Domácnost

Velký úklid

Také Vás trápí odolné skvrny na oblečení, pruhy na podlaze, zavápněná vodovodní baterie nebo zápach z myčky na nádobí či z vysavače? Ze sortimentu dm značky Denkmit si jistě vyberete ty správné pomocníky pro svou domácnost.

Komplexní produktová paleta orientovaná na potřeby zákazníků počínaje prostředky na praní, mytí nádobí přes čističe až po osvěžovače vzduchu se kontinuálně vyvíjí a přináší tak stále inovativní novinky. Moderní vzhled přípravků dm značky Denkmit přináší svěží závan do sortimentu čisticích, pracích prostředků i výrobků pro domácnost. Vysoce účinné receptury pracích, mycích a čisticích přípravků Denkmit Vám hravě pomohou k tomu, aby Váš domov zářil v novém lesku a Vaše prádlo vonělo čistotou. Navíc stejně jako ostatní dm značky nabízí i Denkmit kvalitu značkových výrobků za nízkou cenu.

Pokud je to jen trochu technicky možné, jsou výrobky Denkmit doplněny látkou Bitrex®. Její velmi hořká chuť zabraňuje náhodnému požití přípravku dětmi. Kromě toho má většina výrobků na obalu symbol čtyřlístku, který Drogerie Marktzaručuje ohleduplnost přípravku k životnímu prostředí.

K nejoblíbenějším výrobkům patří Denkmit nature tablety do myčky, jejichž receptura bez fosfátů nezatěžuje vodstvo, jelikož tablety neobsahují vonné ani konzervační látky. Díky fólii rozpustné ve vodě a recyklovatelné krabici máte jistotu, že neprodukujete příliš mnoho odpadu. Speciální účinné látky navíc působí již při 50°C, čímž je šetřena energie.

DMTekutý prací prostředek Denkmit naopak usnadní praní Vašeho oblíbeného prádla, které vypere jemně a šetrně a zároveň zabraňuje jeho vyblednutí. Příjemně vonět však nemá jen prádlo. Kromě vonných sáčků do šatníku nebo vonných ubrousků do sušičky proto dm značka Denkmit nabízí také osvěžovač do myčky, který dodá Vaší myčce svěží citronovou vůni a neutralizuje nepříjemný zápach, a dále osvěžovač do lednice, do auta i do vysavače.

Drogerie MarktUniverzální čisticí prostředek se svěží mořskou vůní je nenahraditelným pomocníkem při úklidu jakýchkoliv omyvatelných povrchů ve Vaší domácnosti. Speciální aktivní formule důkladně odstraní zaschlé nečistoty a zanechává povrchy zářivě lesklé a čisté.

Další informace naleznete na www.dm-drogeriemarkt.cz

   
26.01.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] ekleinovka [*]

  No, tyhle tablety do myčky jsou fakt dobré - a za dobrou cenu, střídáme je s další značkou a rozdíl tedy nevidímSml22Sml22Sml22

  superkarma: 0 26.01.2015, 11:51:04
 2. avatar
  [2] vladka321 [*]

  Tuto řadu jsem ještě navyzkoušela. Mám své oblíbené prostředky, ovšem možná .... - nechám se nalákat a vyzkouším.

  superkarma: 0 26.01.2015, 11:49:40
 3. [1] prototype [*]

  A jéje. Sml30Uklid. Sml30Nemusím.Sml68 Ale dělám.Sml67

  superkarma: 0 26.01.2015, 07:46:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme