechno probírali skoro až do Štěpána a vymysleli jsme praktickej návod, podle kterýho by se měli řídit všichni chlapi, tada ti, co za něco stojej a mají pod čepicí. Spokojenost zaručená: Tak teda, něco pro vás, který si ještě chtějí něco užít:

Základní otázka: Co ti dlouhodobý soužití s tou tvou přináší?

1. Dělá teplý večeře?

2. Dá ti, kdykoli máš chuť?

3. Nekouká po chlapech?

4. Neutrácí za hadry a šminky?

5. Nenutí tě jezdit na dovolenou?

6. Nechce od tebe peníze na domácnost?

7. Neprudí s nějakou blbou pomocí v domácnosti?

8. Má naklizeno, vypráno a vyžehleno?

9. Nežvaní celej večer vo blbostech?

10. Neječí, nevyčítá, nehádá se?

11. Je poslušná?

12. Máš ráno po vopici uvařenou čerstvou česnečku?

13. Nešmíruje tě a nedělá žárlivý scény?

Tak to je asi nejdůležitější, vo co byste se měli starat, co se týče stránky duchovní. A ta je přece důležitá, to vám potvrdí i ta vaše můra. A jestli máte pochybnosti, hlavně se s ní nenimrejte! Nedalas mi? Dá jiná! Neuvařilas? Uvaří jiná! To zabírá na každou.

Nezapomeňte kontrolovat její odchody a příchody z práce, měřit časy potřebný na nákupy. Který dáte volnost, ta toho zneužije a nasadí vám parohy, tak to prostě je. Ženský musí mít řád a disciplínu a cítit respekt ke svýmu muži –to je základ.

No a co s ní, když je jako ta Lojzova? Poslušná, pracovitá, ale stará a šeredná jak delirium tremens?

Pojďme se, chlapi, semknout a založme speciální Státní technickou kontrolu. To bysme my, kluci od Růžku, zavedli jako povinnost pro každou bábu po čtyřicítce. Tak si to představte. K jejím čtyřicátým narozeninám by od vás dostala obálku a v ní předvolání k povinné technické kontrole. Tam by nastoupila na jezdicí pás, který by zastavoval na určených stanovištích. Vybraní fajnšmekři v roli kontrolorů by nejdřív prověřili karoserii a proměřili míry. Pas, prsa, zadek, obvod stehen a paží. Neprošla by žádná s menšími kozami než dvojkami a většími než jsou čtyřky. Panebože, vy byste měli chuť mít doma prkno nebo vytahanej použitej airback? Zadek tak 90–100 cm. Pas maximálně 80. Neupravený vlasy, pleť, vrásky, pomerančový stehna a zadnice – to by neprošlo.

Na dalším by se kontolovalo mazání. Víte, co tím myslím. K sexu je potřeba vášeň a jistý funkce těla. Vona taková ta tichá nehnutá, to z toho jeden pak nic nemá.

Další stanoviště – emise. Tak sem bych zahrnul hygienu. Ženská musí být čistá, ale zase ne žádná chodící parfumerie. Když se k ní nakloníte a srazí vás litr voňavky, je to stejný, jako když jí táhne z pusy.

Brzdový destičky – to je prostě stisk a pevnost intimních partii. Znáte ty ženský, ve kterých se chlap topí jako v moři? Tak takovou ne! Pryč s ní! Potom by vám ještě tvrdila, že je to tím, že ho máte malýho vy. Já to znám, ony jsou to potvory proradný.

Spotřeba – přece nebudete cpát na její útratu svoje peníze. To ať si platí ze svýho, ne? Takže sem nahlásíte svoje eventuální výdaje, což jsou body mínus. Ženská má být skromná a investovat hlavně do rodiny. Jídlo, nájem, složenky, děti, přidat vám na benzín, našetřit na opravy baráku a tak. Pak se to všechno sečte a odečte a vy dostanete výsledný číslo, který porovnáte s tabulkou. Prošla? Neprošla?

Ženobazar

Samozřejmě že výměna starého ojetého kusu za nový model by byla okamžitá. Do ženobazaru by se chodilo pro lehce opotřebované odložené kusy, za které byste s malým doplatkem vyměnili své ojetiny. Která by na to měla, mohla by si zaplatit celkovou rekonstrukci v servisu, většinou by však už sloužily jen méně náročným majitelům, nebo by byly vzaty už jen na práci. Neříkejte, že to není supr nápad?! Jak říkám, se ženskýma se to musí umět!

Jak vy jste na tom s tou svojí ochechulí?

Reklama