Bulvár

Vem si mě – ženská hrdost v mínusu

 

Parádní způsob, jak vyřešit svou budoucnost, je bezesporu programově se zamilovat do bohatého muže. Ono je vlastně jedno, jak takový člověk vypadá, a už vůbec nezáleží na charakteru. Konečně o kvalitách myšlení a hloubce prožitku ženy, která se rozhodne k takovému kroku, lze také s úspěchem pochybovat. Člověk jen těžko uvěří tomu, že po několika schůzkách v drahých restauracích, případně v luxusním hotelu v zahraničí, je možné cokoli upřímně prožívat. A hlavně je potřeba si uvědomit, že taková slečna či žena se do soutěže hlásí v podstatě naslepo, nastavená ji vyhrát, a dotyčného ani neviděla. No láska jako trám!

Naprosto otřesný úpadek ženské hrdosti a sebehodnoty přichází ve chvíli, kdy „milovaný“ milionář zkoumá doteky její tělo a zítra bude tutéž analýzu provádět na další zúčastněné. Ta předešlá je v už v té chvíli minulostí předešlého dne. Co na tom, že pohled do zrcadla musí večer vnitřně připomínat – kulantně řečeno – lacinou slečnu. V vile na krásném místě si dívky vymění zkušenosti z celého dne a povypráví o společně prožitých, romantických chvilkách s tím báječným chlapíkem... Ze vzájemných pohledů lze vyčíst minimálně pokus o vraždu.

 

Jednoho večera jedna nedostane růžičku – do kamer pak sdělí celému národu, jaký že je tento pán povrchní hrubián, a několika slovy odhalí skutečný charakter soupeřek, přičemž ještě včera se ke stejným hodnotám vřele hlásila.

 

O co se bojuje?

O znuděného „borce“, který ve snaze si namasírovat ego, protáhnout svou osobu médii a zvýšit prestiž už patrně ani netuší, co slovo láska v jádru vlastně znamená. Zato ho za jeden díl pořadu minimálně desetkrát zopakuje. Hledá partnerku na celý život. Upřímnou, hodnou, pečující, láskyplnou ženu a matku pro svého syna. Výtečný způsob, jak tuto potkat, je vstoupit s tváří gentlemana do soutěže „urvi si svého milionáře“. Zde se to totiž upřímnými, citlivými bytostmi jen hemží. Pokud by pan Michal o takové kvality ženy skutečně stál, těžko by hledal takto.

Mimochodem –  ve všech odvysílaných dílech jsem z jeho úst dvanáctkrát napočítala termín „dostat se pod kůži“. Usoudila jsem, že tento pán měl být spíš dermatolog nebo plastický chirurg, či případně záhadolog.

 

Společná noc.

A jde do tuhého. Jak dokázat Michalovi a jeho kreditní kartě, že je upřímně miluji?  Poctít ho návštěvou v jeho apartmá na celou noc, a to byť v detailech bez kamer, před očima celého národa, nebo si zachovat poslední zbytky hrdosti , zůstat ve svém a zmateně doufat, že si přeci nebude vybírat ženu podle toho „ která mu dá“.  Vítězem nad vlastním hodnotovým systém je bohužel kreditka. Konečně v dnešní době tento nenápadný detail převálcoval už nejednu osobnost.

Když pomineme pohnutky vedoucí k podání přihlášky do soutěže , je to Katka, která si dnes může říct „ tak hluboko jsem přeci jen neklesla.“

 

Závěrem

A výsledný efekt? Dvacet žen s totální ztrátou cti a jeden bezduchý chlapík, který si náramně užil.

Bylo by jistě pikantní, podívat se obličeje vítězky, kdyby se ukázalo, že velký MICHAL, vůbec nemá peníze.                                                                                                               

   
24.10.2007 - Společnost - autor: Markéta Breníková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [193] sahleb [*]

  Serial je priserny. Probihal jiz pred dvema roky v zahranici.

  Vtip byl v tom, ze milionar nebyl milionar , ale pokryvac. Vtip byl v tom, ze nakonec vyvolena proti scenari dala "milionari" kosem a prohlasila vse za podvod.
  Stejne tu jde jen o honorar a o zabavu tech mene vzdelanych.

  Samozrejme jsem presvedcena, ze kdyby milionarka byla zena, chlapci by se chovali stejne podlezave jako ted ta devcata.

  superkarma: 0 02.11.2007, 11:06:40
 2. avatar
  [191] vendyna [*]

  hihihi,ale já jich tam mám stejně víc..tak se na to opravování vyprdnu..mám přeci prázdniny :oD

  superkarma: 0 25.10.2007, 17:12:04
 3. avatar
  [190] vendyna [*]

  :o) opravuji: před "čím" nemá být čárka :o)))
  (on se vždycky najde nějaký ňoumik, co si neodpustí hlášku, že úča má psát bez chyb)

  superkarma: 0 25.10.2007, 17:06:34
 4. avatar
  [189] vendyna [*]

  Manx: Já přece netvrdím, že samotný scénář toho programu je nějak vulgární! Teda pokud je takový jak tady píšeš, já to ještě neviděla Mně se zcela hnusí ten konečný cíl, ke kterému to všechno směřuje. Sbalit chlapa pro prachy a nic jinýho!!! A je jedno, jestli tam všichni skutečně dělají, co dělají a nebo jestli jen jedou podle daného scénáře. Každopádně ne každý divák je schopen rozeznat , zda to pravda je a nebo není. Televizní zprávy jsou sice "jinej kalibr", ale "většinou" popisují skutečné události (nezáleží na tom, jestli bulvární formou nebo jinou) a rozhodně nemorální věci neprezentují jako morální. To jen frekvence všech možných "sviňáren,krádeží, podvodů atd.atd." způsobuje, že lidé mají, čím dál tím větší pocit, že se jedná o "normu".

  superkarma: 0 25.10.2007, 17:04:32
 5. avatar
  [187] vendyna [*]

  Manx: 1) Ačkoli nemám televizi, dotýká se mě to právě proto, že pracuji s dětmi, obzvláště s "puberťáky" :o) (O svoje budoucí vlastní děti strach nemám, tvoje rady nepotřebuji, na to stačím sama) Tvoje představa, že ten sajrajt je naprosto neškodný, je MYLNÁÁÁÁ! Ne každý rodič je schopen (nebo vůbec ochoten) vysvětlit dítěti, že co vidí v televizi není úplně přesný obraz světa. Nemá to vliv na 100% dívek, ale pár jsem jich už potkala...a každý správný dušičky je hrozná škoda. Mně osobně to prostě přidělává (nebo spíš komplikuje) práci. Hehehe, už vidim, že na tohle mi sem určitě někdo hodí hlášku, že když se mi to ve škole nelíbí, tak ať jdu jinam, ušetřte si čas, ju? Mě to baví a měnit práci kvůli TV programu nehodlám!

  2) Nevím, proč si myslíš, že to "prožívám". To, že používám slova jako zvracet, slaboduchý blbky apod., velká písmena a vykřičníky ještě neznamená, že tady lítám po bytě a vztekle vřískám. Prostě píšu a snažím se, aby to podstatné bylo pochopeno přesně tak, jak to myslím. Po pravdě řečeno, celá tahle záležitost zdaleka není to, co mě na světě nejvíc trápí, zas tak cáklá nejsem. Nemusím připomínat,že jsou závažnější věci, které by stálo za to rozebírat.

  superkarma: 0 25.10.2007, 16:25:27
 6. avatar
  [185] vendyna [*]

  Z_U_Z_U: chechecheéééé, Z_U_Z_U, tvůj profil tady na ženě nemá chybůůů :o))) SUPER!

  superkarma: 0 25.10.2007, 15:12:09
 7. [184] Monicicinka [*]

  vendyna: Tak trochu máš pravdu a hlavně, každý si zde může vyjádřit svůj názor a druhý by neměli urážet.

  superkarma: 0 25.10.2007, 14:58:55
 8. avatar
  [183] vendyna [*]

  Majkii: Moje názory jsou primitivní??? To teda zírám!!! Přečetla jsi si úplně všechny moje příspěvky??? Pochybuju!! Podívej se znova na ten č. 156!!! To je totiž SKUTEČNÁ REALITA, kterou má na svědomí právě tahle rádoby "reality show", kterou se krmí íkvéčkem méně obdařená část národa.

  superkarma: 0 25.10.2007, 14:46:24
 9. [182] Anai [*]

  A kdyby mi bylo o 15 - 20 let méně, byla jsem volná a měla jsem dnešní zkušenosti, tak bych se tam přihlásila taky a strašně ráda!!!!! Mám hroznou potřebu se všude zviditelňovat, nemohu za to, přihlásila bych se možná i do Vyvolených... ale když byla mladá, neměla jsem žádné sebevědomí a neudělala bych to.

  superkarma: 0 25.10.2007, 14:01:24
 10. [181] Anai [*]

  Mým koníčkem je seznamování lidí a tak je to konečně reality show pro mě! Mně se to líbí, bavím se přitom, rozhodně lepší, než muset poslouchat vulgární výjevy v Vyvolených. Kdysi jsem se koukala na BB, tam byli osobnosti víc na úrovni. Holky z Milionáře jsou prostě normální typy, kterých je všude spoustu a ten chlap? No, já bych ho nechtěla, přijde mi trošku povrchní a zpovykaný a jako by nad věcí, ale třeba to má ve scénáři, ne?

  superkarma: 0 25.10.2007, 13:59:17
 11. avatar
  [180] Z_U_Z_U [*]

  Monicicinka: koukala jsem dvakrát na kousek, ale když jásavě vtrhl do místnosti se sladkým " tak jak se máme, děvčátka" nevydržela jsem

  superkarma: 0 25.10.2007, 12:24:17
 12. [179] Monicicinka [*]

  Jednou už tady takovou reality show dávali, myslim že se to jmenovalo Joe milionář, tenkrát vyhrála češka a ukázalo se, že Joe milionář je chudší než kostelní myš. Holky se pěkně ztrapňují a Michal který mi byl ze začátku sympatický se mi nyní jeví jako pěknej slizoun, hlavně když každý říká:A dáš mi pusu? Stejně už je dávno po show, Michal si vybral tu mužatku s blonďatýma vlasama a černym obočím.

  superkarma: 0 25.10.2007, 12:05:01
 13. avatar
  [178] Z_U_Z_U [*]

  Majkii: takže komu se nelíbí že se slečny honí za vidinou peněz a kvůli tomu se nechávají otlapávat a ocicmávat od chlapa, o kterém vědí, že to samé dělá i s ostatními, je primitiv?

  superkarma: 0 25.10.2007, 11:30:29
 14. [177] mindulinka [*]

  Tak nějak si myslím, že ty holky musely dostat také dost velký honorář. Oni nebojují o chlapa s dluhama, čím dýl se udrží, tím větší asi bude honorář od Novy.

  superkarma: 0 25.10.2007, 09:58:06
 15. avatar
  [176] Lilinka [*]

  Koukám, tady se zvrací hromadně a ve velkém

  superkarma: 0 25.10.2007, 09:48:07
 16. [175] Majkii [*]

  vendyna: paneboze mne je uz na zvracanie z teba a z tvojich primitivnych nazorov

  superkarma: 0 25.10.2007, 09:44:24
 17. avatar
  [174] kalča [*]

  Pardon: dostane...

  superkarma: 0 25.10.2007, 01:19:02
 18. avatar
  [173] kalča [*]

  Na pořad se nedívám, ale slýchám "drby" v MHD a občas čtu nějaké zprávy na netu. Nechápu jednu věc - proč "milionář" dostané odměnu 1,5 mil. Má to zapotřebí? Asi jo. Slyšela jsem, mimo jiné, že má dluhy a problémy s věřiteli. Navíc prý byla potíž nějakého "milionáře" do téhle soutěže sehnat. Neměly by odměnu dostat spíš ty dívky? Nebo alespoň ta vítězka?
  Vendyna:

  superkarma: 0 25.10.2007, 01:18:13
 19. avatar
  [172] vendyna [*]

  Irad: napsala jsi "Každý má právo na svůj názor." Když ta "děvčata" mají právo celému národu ukázat jak uhnat chlapa pro prachy, tak já má právo prohlásit, že je mi z toho na zvracení!! Tak proč ti to připadá hloupé???

  superkarma: 0 25.10.2007, 00:35:07
 20. avatar
  [171] vendyna [*]

  Irad: Ty dívky neklesly na dno!!! Aktivně k němu doplavaly, vytrhaly z něj dlaždičky a zahrabaly se ještě 10 metrů pod bazén!!!
  Tak to vidím já!
  (a pokud je celá show habaďůra, tak to samé udělali scénaristi, když neumějí napsat nic smysluplnějšího)

  superkarma: 0 25.10.2007, 00:30:23
 21. avatar
  [170] Irad [*]

  S článkem nesouhlasím.. kritizovat druhé je strašně jednoduché.. já osobně kvůli své povaze bych se do podobného pořadu nepřihlásila, ale nemyslím si, že je to ponížování lidské důstojnosti, nebo že ty dívky klesly až úplně na dno.. Je každého věc, co dělá, čeho chce dosáhnout.. A nikdo z nás do hlavy těch slečen nevidí, ani do hlavy Michala.. Kdo ví? Možná tam vážně hrají roli sympatie a city.. Podle spousty žen je Michal sexy a má charisma. Mlj typ to není, ale to neznamená, že to nemůže být typ těch dívek, co o něj bojují.

  Jestli se s ním vyspaly? Možná ano, možná ne. Ale upřímně řečeno, která s vás by tak dlouho chodila s klukem a nic by se nestalo? Souhlasila jsem s Kačenkou, která řekla, že kdyby byla jediná, že by do toho pokoje šla, protože by to tak cítila, ale není jediná. Já osobně jsem tu nabídku jako nabídku k sexu nebrala. Mít možnost být celou noc bez kamer, mluvit o všem možném.. z tohohle pohledu by byly blbé, kdyby toho nevyužily..

  Zdá se mi hloupé, když v příspěvkách padají hlášky o zvracení, morálce a jiné odsuzování..

  Každý má právo na svůj názor. A každý má právo se dívat na to, co ho baví. Pokud se nám něco nelíbí, tak není nic jednoduššího než televizi vypnout nebo přepnout.

  A ještě jednou bych chtěla zdůraznit, že na tom není nic ponižujícího. Dívky mají svůj sen.. na tom nic špatného není.

  superkarma: 0 25.10.2007, 00:03:44
 22. avatar
  [169] Leona [*]

  taky se nedívám... a nechápu je... ani ty holky - jedině, pokud to berou jako ukrácení volného času... ani toho chlapce... a toho ani kdyby to bral jako ukrácení volného času...

  superkarma: 0 24.10.2007, 23:36:09

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [168] Lincey [*]

  Já si myslím, že do téhle soutěže se nemůže přihlásit nikdo normální a to ať už z jedné (mužské) či druhé (ženské) strany. A tudíž...svůj k svému.

  superkarma: 0 24.10.2007, 23:21:33
 2. avatar
  [167] Mimaka [*]

  Moc hezky napsané

  superkarma: 0 24.10.2007, 21:54:47
 3. avatar
  [166] Ni-ka [*]

  Se na to nedívám.Přece nepřispěju do jejich koláče sledovanosti.Vždy vidím jen znělky a nějakou ženskou,jak ,,drbe" ty druhé.No a potom přepínám.No a ještě Vyhulení,to je taky parádní debilovina.Nechápu,jak se někdo může takto snížit.Celý život je potom bude pronásledovat takový to,jejda,ty jsi ta uřvaná ženská a ty jsi to dělala s tím....To už se netočí dobré filmy?????

  superkarma: 0 24.10.2007, 21:48:23
 4. avatar
  [165] *Kotě* [*]

  Všechny reality show jsou z principu eseje v lidské malosti, ubohosti a ponížení. Ušlechtilost, slušnost a zdvořilost vysílací čas neprodává. To, že je někdo ochoten klesnout až na samou spodní hranici morálky, není o nic horší než to, že je půlka národa ochotná, ba dychtivá to sledovat. Nemá cenu se nad tím pokrytecky pohoršovat.

  superkarma: 0 24.10.2007, 21:39:47
 5. avatar
  [164] Efča [*]

  vendyna: asi poučení že se nemá hlásit do druhého dílu

  superkarma: 0 24.10.2007, 21:03:07
 6. avatar
  [163] milili [*]

  pěkná trapárna

  superkarma: 0 24.10.2007, 20:57:54
 7. avatar
  [162] vendyna [*]

  conxion: mimochodem,jaký pozitiva jsi teda našla? nenapsala jsi, že žádný, tak jaký teda?

  superkarma: 0 24.10.2007, 20:32:04
 8. [161] conxion [*]

  Mně se zdá ten chlap docela sympatickej..a ošklivej taky není..

  Jinak s tim článkem moc nesouhlasim..najít negativa je vždycky lehčí než pozitiva..ale moc pozitiv jsem tu zrovna nenašla..

  Naopak zas souhlasim s tím, jak jeden den je s jednou, pak s druhou a pak s třetí..

  superkarma: 0 24.10.2007, 20:16:13
 9. avatar
  [160] Deta [*]

  Ty ženský mají zážitky z výletů, toha chlapa bych ale nechtěla

  superkarma: 0 24.10.2007, 20:13:43
 10. [159] mindulinka [*]

  No jo, ale tenhle chlap prý za to dostane od novy 1,5 melounu, tak nevím

  superkarma: 0 24.10.2007, 19:09:43
 11. [158] mindulinka [*]

  No jo, ale tenhle chlap prý za to dostane od novy 1,5 melounu, tak neví

  superkarma: 0 24.10.2007, 19:09:20
 12. avatar
  [157] Hysteria [*]

  Normální CHLAP si najde ženu jiným způsobem,tento je na tom dost špatně!

  superkarma: 0 24.10.2007, 18:49:14
 13. avatar
  [156] vendyna [*]

  Během pročítání této diskuze jsem se o tomto programu dozvěděla víc než z titulků na revue...a názor jsem nezměnila. To jsou ty holky na tom tak špatně, že ze sebe musí udělat na veřejnosti slaboduchý blbky? Vlastně je lituju, jen mě prostě mrzí, že se stávají vzorem pro spoustu mladičkejch holek, který upouštějí od normálních hodnot, který by u chlapů měly jednou hledat. Ve škole nemelou o ničem jiným :
  " hihi, doufám, že ten pořad bude,až mi bude 18, to se hned přihlásímhihihihihi"
  a k tomu se bohužel hlásí spousta děvčat...a my je máme pak učit,co je v životě opravdu důležité? Po takovým mediálním vymejvání mozků? Ony si vůbec nepřipouští, že to může být celé habaďůra, prostě tenhle přístup přijmou za svůj..a je to. Existence tohohle pořadu určitě zničí pár malejch dušiček, co mohly být bezva ženský..a nebudou.

  superkarma: 0 24.10.2007, 18:36:47
 14. [155] Majkii [*]

  vendyna: jak ty vies o co sa perou??

  superkarma: 0 24.10.2007, 18:25:15
 15. avatar
  [154] Z_U_Z_U [*]

  vendyna: jenže tohle mužští díky ješitnosti jaksi přehlédnou

  superkarma: 0 24.10.2007, 18:24:20
 16. avatar
  [153] vendyna [*]

  Asdareel: ALE ONY SE PŘECE NEPEROU O NĚJ!!!!!!!!!! ALE O PRACHY!!! JE TO NECHUTNÝ!

  superkarma: 0 24.10.2007, 18:22:04
 17. avatar
  [152] vendyna [*]

  johanka: no, konečně někdo s normálním názorem :o))))

  superkarma: 0 24.10.2007, 18:20:53
 18. avatar
  [151] vendyna [*]

  Nyotaimori: jenže já lezu na revue kvůli rubrice vtipy :o))

  superkarma: 0 24.10.2007, 18:19:31
 19. avatar
  [150] Trinitty20 [*]

  No jo, to je úděl reality show na Vyvolený se taky nedá dívat, je to banda nevychovanců co si ničeho neváží

  superkarma: 0 24.10.2007, 17:03:32
 20. avatar
  [149] Madison [*]

  Dělají před kamerami jen to, co jiní kdekoliv na veřejnosti

  superkarma: 0 24.10.2007, 16:26:07
 21. [148] mindulinka [*]

  magdicka:

  superkarma: 0 24.10.2007, 16:23:15
 22. [147] magdicka [*]

  no ja to moc nesleduju,ale mamka tipuje barbaru,pry ze jsou oba stejne vychcany tak se k sobe hodi,jak se rika vrana k vrane...

  superkarma: 0 24.10.2007, 16:18:09
 23. [145] mindulinka [*]

  Já nevím, ale mě on zklamal, už když jsem viděla první díl. A to nemyslím jen vizuálně, ale prostě na mě dojem neudělal. A ty zvěsti co se kolem něj šíří, ty mu také moc nepřidaly - ohledně toho kolik měl žen, a že měl kapavku. I když nerada soudím z prvního dojmu a nejraději si dělám vlastní názor - teď to jde ztěží, ale dojem na mě neudělal. Není mi ani moc sympatický.

  superkarma: 0 24.10.2007, 16:09:56
 24. avatar
  [143] ad.astra [*]

  ad.astra: ne třeba ale třema :-)

  superkarma: 0 24.10.2007, 15:56:13
 25. avatar
  [142] ad.astra [*]

  mindulinka: no před měsícem proběhlo tiskem, že mezi posledníma třeba bude ta malinká slovenka (prý z důveryhodných zdrojů )- a taky tam nebyla. Možná ted každý myslí, že to bude Barbara, a ona to bude Libuška

  superkarma: 0 24.10.2007, 15:55:35
 26. [141] mindulinka [*]

  Já nevím o jakou jde napínavost, když už před měsícem proběhlo v tisku, že si vybere Barbaru.

  superkarma: 0 24.10.2007, 15:52:38
 27. [140] Majkii [*]

  Nitěnka: no on vraj nemoze okato uprednostnovat ziadnu z holiek, aby to bolo napinave. Mozno preto sa dotyka a olizuje aj s ostatnymi. A potom to v telke vyzera ze je proutnik

  superkarma: 0 24.10.2007, 15:51:38
 28. [138] Majkii [*]

  Nitěnka: Myslim ze naposledy sa o Libuske vyjadril ze ich city su vzajomne opetovane. O Barbare stale tvrdi ze ho pritahuje. Mne sa viac rata ked mi chlap city opetuje, nez to ze ho pritahujem. U nas v meste poznam vela pritazlivych a atraktivnych chlapov, ale ze by sme si vzajomne so vsetkymi opetovali city, to teda nie

  superkarma: 0 24.10.2007, 15:33:00
 29. avatar
  [137] oalison [*]

  Tenhle pořad taky nechápu, rvát se o chlapa co se olizuje s každou???? Nikdy!!!

  superkarma: 0 24.10.2007, 15:29:01
 30. [135] mindulinka [*]

  SENSITIVESKIN: to máš pravdu, já to jen zlehčovala. Pokud chlap bude chtít zahnout, tak mu nic nezabrání.

  superkarma: 0 24.10.2007, 15:24:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme